Skocz do zawartości

Must see games. I nie tylko. - bez spoilerów


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś był taki temat, ale gdzieś się podział, a myśle, że warto byłoby aby na forum istniał.

Ogólnie rzecz ujmując jeśli ktoś uzna, że odbył się mecz, który trzeba zobaczyć ALBO mecz który z jakiegoś powodu warto zobaczyć to niech się tym tutaj podzieli. Dyskusja mile widziana.

Wg mnie z meczów które się odbyły warto zobaczyć Boston@Miami ze względu na playoffową atmosferę i chemię, która występuję między tymi drużynami( ;)) i Houston@Detroit ze względu na profesorski performens Jamesa brodacza Hardena. :smile:

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto - Pacers, fajna atmosfera nowi grajkowie do obczajenia

tu podbijam.

Sixers-Nuggz i powrot Iggy'ego do Philly warto zobaczyc, niby Sixers wygrali i nawet dobrze pokazali sie nowi wingmani/obwodowi ale jednak utrata kogos takiego jak Iggy to duza jednak. I kto by pomyslal, ze nawet Fournier dostanie minuty na dzien dobry i bedzie gral w koncowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę niektórym ostro się dał wakacyjny odwyk we znaki jak w must see się przewija TOR-INDY...

 

oglądałem mecz z sympatii do Indiany i się nie zawiodłem - ot niezły mecz regulara, bardzo mi się podobał Jonas V.

 

w tle sobie patrzyłem 76-DEN, chaos chaos chaos a o Iggym lepiej nie wspominać.

 

generalnie takie must see to raz w tygodniu (miesiącu ?...) się zdarzają, a te powyższej to raczej takie could see if you're hardfan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc napiszę tutaj. Tylko ja zauważyłem potencjalnie najgorzej zbierający duet podkoszowych NBA? Nadludzkie zdolności Brooka Lopeza w tej materii, przez którego określenie "broniona tablica" nabiera nowego znaczenia, są powszechnie znane, ale i Mirza Teletovic jest kimś wybitnym pod tym względem, w końcu był gwiazdą w Europie :] Zauważyłem, że na początku preseason Teletovic trochę poceglił, zaliczył epic games w stylu 2/13, zebrał w cały preseason 10 piłek co per 36 daje mu jakieś 3 zbiórki i potem grał ochłapy. Na marginesie, w świecie, gdzie tercet Teletovic-Humphries-Lopez zarabiać będzie prawie 30 baniek, a Joe Johnson 2/3 z tego, salary Knicksów wcale nie wygląda na zapchane przereklamowanymi gwiazdami ;] Zmierzając do meritum - Nets mają w sobotę opener z Raptors i spotkanie Lopeza, Teletovica z Andreą '5 zbiórek/36 minut' Bargnanim jest na pewno 'must to watch'. Raptors przegrają, zobaczą salary Nets i nie chcąc czuć się gorszymi faktycznie dadzą ten kontrakt DeRozanowi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie że bardzo ładnie sędziowali pasiaści pozwalając na twardą grę po której Wade fruwał po parkiecie i zamiatał dupskiem

niezależnie czy sie lubi/nie lubi Heat te emocje bij mistrza były niesamowite.....momentum i szczyt po trafieniu z 9m trójeczki bodajrze usmiechającego się Conleya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt pozwalali na twardą grę, ale też było trochę gospodarsko bo co najmniej 3 razy Wade był wyraźnie faulowany, a gwizdka nie usłyszał. Ale jak mówisz - intensity meczu naprawdę niezłe i mimo porażki był to na razie mecz, który najlepiej mi się oglądało(może trochę dlatego, że lubię niedźwiadki w obecnym kształcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.