Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Filmy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2956 odpowiedzi w tym temacie

#2941 Luki

Luki

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6065 postów

Napisano 04 luty 2019 - 20:36

Capitana Fantastica oglądałem z opóźnieniem. O bosz, co za idiotyczny, skretyniały film. W zestawieniu z Into the Wild fajnie pokazuje co jest fajną lewicowością a co chorobą mózgu.

Najlepszy sklep koszykarski

#2942 Eryko

Eryko

Największy fan Jeramiego Granta

• Użytkownik
  • 638 postów
  • LokalizacjaTychy

Napisano 09 luty 2019 - 18:56

Green Book ktoś coś może napisać?
Fan: Oklahomy City Thunder, New York Knicks, Charlotte Hornets, zespołowego basketu dobrej defensywy

<3 Jerami Grant, Steven Adams, Dwayne Wade, Jarret Allen

#2943 DeltaCenter

DeltaCenter

Role Player

• Użytkownik
  • 243 postów

Napisano 09 luty 2019 - 19:17

Green Book...

https://wpolityce.pl...ej-przypowiesci

a także:

Żona była na tym w kinie, po powrocie rzekła, że musi to ze mną kiedyś obejrzeć jeszcze raz. Gust ma dobry :), tak więc chyba warto obejrzeć

#2944 Luki

Luki

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6065 postów

Napisano 10 luty 2019 - 11:20

Słuchajcie polećcie jakieś fajne filmy na netflixie, tylko nie z mega klasyków, jakieś nieoczywiste. Przykładowo coś jak Contratiempo który był bardzo dobry. Jakieś perełki, które leżą nieodkryte.

#2945 Baptizia

Baptizia

All-Star

• Użytkownik
  • 1689 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 10 luty 2019 - 14:57

Green Book ktoś coś może napisać?

Przecież pisałem że zajebisty

#2946 LeweBiodroSmoka

LeweBiodroSmoka

BeGM - Denver Nuggets

• Użytkownik
  • 8621 postów
  • LokalizacjaJMG's basement

Napisano 11 luty 2019 - 20:31

widział ktoś te "Wysokie loty" Netflixa

warto?

mąke zmieniam w koks jak MacGyver, piję wódę dzień w dzień i łykam co popadnie

znam całą mafię jestem alfonsem, noszę w kielni kose, użyć jej potrafię

gardzę polskim rapem, siedzę pod blokiem, jaram trawę i działkuję towiec - ogień

walczyłem w strzelaninie pod Klifem dlatego jestem świrem i mam na bani bliznę

świnie chciałyby ode mnie alimenty wtedy nasyłam na nie swoich złych żołnierzy

a tak w ogóle to jestem Mesjaszem dlatego nigdy nie kłamię i wiem, że zawsze mam rację

gdy nawijam dziwki mają orgazm, wie to rząd, wie opozycja, wie DJ Honda

wiedzą Panie z xxx.com, Lil'Kim, Kallys, a nawet Jill Scott

#2947 Tecu

Tecu

beGM Sixers

• Użytkownik
  • 2260 postów

Napisano 11 luty 2019 - 22:50

Wg mnie nie warto. Przegadane bez sensu, jest otoczka koszykarska, jest Kat, Mitchell, ale dla mnie coś tu nie wyszło, jakieś na siłę i banalne.

widział ktoś te "Wysokie loty" Netflixa

warto?

Phildelphia 76ers                         PG: B. Simmons / R. Rondo / F. Ntilikina

beGM                                       SG: K. Thompson / K. Thomas/ J. Evans

2018/2019                                    SF:  J. Richardson / J. Jackson / 

PF:  R. Covington / J. Johnson / D. Nowitzki / Ch. Wood

C  : J. Embiid / M. Robinson/ T. Maker 

#2948 LeweBiodroSmoka

LeweBiodroSmoka

BeGM - Denver Nuggets

• Użytkownik
  • 8621 postów
  • LokalizacjaJMG's basement

Napisano 11 luty 2019 - 23:47

Wg mnie nie warto. Przegadane bez sensu, jest otoczka koszykarska, jest Kat, Mitchell, ale dla mnie coś tu nie wyszło, jakieś na siłę i banalne.

yup odpaliłem i tak cholera nie wiem co to jest właściwie

btw. tekst KAT o stosunkach w drużynie brzmi komicznie z perspektywy akcji z Butlerem :)

e: jezu jaka to jest kupa, chyba wyłącze przed samym końcem

Użytkownik LeweBiodroSmoka edytował ten post 12 luty 2019 - 00:14

mąke zmieniam w koks jak MacGyver, piję wódę dzień w dzień i łykam co popadnie

znam całą mafię jestem alfonsem, noszę w kielni kose, użyć jej potrafię

gardzę polskim rapem, siedzę pod blokiem, jaram trawę i działkuję towiec - ogień

walczyłem w strzelaninie pod Klifem dlatego jestem świrem i mam na bani bliznę

świnie chciałyby ode mnie alimenty wtedy nasyłam na nie swoich złych żołnierzy

a tak w ogóle to jestem Mesjaszem dlatego nigdy nie kłamię i wiem, że zawsze mam rację

gdy nawijam dziwki mają orgazm, wie to rząd, wie opozycja, wie DJ Honda

wiedzą Panie z xxx.com, Lil'Kim, Kallys, a nawet Jill Scott

#2949 knt

knt

Role Player

• Użytkownik
  • 256 postów
  • LokalizacjaKR

Napisano 12 luty 2019 - 08:30

Niech Wam nie przyjdzie do głowy oglądać film POLAR na Netflix, banery w całym mieście, a takie gówno, że oczy można wydrapać.

www.elsacko.pl

#2950 Tecu

Tecu

beGM Sixers

• Użytkownik
  • 2260 postów

Napisano 12 luty 2019 - 11:47

Niech Wam nie przyjdzie do głowy oglądać film POLAR na Netflix, banery w całym mieście, a takie gówno, że oczy można wydrapać.

Za późno :)

Ale nie zgadzam się do końca. Fakt, scenariuszowo to raczej słabe, nierealne itd., ale Mads świetnie zagrał. Dla niego warto.

Phildelphia 76ers                         PG: B. Simmons / R. Rondo / F. Ntilikina

beGM                                       SG: K. Thompson / K. Thomas/ J. Evans

2018/2019                                    SF:  J. Richardson / J. Jackson / 

PF:  R. Covington / J. Johnson / D. Nowitzki / Ch. Wood

C  : J. Embiid / M. Robinson/ T. Maker 

#2951 montana

montana

Starter

• Użytkownik
  • 853 postów

Napisano 12 luty 2019 - 19:47

#2952 P_M

P_M

Super-Star

• Moderator
  • 2657 postów

Napisano 22 luty 2019 - 21:13

https://noizz.pl/fil...-bugsem/kezhs5b Ploty były, tymczasem zostało potwierdzone.

Mamy kosmiczny mecz 2.

Ps. Podobno Markelle Fultz od wejścia do ligi ćwiczył rolę gracza tracącego talent.

Pozytywne transakcje z : ignazz, Me Myself And I

Zapraszam na http://www.lakers.pl

#2953 DeltaCenter

DeltaCenter

Role Player

• Użytkownik
  • 243 postów

Napisano 25 luty 2019 - 12:06

Coż znaczy dobra promocja. Roma deklasuje Zimną Wojnę, ale to było wiadome po tym, jak Zimna Wojna na BAFTA i Cezarach poniosła klęskę.

Odnośnie oskarów dla Green Book. W sumie nie wiem, za co. W sobotę z żoną obejrzałem wersję torentowską. Owszem film fajny, ciepły, przyjemny choć wiadomo jakie będzie zakończenie filmu, ale czy taki wybitny. Oskar dla Aliego (już drugi) też chyba tylko za kolor skóry. Tyle oskarów dla Czarnej Pantery???? Jak dla mnie jeśl chodzi o stajnię Marvela wyżej cenie Kapitana Amerykę i Thora.

#2954 zalias

zalias

All-Star

• Użytkownik
  • 1303 postów

Napisano 26 luty 2019 - 01:36

a ja osobiscie uwazam, ze i Vigo i Mahershala jak najbardziej zaslugiwali i na nominacje i na wygrana, ten pierwszy nawet moze bardziej zwlaszcza biorac pod uwage ze wygral Rami

mi najbardziej z tego wszystkiego jednak i tak szkoda Bradleya Coopera, przynajmniej DLA MNIE jego Star is born było wybitne, tak samo jak i sam Bradley, tutaj znowu szkoda ze ta statuetke zgarnal Rami 

#2955 Sebastian

Sebastian

Rookie

• Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 26 luty 2019 - 02:51

Coż znaczy dobra promocja. Roma deklasuje Zimną Wojnę, ale to było wiadome po tym, jak Zimna Wojna na BAFTA i Cezarach poniosła klęskę.

Odnośnie oskarów dla Green Book. W sumie nie wiem, za co. W sobotę z żoną obejrzałem wersję torentowską. Owszem film fajny, ciepły, przyjemny choć wiadomo jakie będzie zakończenie filmu, ale czy taki wybitny. Oskar dla Aliego (już drugi) też chyba tylko za kolor skóry. Tyle oskarów dla Czarnej Pantery???? Jak dla mnie jeśl chodzi o stajnię Marvela wyżej cenie Kapitana Amerykę i Thora.

Political correctness on your own wish. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych