Skocz do zawartości

Must see games. I nie tylko. - bez spoilerów


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Przez chwile kusiło consended, ale jak LBS poleca to poczekam na całość Denver z PTB. Oczywiście to jedyny mecz tej nocy, który się na LP na konsoli jeszcze nie wczytuje

 

E: wystarczyło się wyżalić i się odpalił

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisuję tu userowi Karl post, dlaczego warto zobaczyc mecz min - sas

 

 

 

 

 

Myśle ze to pytanie będzie kluczowe dla tej dyskusji:

 

mac, z jakiego powodu warto zobaczyć ten mecz?

dzięki, że jako jedyny napisałeś to sensowne pytanie i zrobiłeś to bez żadnej wycieczki osobistej. Respect.

 

 

Naiwnie wierzyłem, że po takim meczu jak SAS - Minny, gdzie grają drużyny o podobnym potencjale, Thibs przestanie być hejtowany.

Że podobnie jak w przypadku np Mem z tego sezonu, można poczytać pochwały na temat zawodników bez wzmianki o Bikerstafie, lub jak w przypadku rozwoju Oladipo bez wzmianki, że to zasluga McMilana, tak samo będzie można czytać o Dannym Greenie, Kawhim Leonardzie itp czy jakimkolwiek innym graczu z SAS ( Derozan nie zagral tam ani jednego meczu a mozna poczytac jak mial sie wzniesc na inny poziom, nie dzieki wlasnej ciezkiej pracy co robi co offsean, ale magicznemu wplywowi trenera).

 

Na podstawie znanych wydarzeń z historii sportu:

Jednostronny mecz Brazylia - Niemcy 7-1 ? Czy on był nudny?

Borusia - Legia, gdzie jakis wynik byl 8-4 cyz cos w LM.

 

Mecz w Wielkim Szlemie, gdzie w 1-2 rundzie jakiś koleś z poza 100 setki rankung wygra z Djoko, Federerem lub Nadalem - dla mnie to ciekawsze, niż np pojedynek numeru 10 z numerem 15 i np zacięty z wynikiem 6-4,7-6,3-6,6-3 - bo takich meczy jest dość często.

 

 

 

 

Tu odnoszę się do innyc uwag w tym wątku do mojej osoby:

 

 

 

 

Dąże do tego, by wszyscy byli traktowani jednakowo.

 

Do nikogo się nie przyczepiam z tego forum, a w zamian dostaję wycieczki osobiste i to od pana moderatora.

No ale też potrafię grać w takową grę.

 

Czerpanie radości z perspektywy, że wszyscy są sobie równi nie jest gorsze, od czerpania radośći z uważania siebie za mega za dużo lepszego i starania się tego za wszelką cenę dowodzić wyśmiewając - negując różnego poglądy (jak np znajomość osoby jak Kyle Jenner), co WIADOMO kto robi.

 

Widzę, że MVP tego forum, w temacie CAVS pisze z radoscia, jak to obecny sezon dowodzi tego, ze Ci co pisali, ze CAVS weszli by do PO sa smieszni.

Zupelnie pomija inne aspekty.

 

Natomiast jak sam twierdzil, ze Popovich zrobi z kazdego teamu kazda defensywe, co poki ten sezon zaprzecza, to zapewne zaraz bedzie szukal jakis wymowek by temu zaprzeczyc (o juz wspomnial cos o LMA gra slabo).

Mozna odbic ten sam argument, ze te ze tak Cavs wiec gra nie przeczy, zeby weszlo do PO bo jakis gracz gra slabo.

 

Napisal tez ze z pustego to on nie naleje.

Ale ja mam pytanie, kto z pelnego za to nie naleje ?

 

Tu np małpa serwująca drinki:

 

Całkiem możliwe, że potrafiłaby też nalać z pełnej butelki, jakby została o to poproszona.

 

Nie czułem żadnej radości z tych wycieczek osobistych, a zażenowanie i nie mam zamiaru więcej się odnosić do postów, które jedyne co wnoszą to jakiś negatyw w stosunku do mnie.

Jeśli ktoś inny ma takową potrzebę wycieczek osobistych lub ich lajkowania, to jednak nic mi do tego (dopóty robi to słownie, pisemnie, a nie czynnie np) i pozostaje mi się z tym pogodzić

 

Nie będę nic nikomu już tu polecał. Dzień później oglądałem mecz TOR - GSW, gdzie też mi się bardzo podobał i pojawiała się myśl by wejść do tego tematu i go polecić. Nie zrobiłem tego, więc jest spora szansa, że wyciągnałem wnioski i tego nie będę robić w innych przypadkach.

 

pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

 

 

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, że jako jedyny napisałeś to sensowne pytanie i zrobiłeś to bez żadnej wycieczki osobistej. Respect.

 

 

Naiwnie wierzyłem, że po takim meczu jak SAS - Minny, gdzie grają drużyny o podobnym potencjale, Thibs przestanie być hejtowany.

Że podobnie jak w przypadku np Mem z tego sezonu, można poczytać pochwały na temat zawodników bez wzmianki o Bikerstafie, lub jak w przypadku rozwoju Oladipo bez wzmianki, że to zasluga McMilana, tak samo będzie można czytać o Dannym Greenie, Kawhim Leonardzie itp czy jakimkolwiek innym graczu z SAS ( Derozan nie zagral tam ani jednego meczu a mozna poczytac jak mial sie wzniesc na inny poziom, nie dzieki wlasnej ciezkiej pracy co robi co offsean, ale magicznemu wplywowi trenera).

 

Na podstawie znanych wydarzeń z historii sportu:

Jednostronny mecz Brazylia - Niemcy 7-1 ? Czy on był nudny?

Borusia - Legia, gdzie jakis wynik byl 8-4 cyz cos w LM.

 

Mecz w Wielkim Szlemie, gdzie w 1-2 rundzie jakiś koleś z poza 100 setki rankung wygra z Djoko, Federerem lub Nadalem - dla mnie to ciekawsze, niż np pojedynek numeru 10 z numerem 15 i np zacięty z wynikiem 6-4,7-6,3-6,6-3 - bo takich meczy jest dość często.

 

Dąże do tego, by wszyscy byli traktowani jednakowo.

 

Do nikogo się nie przyczepiam z tego forum, a w zamian dostaję wycieczki osobiste i to od pana moderatora.

No ale też potrafię grać w takową grę.

 

Czerpanie radości z perspektywy, że wszyscy są sobie równi nie jest gorsze, od czerpania radośći z uważania siebie za mega za dużo lepszego i starania się tego za wszelką cenę dowodzić wyśmiewając - negując różnego poglądy (jak np znajomość osoby jak Kyle Jenner), co WIADOMO kto robi.

 

Widzę, że MVP tego forum, w temacie CAVS pisze z radoscia, jak to obecny sezon dowodzi tego, ze Ci co pisali, ze CAVS weszli by do PO sa smieszni.

Zupelnie pomija inne aspekty.

 

Natomiast jak sam twierdzil, ze Popovich zrobi z kazdego teamu kazda defensywe, co poki ten sezon zaprzecza, to zapewne zaraz bedzie szukal jakis wymowek by temu zaprzeczyc (o juz wspomnial cos o LMA gra slabo).

Mozna odbic ten sam argument, ze te ze tak Cavs wiec gra nie przeczy, zeby weszlo do PO bo jakis gracz gra slabo.

 

Napisal tez ze z pustego to on nie naleje.

Ale ja mam pytanie, kto z pelnego za to nie naleje ?

 

Tu np małpa serwująca drinki:

 

Całkiem możliwe, że potrafiłaby też nalać z pełnej butelki, jakby została o to poproszona.

 

Nie czułem żadnej radości z tych wycieczek osobistych, a zażenowanie i nie mam zamiaru więcej się odnosić do postów, które jedyne co wnoszą to jakiś negatyw w stosunku do mnie.

Jeśli ktoś inny ma takową potrzebę wycieczek osobistych lub ich lajkowania, to jednak nic mi do tego (dopóty robi to słownie, pisemnie, a nie czynnie np) i pozostaje mi się z tym pogodzić

 

Nie będę nic nikomu już tu polecał. Dzień później oglądałem mecz TOR - GSW, gdzie też mi się bardzo podobał i pojawiała się myśl by wejść do tego tematu i go polecić. Nie zrobiłem tego, więc jest spora szansa, że wyciągnałem wnioski i tego nie będę robić w innych przypadkach.

 

pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

 

 

można się z Tobą zgodzić, można nie zgodzić (nie wiem bo nie przeczytałem Twojego posta), co nie zmienia faktu że ten wątek to nie jest wątek dyskusyjny za bardzo, bo wszedłem tu sobie dzisiaj rano i chciałem zobaczyć co kto poleca, ale dzięki dyskusji jaka tu zaszła zdaje mi się że już znam wynik conajmniej jednego meczu.

 

także proszę na przyszłość dyskutować w innym poście, zróbcie tak jak jest łapu capu 'dyskusje na temat must see games', do tego ewentualnie możecie dodać 'dyskusje na temat dyskusji na temat must see games' i co byście tam jeszcze chcieli

 

pozdrawiam wszystkich serdecznie 

 

p.s. proszę zwrócić uwagę kiedy pisanie 'Ci' wielką literą jest poprawne a kiedy nie, często ten błąd się przewija

 

pozdrawiam raz jeszcze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisuję tu userowi rw30 na powyższy post:

 

 

 

 

można się z Tobą zgodzić, można nie zgodzić (nie wiem bo nie przeczytałem Twojego posta), co nie zmienia faktu że ten wątek to nie jest wątek dyskusyjny za bardzo, bo wszedłem tu sobie dzisiaj rano i chciałem zobaczyć co kto poleca, ale dzięki dyskusji jaka tu zaszła zdaje mi się że już znam wynik conajmniej jednego meczu.

 

także proszę na przyszłość dyskutować w innym poście, zróbcie tak jak jest łapu capu 'dyskusje na temat must see games', do tego ewentualnie możecie dodać 'dyskusje na temat dyskusji na temat must see games' i co byście tam jeszcze chcieli

 

pozdrawiam wszystkich serdecznie 

 

p.s. proszę zwrócić uwagę kiedy pisanie 'Ci' wielką literą jest poprawne a kiedy nie, często ten błąd się przewija

 

pozdrawiam raz jeszcze

Polecam Ci (lub ci, jak wolisz) zwrócić uwagę co znaczy słowo 'Fakt'.

 

I generalnie nie Ty założyłeś ten wątek więc nie wiem na jakieś podstawie uważasz, żeby zwracać uwagę innym co mają pisać, a co nie.

 

również pozdrawiam.

 

Przy okazji, pięknie się sam zaorałęś tym postem, bo jedyne co pasuje do Twojej nie-docinki o 'Ci' znajduje się w połowie posta (co przeczy nie potrzebnej i pogardliwej wzmiance na początku o nie czytaniu posta):

 

Widzę, że MVP tego forum, w temacie CAVS pisze z radoscia, jak to obecny sezon dowodzi tego, ze Ci co pisali, ze CAVS weszli by do PO sa smieszni.

Zupelnie pomija inne aspekty.

 

Wyjaśnie tylko jeszcze, że odpowiadałem na posta użytkownika Karl, a tOBIE polecam wrzucić mnie na ignora.

 

 

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mac łamiesz pewne niepisane ( może) zasady tego tematu. Niezależnie od tego jaki długi byłby to post i w jak wygładzającym stylu niewiele było tu do dodania do czasu twojego minny vs spurs.

 

Od tego czasu zaczęła się dyskusja w tym temacie zbędna zupełnie bez rozstrzygania kto ma racje kto jak cipa napisał czy inne słowo.

 

Wprowadziłeś nowa jakość w tak prostym temacie.

Niestety niepotrzebnie.

 

I mecze przegrane spurs tez może mogę polecić wiec to nue są z mojej strony stronnicze wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisuję tu userowi Ignazz na powyższy post:

 

 

 

Ale mac łamiesz pewne niepisane ( może) zasady tego tematu. Niezależnie od tego jaki długi byłby to post i w jak wygładzającym stylu niewiele było tu do dodania do czasu twojego minny vs spurs.

Jak coś jest niepisane to nie jest prawem raczej.

 

Zauważ, że ja tylko poleciłem ten mecz jak KAŻDY inny user w tym wątku. Potem dopiero zaczęli inni użytkownicy robić z tego problem.

 

 

Niestety niepotrzebnie.

Zgoda, o obiecuję tego nie robić. nie chce nawet tu nic odpisywać, modzi mogą tu usunąć, wydzielić (chociaż jeden też musiał skomentować).

 

Dla jasności:

Nie będę polecał tu już żadnego posta.

 

Jednak jak ktoś do mnie napisze jak Ty czy Karl, czy też tak jak rw30 z pogardą, to się do tego odniosę. Chyba, że też mi tego nie wolno.

 

p.s może odpisz już na priv jak chcesz.

 

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo niepisanych zasad.

 

Świetnie to pokazał Ludzie honoru.

Nie szedł bym w temat „ to nie jest prawo”

Mamy tu pewne zasady niepisane także.

Ja lubię twoje wpisy i mi nie przeszkadza ze „zerwałeś” z obozem spurs. Każdy ma prawo wyboru.

Janek jakby pokochał clippers to przecież by hejtu nie uruchomiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuaaaa, heavy overreacting, ale po kolei:

 

nie wiem, mogłem może nie cytować postu maca, bo ogólnie chodziło mi 'po trochu do wszystkich', bez rozkminiania kto bardziej winien a kto mniej. Z drugiej strony ostro rzucała się w oczy jego długość, jak i zacietrzewienie twórcy

 

użytkowniku mac - nie, nie mam zamiaru Cię dawać na ignora, nie mam nikogo na ignorze tu na forum, nigdy nie miałem i pewnie nie będę miał. Nie kumam też wstawki o 'pogardzie' i 'samozaoraniu' - nie, nie przeczytałem całego posta, zacząłem, ale nie skończyłem nie zawierał w mojej opinii ciekawej treści (od razu uprzedzam, to nie jest osobista wycieczka, zdarza mi się to często podczas czytania długich postów na tym forum jak i w innych miejscach) & był w nieodpowiednim wątku (na co zresztą zwróciłem uwagę), a 'Ci' rzuciło mi się w oczy, bo było dużą literą. Jeśli wolisz jednak wierzyć, że go przeczytałem, i jest to dowodem na zamozaoranie - wolno Ci, nie mam z tym problemu.

 

Nie musisz się też silić na obrażanie / jakieś pisanie tWOI etc, tzn możesz ale imho robisz to niepotrzebnie. Zwracając uwagę na pisownię, po prostu chciałem pomóc (tak odbieram gdy np ktoś zwraca mi gdy coś robię niepoprawnie, potem mogę poprawić ten błąd i nie popełniać go już więcej, tak jak kolega LeweBiodro zauważył że często pisałem niepoprawnie 'w ogóle' - tyle że nawet jak ktoś mi zwrócił na to uwagę, to się nie wściekałem ani nie obrażałem nikogo, raczej byłem rozczarowany sam sobą - o ile można tak powiedzieć w tej sytuacji, nieźle to zabrzmiało - że ciągle ten błąd popełniam. Ale w końcu udało się :smile:      ).

 

Czemu ja zwracam uwagę i czy powinienem czy nie?Jestem 'starym' użytkownikiem tego forum ( a wcześniej byłem na ebaskecie i z wieloma innymi userami przybyłem tutaj), i roszczę sobie prawo do zwracania uwagi gdy coś jest nie tak a modzi nie zwrócili na to uwagi. A w tym wątku upominałem już wielokrotnie, bo bardzo często z niego korzystam i bardzo mi na jego jakości i przestrzeganiu reguł zależy. To tak jak jest impreza rodzinna i jakieś dzieci nabroją, niekoniecznie trzeba czekać na gospodarza bądź rodziców tychże dzieci by zwrócić im uwagę. Czy to randomowa osoba, nawet inne dziecko może i nie ma w tym nic złego uważam.

 

aha, nie będę już odpowiadał na kolejne posty w tej akurat dyskusji, po prostu niech tu będzie porządek i tyle .

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postarałem się dodać w każdym swoim poście słowo spoiler.

 

 

 

z krótkim wyjaśniem ze swej strony.

 

A teraz znikam z tego forum niczym Kawhi z SAS ( czyli to ja jestem winny bo jestem inny i sobie z tego zdaję sprawę).

o ironio, na forum Raps ;)

 

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.