Skocz do zawartości

Szósty gracz?


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

znajdź sobie Fluber skrawek własnego życia w którym się będziesz realizował, bo nikt już nie wierzy w tą Twoją pobożność, skoro połowa forum ma Cię za oszołoma, a reszta od dawna na ignorze

Wielki Obrońca Moralności - biega z działu do działu siejac ferment

idź sobie Zarychte poprzytulać, jak Ci smutno znowu

 

Tobie się serio coś odkleiło. Weź się uspokój.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Tobie się serio coś odkleiło. Weź się uspokój.

 

Ty się uspokój i przestań latać jak Gimb w rui, który koleżance pod spódniczkę zajrzał, nie komentuje afery airballa, bo jest po sprawie, a wyciąganie tego tylko po to by ich opluć, to jest właśnie Twój poziom, ale Ty tego nie zrozumiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Ty się uspokój i przestań latać jak Gimb w rui, który koleżance pod spódniczkę zajrzał, nie komentuje afery airballa, bo jest po sprawie, a wyciąganie tego tylko po to by ich opluć, to jest właśnie Twój poziom, ale Ty tego nie zrozumiesz

Serio, wyluzuj. Nikogo nie chciałem opluć, wrzucilem bo mnie rozbawiło to co wrzucili, nie wiem co ci odbiło żeby pisać że jestem konfidentem, że pluje na airballa i te cała resztę której nawet nie umiem skomentować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Serio, wyluzuj. Nikogo nie chciałem opluć, wrzucilem bo mnie rozbawiło to co wrzucili, nie wiem co ci odbiło żeby pisać że jestem konfidentem, że pluje na airballa i te cała resztę której nawet nie umiem skomentować. 

Józek się wygłupił (jak sam przyznał na własny rachunek) Airball mu odpowiedział i to tyle, pamiętając jak to było naprawdę, to wszystko się rozbiło o brak moderacji gdy rzeczywiście posty o treści rasistowskiej wisiały na forum kilka tygodni, @Borys uaktywnił się dopiero gdy Kucio zaczął pisać o tym na tt - co sam skrytykowałem jako pierwszy, ale ostatecznie - c*** mnie to już obchodzi, bo wszyscy o tym zapomnieli i każdy poszedł w swoją stronę, Airball nie dał żadnego powodu by tu do nich wracać i znowu zapętlać ten cały cyrk, no chyba, że Twoim życiowy goalsem jest umoralnianie 30kilkuletnich starych konii, to luz, baw się dobrze

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka kucio nie napisał słowa o e-nba tylko zacytował mnie 

Nie ma o co spinać dupy, ja mam poważnie wywalone na to co ktoś o mnie myśli 

Jeśli ktoś nie zalicza się do grona ludzi mi bliskich to jego zdanie jest dla mnie gówno warte 

A słowa kucia i jego przydupasów wyjątkowo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

, @Borys Airball nie dał żadnego powodu by tu do nich wracać i znowu zapętlać ten cały cyrk, no chyba, że Twoim życiowy goalsem jest umoralnianie 30kilkuletnich starych konii, to luz, baw się dobrze

eot

Ja tylko zobaczyłem ten post na twitterze i wrzucilem go bo rozbawiło mnie że jakiś przydupas airballistow z jęzorem na wierzchu zrobił screena w 3 minuty od wrzucenia oraz że ich zabolało to na tyle żeby wrzucić post na airballa i jeszcze samemu sobie go polajkować. Tyle, to jest po prostu śmieszne i nic więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.