Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Must see games. I nie tylko. - bez spoilerów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1307 odpowiedzi w tym temacie

#1 Luki

Luki

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6040 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 12:14

Kiedyś był taki temat, ale gdzieś się podział, a myśle, że warto byłoby aby na forum istniał.

Ogólnie rzecz ujmując jeśli ktoś uzna, że odbył się mecz, który trzeba zobaczyć ALBO mecz który z jakiegoś powodu warto zobaczyć to niech się tym tutaj podzieli. Dyskusja mile widziana.

Wg mnie z meczów które się odbyły warto zobaczyć Boston@Miami ze względu na playoffową atmosferę i chemię, która występuję między tymi drużynami( ;)) i Houston@Detroit ze względu na profesorski performens Jamesa brodacza Hardena. :smile:

Użytkownik Kubbas edytował ten post 31 październik 2014 - 22:09

Najlepszy sklep koszykarski

#2 Dnc

Dnc

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5159 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 12:37

jak dla mnie po oglądaniu zeszłorocznego NCAA i mocnym drafcie to większość meczów gdzie grają rookie i mają coś do powiedzenia są dla mnie ciekawe

Pierwsza sesja RPG na e-nba.pl ruszyła - http://www.e-nba.pl/...-karczmarzówna/

Zapraszam do czytania!

NIE USTAWAJCIE W PISANIU I CZYTANIE SESJI!

KONIEC PRZYGODY JUŻ BLISKO! :)

#3 Kubbas

Kubbas

Lakerator

• Moderator
  • 4784 postów
  • LokalizacjaWłocławek

Napisano 01 listopad 2012 - 12:39

Toronto - Pacers, fajna atmosfera nowi grajkowie do obczajenia

Dream Team '92 PL by Kubbas

firmalakers.jpg

"When asked what he told Bryant as he fell back into the Suns bench after swishing the game-clinching shot over Hill, Gentry said: “I said ‘Good defense’ to Grant and [Kobe] said ‘Not good enough.’ ”

“He made about four shots in that stretch that I think Jesus would have had trouble covering. And those took the game from a manageable game to 13 (points).”

"Kobe's incredible; he scares the hell out of me every time we go against him."

"Was that Kobe or was that Michael?"
"We played the best player in basketball. I don't think its even close."

#4 Tizz

Tizz

All-Star

• Użytkownik
  • 1285 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 15:22

Toronto - Pacers, fajna atmosfera nowi grajkowie do obczajenia

tu podbijam.
Sixers-Nuggz i powrot Iggy'ego do Philly warto zobaczyc, niby Sixers wygrali i nawet dobrze pokazali sie nowi wingmani/obwodowi ale jednak utrata kogos takiego jak Iggy to duza jednak. I kto by pomyslal, ze nawet Fournier dostanie minuty na dzien dobry i bedzie gral w koncowce.
Dołączona grafika

#5 microlab

microlab

All-Star

• Użytkownik
  • 2068 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 15:51

Ja w sumie chyba obejrzałem prawie wszystkie, ale wiadomo, nowy sezon, to podjara niemała. :D

C's

#6 QAS

QAS

All-Star

• Użytkownik
  • 1256 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 01 listopad 2012 - 16:38

widzę niektórym ostro się dał wakacyjny odwyk we znaki jak w must see się przewija TOR-INDY...

oglądałem mecz z sympatii do Indiany i się nie zawiodłem - ot niezły mecz regulara, bardzo mi się podobał Jonas V.

w tle sobie patrzyłem 76-DEN, chaos chaos chaos a o Iggym lepiej nie wspominać.

generalnie takie must see to raz w tygodniu (miesiącu ?...) się zdarzają, a te powyższej to raczej takie could see if you're hardfan...
i tak piłka nożna jest lepsza...

#7 Luki

Luki

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6040 postów

Napisano 01 listopad 2012 - 16:44

Nie no wiadomo, na razie wg mnie też nie było takich typowych Must see games w stylu NYK-Bulls z tamtego sezonu, ale w temacie piszemy też, które warto zobaczyć i dlaczego. ;)

#8 ignazz

ignazz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 10139 postów

Napisano 02 listopad 2012 - 11:29

dziś w nocy wpadł drugi mecz must see:

po walce jak w PO Miami Boston doszedł Spurs Thunder

"They don't say nothing to ya, they just kick your butt. No trash-talking. Kawhi Leonard, I don't even know how he sounds. But he's a bad boy." -- D. Wade

ignazz.jpg

#9 Chris

Chris

6th Man

• Użytkownik
  • 342 postów

Napisano 02 listopad 2012 - 17:40

Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc napiszę tutaj. Tylko ja zauważyłem potencjalnie najgorzej zbierający duet podkoszowych NBA? Nadludzkie zdolności Brooka Lopeza w tej materii, przez którego określenie "broniona tablica" nabiera nowego znaczenia, są powszechnie znane, ale i Mirza Teletovic jest kimś wybitnym pod tym względem, w końcu był gwiazdą w Europie :] Zauważyłem, że na początku preseason Teletovic trochę poceglił, zaliczył epic games w stylu 2/13, zebrał w cały preseason 10 piłek co per 36 daje mu jakieś 3 zbiórki i potem grał ochłapy. Na marginesie, w świecie, gdzie tercet Teletovic-Humphries-Lopez zarabiać będzie prawie 30 baniek, a Joe Johnson 2/3 z tego, salary Knicksów wcale nie wygląda na zapchane przereklamowanymi gwiazdami ;] Zmierzając do meritum - Nets mają w sobotę opener z Raptors i spotkanie Lopeza, Teletovica z Andreą '5 zbiórek/36 minut' Bargnanim jest na pewno 'must to watch'. Raptors przegrają, zobaczą salary Nets i nie chcąc czuć się gorszymi faktycznie dadzą ten kontrakt DeRozanowi :]

#10 Links

Links

Starter

• Użytkownik
  • 894 postów

Napisano 03 listopad 2012 - 18:06

Rockets@Hawks. Must see.
Orlando Magic Sacramento Kings

#11 KotBehemot

KotBehemot

Role Player

• Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 06 listopad 2012 - 12:01

Polecam wczorajszy mecz Timervolwes - Nets i odrobienie 22 punktów przez Leśne Wilki w 2 połowie. W czwartej kwarcie świetna obrona i intensywność w grze i tylko 10 pkt drużyny z Brooklynu.
- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata. – Na litość boską, królowo – zachrypiał Behemoth – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

#12 Tizz

Tizz

All-Star

• Użytkownik
  • 1285 postów

Napisano 06 listopad 2012 - 12:30

i megatrójka na 0.7 do konca kwarty big M zwanego MTV choc pozniej juz byl on MT3 ;p
Dołączona grafika

#13 Maciek9020

Maciek9020

Super-Star

• Użytkownik
  • 4290 postów

Napisano 11 listopad 2012 - 10:57

Polecam Double OT Denver vs Warriors i euforie w 2 kwarcie jak Biedrins trafił 2 wolne :D

#14 Allen35

Allen35

Starter

• Użytkownik
  • 906 postów

Napisano 11 listopad 2012 - 15:23

Spurs- PTB polecam
BTW wie kots moze gdzie mozna kupic domową koszulke Damiana Lillarda?

Go Magic!

Damian Lillard !

#15 LeweBiodroSmoka

LeweBiodroSmoka

BeGM - Denver Nuggets

• Użytkownik
  • 5986 postów
  • LokalizacjaJMG's basement

Napisano 12 listopad 2012 - 01:06

@Allen35: wiesz może gdzie można ściagnąc ten mecz?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych