Skocz do zawartości

Must see games. I nie tylko. - bez spoilerów


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

polecam pierwsze 6:12min. meczu lakers 76ers

 

nie wiem czy tam miałem jakieś zwidy więc proszę poprawcie mnie ale do pierwszego timeout'u wyszły 2 czarne piatki zespołów ubranych w sporo talenu jednak ograbionych ze swoich podstawowych PG i to co zobaczyłem w 1Q czuję już NIGDY nie zobaczę.....

 

 

taka bezmyslna napierdalanka 5 strat lakers i festiwal trójek jednoczesnie z dobrym wejsciem w grę Turnera z równoczesnym zachowaniem innych parnerów jakby nie rozumieli podstaw koszykówki, dodatkowo takie z jednej strony wielokrotne szarpnięcia a z drugiej strony mega płynny upływ czasu.....nie licząc okrojonych "skrótowych" wersji to najszybszxe jak dla mnie pierwsze 6 minut gry na "zywo" poza moze ASGs.........

 

najmądrzej wypadł wtedy nomen omen Artest.....choć w pierwszej minucie takze się nie popisał:

 

z mojej oceny wygladało to tak:

 

nabuzowane czarne chłopaki wyszły na parkiet

MWP dostał 2 bloki

trafiono 2:2 (KB ET)

howard ofens

bieganie

bieganie

gdy w tym momencie pomyslałem ze jedyny madry na parkiecie to duhon ten rzucił sobie i nie trafił za 3

Young nadział sie na blok zebrał i znowu nie trafił

howard dostał bloka

MWP 3

Young strata

howard strata

76ers trafili 3

KB dostał bloka

parę akcji w tym FT KB

strata KB

young pudło

howard dosatał bloka

dalej bieganie bez sensu

chaos

3 duhona

dalej pare nietrafionych głupawych rzutów

starta duhona

KB dostaje bloka

przenosi 76ers akcję na połowę rywala aby zaliczyc strate

2 rzuty nietrafione

strata howarda poprzez głupi wyskok i nieprawidłową dobitkę która była mega oczywista że nielegalna

3 kosze

kroki Howarda

 

mimo nocy i na zywo te prawie 7 minut minęło mi jak najlepszy skrót z nba.com w wydaniu teleexpressu.....

 

 

warto warto!

 

edit: pisze to bez jakiegoklowiek hejteryzmu w jakąkolwiek stronę białych złotych zółtych czy czarnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

chlopaki, dzieki za wpisy dla Was, zwlaszcza dla Karpika

ALE

do kolejnych dwoch taka uwaga zeby nie spojlowac w tym temacie, brakowalo jeszcze zebyscie podali wynik koncowy i kto ile punktow

 

btw polecam miami memphis z nocy piatek / sobota, kapitalny mecz, jak dla mnie jeden z lepszych [jesli nie najlepszy ? ] w sezonie

 

a tak btw jako ze tu i tam mozna przeczytac, ze calkiem sporo osob oglada mecze z odtworzenia / torrentow, to taka moja prosba do userow o wiecej wpisow w tym temacie i do modow o przyklejenie watku

 

jak to sie mowilo:

to co panie moderator, przyklejamy ?

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.