Skocz do zawartości

East Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie będziemy dyskutować po tym jak już założę ligi i ustalimy ostatecznie wszystkie ustawienia na yahoo. Póki co zapraszam do wątku Rozmowy/Pytania. Obok nicków są numery GG, a następnie nazwy zespołów- zachęcam do podsyłania kolejnych na PW do mnie, będę je tu dopisywał!

 

Skład:

 

1. devilnevercry ?????? - DEVASTATION TEAM

2. lukasevic - ??????????- DON'T TREAD ON ME

3. Maciek 9020 - 8947692 -THE WIRE

4. Benon ??????????? - ZBIERANINA

5. Mac - ??????? - MAC

6. Croolick - komisarz 44536666- CROOLICK CRW

7. Cubebrick - 44603536 - ŁÓDZCY CEGLAŻE

8. Tru Warier - ???????? - TEAM WARIER

9. bulek - ????????????? - SOPOCKIE TRAFLIKI

10. Ledley -24361700- TOTTENHAM CAVALIERS

11. k1x - 8715225- SILESIA PACERS

12. Cisza - 6030360 - TASK FORCE

13. Zodd 2814717 FERAJNA

14. January - 8244014- LAJKERSIK

15. Evitacre - 1701980 - HOLY GRAIL

16. Wilq - ??????? - WOLF-PACK

17. Pumeks - ?????? - NEVERWINS

 

 

DRAFT w czwartek, 11.10. o godz. 21.30-22.00 (zmiana godziny!!!).

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE!

 

Zaczynamy:) Zapraszam do ligi osoby zakwalifikowane do East (i tylko te osoby). Podawajcie tutaj kto jest kto- żebym mógł weryfikować kto się rejestruje no i żeby każdy wiedział kto jest GM-em danego teamu:)

 

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/register/tos?league_id=1169&password=Scalabrine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobiłem do ligi, Ferajna to ja ;)

 

gg: 2814717

uprzedzam jedynie, że na gg nawyku od dawna bywać nie mam więc mailem (markiewicz.michal@ymail.com) lub przez forum dać cynka, żebym gg odpalił

 

ps. widzę, że draft 20tego, w czwartek o 15:30 startujemy? czy to jeszcze do zmian będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, tylko niektórzy moga w tym czasie być w robocie :)

 

 

Przyznam się sczerze że z mojej strony najbardziej draft pasowałby mi w dniach 20-23/09. 17-19/09 jestem w delegacji, nie odpale apletu do draftu. Kolejne 2 tygodnie mam urlop więc kicha bo nie bede miał jak się podlaczyc do neta. Of korz ten weekend też wchodzi w gre, ale to mógłby chyba jeszcze być hardcore :) Godzina od 19:00 w góre, nawet od 20:00 w góre.

 

 

ps.: jak kogoś nie ma na aukcji jak system wybiera zawodników ? w snak'u wiadomo, pierwszy lepszy z góry z własnej listy ustawionej, a aukcja ?

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Godzina i dzieńdraftu będzie jeszcze ustalana- ta która jest teraz została domyślnie ustalona przez yahoo...

 

PROPONUJĘ 30.09. O GODZINIE 21.00 - CZYLI DOKŁADNIE WTEDY KIEDY WEST. KTO ZA, KTO PRZECIW?

 

 

AHA- przyjmuję wpisy do Yahoo do 20.09 do 20.00 - spóźnialscy nie będą wpisywani jeśli liga będzie liczyła już 16 osób

Edytowane przez croolick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie zauważyłem- sorry.

 

OK, zróbmy inaczej. Poniżej macie kilka terminów (wszystkie wieczorne, prawdopodobnie o 20-21). Wpisujcie w postach wszystkie te które wam NIE pasują.

 

22.09 - January

23.09 - Evitacre, January

 

29.10 - Evitacre

30.09 - Evitacre

 

 

6.10

7.10

 

13.10

14.10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.