Skocz do zawartości

West Conference 2012/13


croolick

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie będziemy dyskutować po tym jak już założę ligi i ustalimy ostatecznie wszystkie ustawienia na yahoo. Póki co zapraszam do wątku Rozmowy/Pytania. Obok nicków są numery GG, a następnie nazwy zespołów- zachęcam do podsyłania kolejnych na PW do mnie, będę je tu dopisywał!

 

DRAFT WEST - 30.09 godzina 21 (proszę zjawić się przynajmniej 15 minut wcześniej)

 

UWAGA !

 

CZAS NA DOPISANIE SIĘ DO LIGI NA YAHOO! MIJA 20.09

 

REZERWOWI również mogą się dopisywać

 

po tym terminie zamykam ligę, jeśli będzie więcej niż 16 chętnych, to prawdopodobnie rozszerzymy.

Edytowane przez QAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Matek - Golden Boy's -9318465

2. tymczasowy0 - Jedi Order - 644498

3. gogalq - look@me - 5592657

4. Sławek Mróz - Florida Pensioners -3110770

5. Qooniu - QooniuBlazers

6. QAS - QAS - 9491790

7. Zalias - Zalias Sabonis - 6864912

8. Tyrion - Podpalacze Mostów - 6579310

9. mhm możesz - Go Hard Or Go Home - 1104597

10 mikrofalówka - Armia Borsuków - 145479

11. dig - Red Panthers- 9253930

12. grzana - Gorlice Grzanieec! - 8171049

13. Masud - Zdunia Squad Masud - 32327169

14. ptb - Wrony z Travemunde - 19397230

15. MarJa - Sea Wolves - 6742691

16. Lucacs - Sa Gorsi - 13834163

17. kaziu999999 - Menelegame - 28980562

 

linka do ligi:

 

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/register/tos?league_id=10203&password=west

 

moje GG:

 

9491790

 

mail:

 

kwass@o2.pl

Edytowane przez QAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek doświadczenie nauczyło mnie że sobota wieczór to średni pomysł.

 

najlepsza jest niedziela ok. 22. nic już nikomu nie wypada (obiad ślub pogrzeb chrzciny), wszyscy generalnie wrócili z weekendowych wojaży, można sobie dowolnie dzień zaplanować.

 

także jak już wszyscy się zalogują to zaproponuję jakąś niedzielę późnym wieczorem i zobaczymy ilu osobom pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo wielu osobom wstającym w poniedziałek rano taki układ średnio pasuje, ale myślę że się poświęcimy (też mam robotę...) dla tej garstki (w której może się znaleźć każdy z nas...), której na bank w sobotę by coś wypadło...

niedziela ma tę przewagę nad dniem powszednim, że się można jeszcze kimnąć wieczorkiem przed draftem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek > decyzję podejmuje komisz (miło mi), ale rzecz jasna biorę pod uwagę wygodę większości, tylko nauczony doświadczeniem wiem, że piątki i soboty wieczorne fajne są z dalszej perspektywy, ale potem 1 czy 2 osoby mają jakąś imprezę i jest słabo...

 

wolę mniej przyjazną wszystkim niedzielę i porę późniejszą (o 21 jeszcze niektórzy do domów zjeżdżają po weekendach, ale zobaczymy) niż dezercję GMów, którym coś wypadło...

 

czasu mamy masę, choć dobrze byłoby to strzelić jak najszybciej (w ten weekend to wątpię czy się zorganizujemy, ale jeśli się uda, to nie widzę przeszkód).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.