Skocz do zawartości

NBA 2K13 Association/My Carrer


wmks

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie robić bałaganu w innym wątku o 2K13 zakładam ten temat, żeby ci, którzy grają w najnowszą odsłonę NBA podzielili się jak dotąd swoimi osiągnięciami w tytułowych trybach gry.

 

Co do my carrer, mam centra 208cm/100 kg, wybrali mnie Suns z 13 (szkoda tylko, że mimo tego Marshall jest w składzie). Fajnie wygląda trening post moves z Gortatem. :D

 

W association gram oczywiście Bostonem, zmodyfikowałem lekko skład - wywaliłem Terry'ego, Greena i Wilcoxa, bo strasznie mi psuli chemistry, a nie chciałem odejmować za dużo minut starterom. Mój obecny bilans to 1-3, win udało mi się wyrwać tylko w jednym meczu z Wizards. Gram na poziomie All-Star, slidersy domyślne. Ogólnie zauważyłem, że gra jest trudniejsza niż poprzednia odsłona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a transfery mogę już komputerowi umożliwić? od zeszłej edycji wyłączyłem trejdy miedzy cpu, kiedy OKC wymienili duranta i westbrooka za wade'a i lebrona :beaten:

 

my player w tej niezmienionej od kilku lat formie powiewa juz nuda. z edycji na edycje zmiany sa czysto kosmetyczne. poza tym, jest za latwo. jeszcze na poczatku kariery mamy przynajmniej slabe staty i gramy w slabej organizacji ale szybko dochodzimy do formy, w ktorej mozliwe jest 100pkt w meczu, na dodatek po kliku spotkaniach mozemy trafic juz dokladnie tam, gdzie chcemy.

 

ass mode natomiast z roku na rok lepsze. cpu ma wiekszy repertuar zagrywek i zamiast cegiel za 3 laduje sie blizej kosza. z drugiej jednak strony 0/6 za 3 to taki troche standard ze strony komputera :> a, no i jeszcze zapomnialbym o niesmiertelnych, nieblokowalnych, 100% skutecznych floaterach cpu, ktorych jest co prawda mniej ale wciaz maja miejsce. na szczescie sa slidersy wiec mozna to dodatkowo ograniczyc.

 

ogolnie edycja na + , wciaz brakuje opcji porownywania grajkow w assmode a w meczach wciaz wystepuja dzikie momenty nadajace sie na kabareton, ale jest lepiej niz rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymi floaterami to już się rzygać chce, w jednym z meczów Wall zdobył w ten sposób 32 punkty (ogółem miał 48). W ogóle mam problem z zatrzymywaniem obwodowych przed penetracją i zbieraniem piłek w obronie, zwykle mam około 8-10 mniej off rebounds niż rywal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a transfery mogę już komputerowi umożliwić? od zeszłej edycji wyłączyłem trejdy miedzy cpu, kiedy OKC wymienili duranta i westbrooka za wade'a i lebrona :beaten:

 

my player w tej niezmienionej od kilku lat formie powiewa juz nuda. z edycji na edycje zmiany sa czysto kosmetyczne. poza tym, jest za latwo. jeszcze na poczatku kariery mamy przynajmniej slabe staty i gramy w slabej organizacji ale szybko dochodzimy do formy, w ktorej mozliwe jest 100pkt w meczu, na dodatek po kliku spotkaniach mozemy trafic juz dokladnie tam, gdzie chcemy.

 

ass mode natomiast z roku na rok lepsze. cpu ma wiekszy repertuar zagrywek i zamiast cegiel za 3 laduje sie blizej kosza. z drugiej jednak strony 0/6 za 3 to taki troche standard ze strony komputera :> a, no i jeszcze zapomnialbym o niesmiertelnych, nieblokowalnych, 100% skutecznych floaterach cpu, ktorych jest co prawda mniej ale wciaz maja miejsce. na szczescie sa slidersy wiec mozna to dodatkowo ograniczyc.

 

ogolnie edycja na + , wciaz brakuje opcji porownywania grajkow w assmode a w meczach wciaz wystepuja dzikie momenty nadajace sie na kabareton, ale jest lepiej niz rok temu.

Zależy na jakim poziomie grasz w my carrer, jak mi powiesz że na HOF jest łatwo od początku, to musisz być naprawdę dobry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.