Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Filmy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2956 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kubbas

Kubbas

Lakerator

• Użytkownik
  • 4853 postów
  • LokalizacjaWłocławek

Napisano 05 październik 2012 - 14:18

Jak tam oglądacie coś? Ja ostatnio rozkminiam strasznie nowego Batmana, i żałuje, że Ledgera już nie ma...bez Jokera ten Batman jest taki ucięty, brakuje czegoś, ogólnie słaby jak dla mnie ten Batman, ale w kinie nie byłem tylko oglądałem słabą wersję więc nie wiem jak to jest do końca

Dream Team '92 PL by Kubbas

Dołączona grafika

"When asked what he told Bryant as he fell back into the Suns bench after swishing the game-clinching shot over Hill, Gentry said: “I said ‘Good defense’ to Grant and [Kobe] said ‘Not good enough.’ ”

“He made about four shots in that stretch that I think Jesus would have had trouble covering. And those took the game from a manageable game to 13 (points).”

"Kobe's incredible; he scares the hell out of me every time we go against him."

"Was that Kobe or was that Michael?"
"We played the best player in basketball. I don't think its even close."

Najlepszy sklep koszykarski

#2 Kraso

Kraso

All-Star

• Użytkownik
  • 1428 postów

Napisano 05 październik 2012 - 19:04

Byłem na nowym Batmanie w kinie, ale czekam na dobrą wersję żeby obejrzeć jeszcze raz, bo dopiero wtedy będę mógł tak naprawdę ocenić. Po pierwszym obejrzeniu mi się podobał. Gorszy od poprzedniego, ale nadal bardzo dobry. Trochę byłem zawiedziony samą końcówką, bo jeśli to ma być finał serii to można było ją rozwiązać lepiej.

#3 Xamel

Xamel

Super-Star

• Użytkownik
  • 4465 postów

Napisano 05 październik 2012 - 19:17

Ja ostatnio w końcu obejrzałem wszystkie x-men, i fuckin Avengers są z 1000 razy lepsi niż team Wolverine.
Aczkolwiek nie powiem żebym się nudził czy coś - źle wywarzone jak dla mnie, za dużo Wolverine, i almighty babek a za mało cyklopa, Beasta, ice mana, nightcrawlera i colossusa.
Magneto i Mystique rządzą ...
Avengersi za to cudowni.

. Ale nie winię cię, kibicujesz Wizards, trauma z przeszłości pozostanie z tobą na zawsze, rozróżniania dobra od zła będziesz musiał się nauczyć od początku.

<p>Go Bullets!!

#4 Kubbas

Kubbas

Lakerator

• Użytkownik
  • 4853 postów
  • LokalizacjaWłocławek

Napisano 05 październik 2012 - 19:53

Co do końca, to wskazuje tak jakby na następną część z Robinem

Dream Team '92 PL by Kubbas

Dołączona grafika

"When asked what he told Bryant as he fell back into the Suns bench after swishing the game-clinching shot over Hill, Gentry said: “I said ‘Good defense’ to Grant and [Kobe] said ‘Not good enough.’ ”

“He made about four shots in that stretch that I think Jesus would have had trouble covering. And those took the game from a manageable game to 13 (points).”

"Kobe's incredible; he scares the hell out of me every time we go against him."

"Was that Kobe or was that Michael?"
"We played the best player in basketball. I don't think its even close."

#5 Kraso

Kraso

All-Star

• Użytkownik
  • 1428 postów

Napisano 05 październik 2012 - 20:56

Co do końca, to wskazuje tak jakby na następną część z Robinem

No i właśnie to jest to co mi się nie podobało najbardziej. Powinni to zakończyć bez tej ostatniej sceny, wtedy byłoby i mocno i bez szans na kolejne, zupełnie niepotrzebne w mojej opinii, epizody.

#6 Ugoda

Ugoda

Role Player

• Użytkownik
  • 239 postów

Napisano 06 październik 2012 - 07:12

W ogóle to plany są odpowiedzi na Avengersów - tzn. DC miało Ligę Sprawiedliwych czyli Superman, Underwoman, Batman, Flash, Sokolica i jakiś Marsjanin i powinno to działać na zasadzie jak z Iron Manami, Thorami i Kapitanami Amerykami było, że pare filmów i w takim 2018 będzie już Liga Sprawiedliwych.

Co do nowego Batmana - Joker miał być postacią jedno filmową, a 1 jest mega powiązana z 3, a dwójka łączy je postacią Denta i jego ustawy tak na prawdę.

Numer 23 z Jimem Carreyem bardzo fajny, ostatnio mi się spodobał - nie taki poziom co Wyspa Tajemnic z DiCaprio, ale można sobie przysiąść i nie żałować. 25th z Nortonem również potrafi zrelaksować.
[SIZE=1][/SIZE]

#7 Xamel

Xamel

Super-Star

• Użytkownik
  • 4465 postów

Napisano 06 październik 2012 - 09:41

Ligę sprawiedliwych to kręcą już od jakiegoś czasu, póki co skończyło sie na animacjach.
A Marvel ma już w planach Defenders of Earth.

. Ale nie winię cię, kibicujesz Wizards, trauma z przeszłości pozostanie z tobą na zawsze, rozróżniania dobra od zła będziesz musiał się nauczyć od początku.

<p>Go Bullets!!

#8 eluke

eluke
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 06 październik 2012 - 10:49

"Jesteś bogiem" ktoś widział? Warto się wybrać do kina czy lepiej poczekać na jakieś DVD? Film podobno dobry...

#9 Ugoda

Ugoda

Role Player

• Użytkownik
  • 239 postów

Napisano 06 październik 2012 - 10:49

Aktorzy fajnie dobrani, Fessbender pnie się w górę jako aktor.
http://www.filmweb.p...ast-2014-630808 -> to będzie kontynuacja XM:FC
[SIZE=1][/SIZE]

#10 Xamel

Xamel

Super-Star

• Użytkownik
  • 4465 postów

Napisano 06 październik 2012 - 12:36

chyba guardians of galaxy Xamel :)

a z x-menów to first class jest na poziomie avengers.

Nie, to dwa różne tytuły, guardiansow w ogóle niestety nie znam, a defenders są zgromadzeni wokół Dr. Strange.
I owszem podobała mi się first class, ale poziom avengersow?
Dajcie spokój Fessbender zaciemnia wam obraz. ;-)

Jesteś bogiem to ten film z kolesiem z Hangovera?
To całkiem całkiem, przyjemnie się to oglądało, ale przekaz dziwny ...

<p>Go Bullets!!

#11 Ugoda

Ugoda

Role Player

• Użytkownik
  • 239 postów

Napisano 06 październik 2012 - 15:16

raczej film o kolesiu od osobistej defenestracji

btw. daj Fessbenderowi się rozkręcić, nie ma skończonych 40 lat a już w paru klasowych produkcjach zagrał, plus fajna 'Głodówka' czy coś takiego, gdzie specjalnei do roli schudł jak Bale w Fighterze.
Tom Hardy gdy dostanie własny, porządny film to wtedy będzie można zobaczyć całą jego potęgę (chociaż Bronson to bardzo ciekawy, angielski humor), Rockandrolla, TDKR jako Bane, w Warrior zranionego brata. To też takie warte sprawdzenia bo chłopak ma talent (oraz This Mean War - taka przyjemna komiedia na którą można iść jak i z kumplem bo trochę akcji jest jak i z kobietą bo jest i wątek miłosny).
[SIZE=1][/SIZE]

#12 Xamel

Xamel

Super-Star

• Użytkownik
  • 4465 postów

Napisano 06 październik 2012 - 16:22

Ja do Fessbendera nic nie mam, trochę go nie lubię, to fakt (choć jego Magneto zmienia ta opinię), ale to nie ma wpływu na ocenę jego gry czy filmu.
Ale jakkolwiek X: first class jest bardzo dobre, to Avengersi ich zjadają na śniadanie.

<p>Go Bullets!!

#13 Przem

Przem

Super-Star

• Użytkownik
  • 2797 postów

Napisano 06 październik 2012 - 21:36

Batman bardzo dobrze zrobiony. Cała seria Nolana DK trzyma poziom. Sama fabuła jak i aktorzy. Bale jako jeden z moich ulubionych aktorów świetnie zagrał Wayne'a.
Oczywiście Tom Hardy bardzo ciekawie znowu zagrał. Żadnych wielkich rol to nie ma, ale ma coś fajnego w tym swoim graniu, ajakby taki flesh i freshness.

Seria Burtona mniej chaotyczna, ale Burton ma dobrą specyfikę filmów wiec ogląda sie na luzie bez spinki i z przyjemnością te jego majstersztyki obrazu.
W zasadzie nigdy nie byłem fanem Batmana, ale jakoże wchodziła ostatnia czesc trylogii i moja dziewoja bardzo zachwycona dwiema poprzednimi czesciami to ja postanowiłem sobie odświerzyć wszystkie filmy z ów bohaterem.
Schummacher jednak zły mimo dobrego Gotham całą reszta słaba.

Ostatnio obejrzałem prostą historie i nawet okay sie oglądało. Ale oczywiscie akcji w tym filmie nie ma i wielu pewnie by sie zanudziło. A jesli o Lynchu mowa to nadal musze czekać na obejrzenie elephant man i Hopkinsa, chyba bez żadnej słabej roli w karierze. Myknąłem na szybko też instynkt i jego gra aktorska fenomenalnie mi sie podoba.Ot taki mały zachwyt.

Użytkownik Przem edytował ten post 06 październik 2012 - 21:41

#14 Xamel

Xamel

Super-Star

• Użytkownik
  • 4465 postów

Napisano 07 październik 2012 - 08:33

Hopkins wygląda jak Łomnicki. To był aktor a nie to co teraz.

<p>Go Bullets!!

#15 eluke

eluke
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 07 październik 2012 - 10:00

Nie, to dwa różne tytuły, guardiansow w ogóle niestety nie znam, a defenders są zgromadzeni wokół Dr. Strange.
I owszem podobała mi się first class, ale poziom avengersow?
Dajcie spokój Fessbender zaciemnia wam obraz. ;-)

Jesteś bogiem to ten film z kolesiem z Hangovera?
To całkiem całkiem, przyjemnie się to oglądało, ale przekaz dziwny ...

Chodziło mi raczej o Jesteś bogiem- historię Paktofoniki.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych