Skocz do zawartości

[12/13] fbl#1


air_mj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w nowym sezonie.

Oto skład naszej ligi w tym sezonie i kolejność w drafcie:

  • air_mj
  • Andrew23
  • szogo
  • Mar
  • Rigel
  • Mazar
  • antek
  • Chicken2
  • .KB
  • Julius
Ligę na yahoo już założyłem i ustawiłem termin draftu na czwartek 18 października o 20.30.

Zaproszenia już do Was rozesłałem.

Czekam na opinie dotyczące terminu draftu.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lidze Keepers na e-nba Spabloo prawdopodobnie zrezygnował i szukam następcy.

Oto jego skład do przejęcia:

Carlos Boozer

Tyson Chandler

Landry Fields

Pau Gasol

Manu Ginobili

Devin Harris

Dwight Howard

Stephen Jackson

David Lee

Paul Millsap

Lamar Odom

Rajon Rondo

Mo Williams

 

Punktacja identyczna jak w FBL East.

Czekam na chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

[TABLE=class: simpletable]

[TR]

[TH=colspan: 3]Moja ekipa: MJ-TEAM

[/TH]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]1.[/TD]

[TD=class: pick](1)[/TD]

[TD=class: player]LeBron James (Mia - SF,PF) - dosyć oczywisty wybór

[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]2.[/TD]

[TD=class: pick](20)[/TD]

[TD=class: player]Al Horford (Atl - PF,C) - Wrócił do formy po kontuzji i dodatkowo brak Joe Johnsona w składzie myślę, że pozytywnie wpłynie na jego statsy.

[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]3.[/TD]

[TD=class: pick](21)[/TD]

[TD=class: player]Paul Millsap (Uta - PF) - solidny i wszechstronny gracz, liczę na progres w tym sezonie

[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]4.[/TD]

[TD=class: pick](40)[/TD]

[TD=class: player]Tony Parker (SA - PG) - Lider spurs, jak zdrowie dopisze powinien zgrać dobry sezon.

[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]5.[/TD]

[TD=class: pick](41)[/TD]

[TD=class: player]Monta Ellis (Mil - PG,SG) - szukałem SG i on był najlepszym wyborem na tym etapie draftu, może już się dopasuje do stylu Bucks

[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]6.[/TD]

[TD=class: pick](60)[/TD]

[TD=class: player]Anderson Varejao (Cle - PF,C) - maszyna do zbiórek, łamliwy więc ryzyko spore

[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]7.

[/TD]

[TD=class: pick](61)[/TD]

[TD=class: player]Glen Davis (Orl - PF,C) - mój czarny koń na ten sezon, po transferze Howarda powinien być liderem Orlando

[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]8.

[/TD]

[TD=class: pick](80)[/TD]

[TD=class: player]JaVale McGee (Den - C) - Ma predyspozycje fizyczne by być najlepszym centrem w lidze, może treningi z Olajuwonem sprawią, że wzniesie się na wyższy poziom gry

[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]9.[/TD]

[TD=class: pick](81)[/TD]

[TD=class: player]Derrick Rose (Chi - PG) - MVP w 9 rundzie :) , będę czekał na jego powrót

[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]10.[/TD]

[TD=class: pick](100)[/TD]

[TD=class: player]Shawn Marion (Dal - SF,PF) - matrix to solidny player, w przypadku kontuzji Dirka może wykręcić niezłe statsy

[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]11.[/TD]

[TD=class: pick](101)[/TD]

[TD=class: player]Jameer Nelson (Orl - PG) - Po odejściu Howarda będzie razem z Big Baby liderował orlando

[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]12.[/TD]

[TD=class: pick](120)[/TD]

[TD=class: player]Tristan Thompson (Cle - PF,C) - zapowiada się przełomowy rok i dobre zabezpieczenie na wypadek kontuzji Varejao

[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]13.[/TD]

[TD=class: pick](121)[/TD]

[TD=class: player]Kirk Hinrich (Chi - PG,SG) - do powrotu Rosa będzie grał w s5 więc może być dobrze.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

Z draftu jestem umiarkowanie zadowolony, bo dobrze draftowaliście i podpierniczyliście mi sporo playerów z przed nosa ;)

Zapowiada się ostra walka o obronę tytułu.

Czekam na wasze opinie po drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. (8) Josh Smith SF,PF - pewny wybór w okolicach 100FP, moim zdaniem lepszego grajka w tym momencie nie było

2. (13) Dwyane Wade PG,SG - podebrano mi Rondo więc postanowiłem zabezpieczyć jak zawsze trudne do obsadzenia SG. Jak zdrowie dopisze to Wade również może zakręcić się w okolicach 100FP

3. (28) Greg Monroe C - możliwe, że za wysoko ale żeby móc walczyć o zwycięstwo musiałem szukać grajków z upsidem. Greg się nadaje

4. (33) Kevin Garnett PF,C - podebrano mi Davida Lee, chciałem obsadzić w tej rundzie podkoszowych i wybór padł na KG. Solidna firma ale bez fajerwerków

5. (48) Stephen Curry PG - nie chcę zapeszać...

6. (53) Steve Nash PG - zastępstwo gdybym jednak zapeszył

7. (68) Tyson Chandler C - około 70FP powinno być, tak jak w przypadku KG solidny wybór

8. (73) Brook Lopez C - kolejny połamaniec ale jak wypali to może być drobny steal

9. (88) Brandon Knight PG,SG - chciałem SG, Knighta lubię, potencjał jest, może wypali

10. (93) Andrei Kirilenko SF,PF - wszechstronny grajek z szansami na sporo FP

11. (108) Andre Drummond PF - a co mi tam, może akurat będzie młócił bloki, zbióki i putbacki ;)

12. (113) DeMar DeRozan SG,SF - już wymieniony na Manu. Dzięki Mar ;)

13. (128) Andray Blatche PF,C - preseason obiecujący a jak Lopez się połamie to mam naturalne zastępstwo

 

Skład dupy nie urywa i trudno będzie nadgonić drużyny z Lebronem, Paulem czy Howardem w składzie ale myślę, że mogę powalczyć o podium jeśli zdrowie dopisze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Antek, moj sklad tez dupy nie urywa. Ogolnie przez wakacje troche oderwalem sie od rzeczywistosci i jak rok temu wybieralem vetów, na czym wyszedlem fajnie, tak w tym postanowilem zaryzykowac i poleciec prospectami.[TABLE=class: simpletable, width: 314]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]

 

 

1.[/TD]

[TD=class: pick](10)[/TD]

[TD=class: player]Russell Westbrook[/TD]

[TD=class: position last]PG[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]2.[/TD]

[TD=class: pick](11)[/TD]

[TD=class: player]Kyrie Irving[/TD]

[TD=class: position last]PG[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]3.[/TD]

[TD=class: pick](30)[/TD]

[TD=class: player]Roy Hibbert[/TD]

[TD=class: position last]C[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]4.[/TD]

[TD=class: pick](31)[/TD]

[TD=class: player]Anthony Davis[/TD]

[TD=class: position last]PF[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]5.[/TD]

[TD=class: pick](50)[/TD]

[TD=class: player]Jrue Holiday[/TD]

[TD=class: position last]PG[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]6.[/TD]

[TD=class: pick](51)[/TD]

[TD=class: player]Carlos Boozer[/TD]

[TD=class: position last]PF,C[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]7.[/TD]

[TD=class: pick](70)[/TD]

[TD=class: player]Michael Kidd-Gilchrist[/TD]

[TD=class: position last]SF[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]8.[/TD]

[TD=class: pick](71)[/TD]

[TD=class: player]George Hill[/TD]

[TD=class: position last]PG,SG[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]9.[/TD]

[TD=class: pick](90)[/TD]

[TD=class: player]Bismack Biyombo[/TD]

[TD=class: position last]PF,C[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]10.[/TD]

[TD=class: pick](91)[/TD]

[TD=class: player]O.J. Mayo[/TD]

[TD=class: position last]SG[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]11.[/TD]

[TD=class: pick](110)[/TD]

[TD=class: player]Gordon Hayward[/TD]

[TD=class: position last]SG,SF[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]12.[/TD]

[TD=class: pick](111)[/TD]

[TD=class: player]Emeka Okafor[/TD]

[TD=class: position last]C[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]13.[/TD]

[TD=class: pick](130)[/TD]

[TD=class: player]Kemba Walker[/TD]

[TD=class: position last]PG

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

W 1 rundzie nie bardzo wiedzialem kogo wybrac - fanem Westbrooka w FB nie jestem, ale wolalem go niz Bryanta, ktory bedzie mial konkurencje do cyferek w LAL, Wade'a, czy Carmelo - bo ich rozważałem. Jednoczesnie musialem od razu wybrac 2 grajka i jak rozważalem ponownie w/w dwójke tak doszedł mi jeszcze Rondel i Irving. Postanowilem wybrac mlodego PG Cavsów i wiem juz ze dalem dupy bo oznaczalo to pozegnanie sie z przyzwoitymi SG/SF.

 

W 3 rundzie mialem wielka nadzieje na Monroe'a, ale w przedostatniej chwili sprzątnął mi go Chicken, poszli tez Melo, Iggy. Wziąłem Hibberta, troche wczesnie, ale szukalem jakiegos C, w miare wszechstronnego. Hibbertto daje troche pkt, zbiorki, pare blokow, asyst, niezle FG% co roku gra dluzej wiec mam nadzieje na maly breakout year. Myslalem jeszcze o Gortim, ale wybralem upside. Oby po CY się nie wyprztykał.

 

4 runda, czyli bezposrednio po Hibbercie - kolejny upside w postaci Anthonyego Davisa. Chlopak jest dosc wszechstronny takze licze ze troche tych fpków uzbiera dla mnie. szukalem kogos na pf/c i wybralem go ponad raczej jednowymiarowego ibake, starszego kg, troche zaluje ze nie wzialem bosza, ale ryzyk fizyk.

 

w 5 rundzie zapalalem sympatią do 'swojego' na CY Jrue Holiday - po odejsciu Iggiego powinine byc liderem obwodu Sixers. jesli bedzie gral bynum bedzie mial latwiej, jesli nie bedzie musial wiecej, takze mimo posiadania 2 PG i nieposiadania w dalszym ciagu SF zdecydowalem sie na Holidaya. Zaraz po nim Boozer, ktory powinien pod nieobecnosc Rosea trzaskac pod 20/10 poza tym nigdy mnie nie zawiodl jak mialem go w skladzie. Rozwazalem jeszcze Z-Bo. W kolejnej rundzie zeszli mi kolejno JJ na ktorego mialem cicha nadzieje i w ostatnim momencie Deng, na ktorego na SF bym nie narzekal. Ruchem desperacji wziąłem Michaela KG, liczac na jego wszechstronnosc.. i George Hilla ktgorego jestem fanem i bedzie startowal w Indy. (jako SG) w kolejnej rundzie KB sprzątnął mi znowu Rubio wiec wziąłem Biyombo liczac na jego zb i bloki - jako prospect,

 

potem OJ Mayo - moze przy nowym coachu i Dirku bedzie robil jakies przyzwoite fpki. potem kolejna desperacja na SG/SF Hayward - w koncu starter w JAzz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie High Flying Circus wystartuje w następującym składzie:

 

 

1. (2) Chris Paul (LAC - PG) - uważałem, że Paul to najpewniejszy z potencjalnych wyborów z nr 2 w pierwszej rundzie, liczę w jego wykonaniu na sezon nie gorszy niż poprzedni

2. (19) Kobe Bryant (LAL - SG) - przepłaciłem, ale o dobrego SG dość trudno; jeśli jego średnia nie spadnie wiele poniżej 80 FP będzie ok;

3. (22) Joakim Noah (Chi - PF,C) - stać go w tym sezonie na więcej, myślę że 80 FP na mecz jest spokojnie w zasięgu; byłby tu Horford, ale MJ podprowadził ;)

4. (39) Marcin Gortat (Pho - C) - bez Nasha wyciągnięcie dobrej średniej będzie dla Marcina na pewno dużo trudniejsze, ale może spadek wydajności nie będzie aż tak drastyczny jak większość to prorokuje

5. (42) Paul George (Ind - SG,SF) - musiałem mieć wreszcie kogoś na pozycję SF; George powinien być jeszcze lepszy niż w zeszłym sezonie, ale 5 runda to raczej za wysoko na jego wybór i długo wahałem się czy jednak nie zabrać kogoś pewniejszego jak np. G.Wallace

6. (59) Amar'e Stoudemire (NY - PF,C) - wybrany praktycznie z numerem, na który wskazuje jego średnia zdobywanych FP w ostatnim (najgorszym w karierze Amariusza) sezonie, a liczę tym razem mimo wszystko na trochę lepsze osiągnięcia; jeden z kilku graczy w moim składzie, o których zdrowie na pewno nie będę spokojny

7. (62) Andrew Bogut (GS - C) - szkoda mi było nie brać w tej rundzie kogoś, kogo teoretycznie stać na co najmniej 80 FP na mecz; mam nadzeję, że ten wybór da mi chociaż pół sezonu statystyk na dobrym poziomie

8. (79) Raymond Felton (NY - PG,SG) - spodziewam się nieco lepszych cyferek niż w zeszłym sezonie, choć oczywiście nie takich jakie notował podczas poprzedniej przygody z NYK

9. (82) Damian Lillard (Por - PG) - od początku będzie jednym z liderów drużyny Blazers i na pewno nie raz znajdzie się w mojej punktowanej ósemce

10. (99) Kawhi Leonard (SA - SG,SF) - poprawić może się jeszcze w wielu kategoriach; na żadną monstrualną średnią nie liczę, ale na tym etapie to dość dobry wybór i przyzwoite zastępstwo na SF

11. (102) Michael Beasley (Pho - SF,PF) - szanse w pierwszej piątce PHX dostanie, wydraftowany jedynie jako uzupełnienie na pozycji SF (kandydat na FA)

12. (119) Derrick Favors (Uta - PF,C) - potencjał ogromny, ale minut wciąż na razie będzie brakowało

13. (122) Jonas Valanciunas (Tor - C) - pewnie pierwszy center w Raptors; do ewentualnego wykorzystania pod koniec sezonu

 

 

Teoretycznie wydaje się, że jest to skład gdzieś na środek tabeli. O tym jak będzie, zdecyduje pewnie głównie dyspozycja i zdrowie moich centrów. Z pozostałych drużyn, tak na pierwszy rzut oka, ciekawy jest skład KBteam, ale jak znajdę czas przestudiuję jeszcze uważniej całą stawkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do draftu dołączyłem na 3 rundę , nie jest kolorowo , ale też płakać nie ma co , może nie będzie aż tak źle;]. Moja drużyna przedstawia się następująco :

 

[TABLE=class: simpletable]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]1.[/TD]

[TD=class: pick](6)[/TD]

[TD=class: player]Blake Griffin[/TD]

[TD=class: position last]PF,C - tutaj ustawiłem preranka i spodziewałem się jego dostać , jak na 6 nr to nie widzę nikogo lepszego od niego

[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]2.[/TD]

[TD=class: pick](15)[/TD]

[TD=class: player]LaMarcus Aldridge[/TD]

[TD=class: position last]PF,C - wybór solidny , nie ma co narzekać powinien być już na dobre 1 opcja blazers , zwłaszcza z lilardem na pokładzie

[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]3.[/TD]

[TD=class: pick](26)[/TD]

[TD=class: player]Carmelo Anthony[/TD]

[TD=class: position last]SF,PF - najlepszy dostępny SF

[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]4.[/TD]

[TD=class: pick](35)[/TD]

[TD=class: player]John Wall[/TD]

[TD=class: position last]PG - miałem go brać już w 3 rundzie i dziwiłem się mocno dlaczego został . Teraz jak już sobie poczytałem o kontuzjach to już wiem :P , wraca dopiero w grudniu ;/ , pewnie bym Monte wziął gdybym wiedział

[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]5.[/TD]

[TD=class: pick](46)[/TD]

[TD=class: player]Eric Gordon[/TD]

[TD=class: position last]SG - liczyłem bardzo że dojdzie do mnie Monta Ellis , no ale się nie udało , potrzebowałem SG więc wziałem Gordona , myślałem jeszcze o Currym i Evansie , ale jakoś liczę na to że w nowym teamie Gordon da rade

[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]6.[/TD]

[TD=class: pick](55)[/TD]

[TD=class: player]Tim Duncan[/TD]

[TD=class: position last]PF,C - co roku skreślają wszyscy Duncana , a on nadal pokazuje że w kosza potrafi grać i kręci dobre cyferki;] , tutaj były wahania jeszcze między Amare i Z-Bo

[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]7.[/TD]

[TD=class: pick](66)[/TD]

[TD=class: player]Danilo Gallinari[/TD]

[TD=class: position last]SF - miałem brać Denga już , ale licze na duży progres Danilo , zobaczymy może się uda;]

[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]8.[/TD]

[TD=class: pick](75)[/TD]

[TD=class: player]Jeff Teague[/TD]

[TD=class: position last]PG - nie wiedziałem , że Lou Williams jest w Atlancie , ale Teague to było objawienie końcówki zeszłego sezonu , zastanawiałem się jeszcze nad Feltonem ;p

[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]9.[/TD]

[TD=class: pick](86)[/TD]

[TD=class: player]Bradley Beal[/TD]

[TD=class: position last]SG - liczyłem po cichu na Lillarda , ale mi go zabrano , dlatego wziałem Beala jako dobrego prospecta , no i SG przy okazji

[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]10.[/TD]

[TD=class: pick](95)[/TD]

[TD=class: player]Andrea Bargnani[/TD]

[TD=class: position last]PF,C - Bargs w 10 rundzie to niezły pick , biore go już chyba 3 raz z rzędu , ma czasami przebłyski , jednak zbierać to się chyba nigdy nie nauczy;p

[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]11.[/TD]

[TD=class: pick](106)[/TD]

[TD=class: player]Darren Collison[/TD]

[TD=class: position last]PG - licze na duży progres w Dallas , miałem brać Brandona Roya , ale zwinięto mi go z przed nosa;p

[/TD]

[/TR]

[TR=class: even]

[TD=class: first]12.[/TD]

[TD=class: pick](115)[/TD]

[TD=class: player]Harrison Barnes[/TD]

[TD=class: position last]SF - rookie , może minuty dostanie

[/TD]

[/TR]

[TR=class: odd]

[TD=class: first]13.[/TD]

[TD=class: pick](126)[/TD]

[TD=class: player]Thomas Robinson[/TD]

[TD=class: position last]PF - jak wyżej

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

 

 

 

Generalnie bardzo dużo nie pewnych picków i młodzieży . Dałem ciała mocno z Wallem , no ale jak wróci powinno być dobrze;] . Na pierwszy rzut oka fajne teamy według mnie poskładali KB i Rigel , ale czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.