Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

NFL

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2316 odpowiedzi w tym temacie

#1 macias

macias

Role Player

• Użytkownik
  • 215 postów
  • LokalizacjaBędzin

Napisano 25 grudzień 2012 - 12:37

Ktoś śledzi? PO za pasem, więc jest o czym dyskutować, jakie wrażenia po RS? Osobiście zawiodłem się na Giants, wiadomo było, że ciężko będzie o repeat, ale w tym sezonie naprawdę spierdolina pod wieloma względami i chyba nikt już tam nie wierzy w PO. Czekam natomiast z niecierpliwością na plejofy w wykonaniu RGIII, mimo że rywal z dywizji, to gość jest naprawdę niesamowity i powinien się w tańcu nie pi*****ić, zwłaszcza, że dosyć dobrze zgrał się z Garconem i Morris wypalił jak należy. Poza tym zacieram rączki na starszego Manninga i Broncos, bo mogą zrobić naprawdę konkretny run.

Najlepszy sklep koszykarski

#2 SkoczekS1

SkoczekS1

Super-Star

• Użytkownik
  • 2340 postów
  • LokalizacjaLiverpool

Napisano 26 grudzień 2012 - 14:57

na RGIII jest straszny hype no ale z drugiej strony to co pokazuje naprawde cieszy oko . Ja obserwuje Packers , pamietam jak w połowie sezonu dziennikarze pytali Rogersa - co się dzieje ? A te odpowiadał że nic :) Ostatnie 10 meczów mają 9:1 . Ciekawie wyglądają tez Seahawks - szczegolnie po tym co ostatnio zrobili 49ers ... Broncos oczywiscie - stay dobry Peyton niczym wino , gosc jest nie do zdarcia ;] PO oczywiscie będę śledził z zapartym tchem bo chyba w żadnym sporcie nie ma tak brutalnych zasad . ( przykład Green Bay z zeszłego sezonu chyba jest najlepszy )

#3 Maciek9020

Maciek9020

Super-Star

• Użytkownik
  • 4290 postów

Napisano 26 grudzień 2012 - 15:33

Ostatnio kosztem piłki nożnej i NBA trochę odpuściłem NFL, ale pierwsze 5 kolejek oglądałem wszystko co się dało, łącznie z NCAA.
Pamiętam przed sezonem opinie, że Peyton się skończył, że po kontuzji nie jest już w stanie rzucać na takim poziomie, a on sobie rozgrywa chyba najlepszy sezon od chyba 5 lat, najlepszy stosunek TD do INT i QB rating od 2006 roku...

Co do RGIII dla mnie gośc zajebioza. Ogólnie uwielbiam QB, którzy potrafią "scramblować", a nie tylko operować "in the pocket". Dlatego też kibicuje Wilsonowi z Seahawks, równiez rookie i również z dobrym bilansem.

W playoffach licze na 49ers, druga obrona ligi, najlepsza kombinacja linebackerów w NFL, effort i intensity non stop. Rok temu odpadli tuż przed Suber Bowl w OT vs Giants, teraz jednak defensywa równie dobra, a wzmocnili się ofensywnie paroma WRs.
Niestety Smith to nie jest QB na Super Bowl, nie wiem czy on nadal jest starting QB, bo pare tyg. temu Kaepernick miał zajebiste wejście i były debaty kto tam powinien grać.

#4 macias

macias

Role Player

• Użytkownik
  • 215 postów
  • LokalizacjaBędzin

Napisano 26 grudzień 2012 - 16:15

Kaepernick gra od kilku kolejek i raczej tak zostanie.

Spoza plejofowej gorączki - ciekawe jak Jets wygrzebią się z tego gówna. Tebow już jedną nogą w Jaguars, ale ciekawi mnie gdzie pchną Sancheza, bo typ ma chyba teraz wartość podobną do Stoudemire'a.

#5 elwariato

elwariato

Super-Star

• Użytkownik
  • 4895 postów

Napisano 28 grudzień 2012 - 18:52

niech pchną ryana bo ten typ to totalna porażka, zgrywa i zgrywał zawsze wielkiego mędrca a tak naprawdę to chyba zna się tylko na tym jak zestaw powiększony zamówić :crushed:

#6 Maciek9020

Maciek9020

Super-Star

• Użytkownik
  • 4290 postów

Napisano 28 grudzień 2012 - 22:34

Lol, zwykły hit jakich można zobaczyć pełno w każdym meczu, Reed dostaje 55tys. $ kary od NFL...

#7 SkoczekS1

SkoczekS1

Super-Star

• Użytkownik
  • 2340 postów
  • LokalizacjaLiverpool

Napisano 30 grudzień 2012 - 21:09

Giants wkoncu wygladaja jak obroncy tytulu , a ja czekam na Packers oczywiscie , powinno byc ciekawie chociaz GB oslabieni brakiem Cobba
edit: no i Giants polecieli bo Lions przegrali z Bears , teraz otwiera sie szansa dla Bears ktorzy licza na wygrana Packers , przewrotna jest ta liga

Adrian Peterson jest niesamowity ... w tym momencie brakuje mu 65 jardow do rekordu ligi ...

Ale mecz w Minneapolis .... wow ... Petersonowi braklo 9 jardów - szkoda ...

Użytkownik SkoczekS1 edytował ten post 31 grudzień 2012 - 01:47

#8 Maciek9020

Maciek9020

Super-Star

• Użytkownik
  • 4290 postów

Napisano 07 styczeń 2013 - 19:00

Wilson zajebiście wczoraj, jeszcze ten blok przy touchdownie Lyncha, poszedł jak przecinak, nice.

RGIII jak nie zerwał ACL, to się zdziwie. Niemal podręcznikowo mu kolano poleciało, może mu ten stabilizator cos przytrzymał...

#9 macias

macias

Role Player

• Użytkownik
  • 215 postów
  • LokalizacjaBędzin

Napisano 08 styczeń 2013 - 12:26

No niestety.

http://football.real...ear_of_acl_lcl/

#10 Maciek9020

Maciek9020

Super-Star

• Użytkownik
  • 4290 postów

Napisano 08 styczeń 2013 - 23:29

Ale Notre Dame sie obsrali koncertowo, gdzie ta ich świetna defensywa? Przez cały sezon pozwolili rywalom na zdobycie chyba 10 czy 11 touchdownów, a w najważniejszym meczu dostają 3 przez 15 minut gry.
Drugi rok z rzędu mecz o mistrzostwo nie warty zarwania nocki

#11 SkoczekS1

SkoczekS1

Super-Star

• Użytkownik
  • 2340 postów
  • LokalizacjaLiverpool

Napisano 12 styczeń 2013 - 22:34

No niestety ale Notre dame nie wytrzymali , szkoda bo troche napailem sie na ten mecz no ale to juz za nami teraz czas ciag dalszy PO w NFL , w Denver -10 stopni ale pogoda rowna jest dla wszystkich a Manning i tak swoje zrobi i jesli Ravens to wygraja to bedzie ogromny upset
wlasnie reporter powiedzial ze Manning trenowal caly tydzien wkladajac reke do wiaderka z wodą i lodem :) to sie nazywa przygotowanie

#12 Maciek9020

Maciek9020

Super-Star

• Użytkownik
  • 4290 postów

Napisano 13 styczeń 2013 - 10:38

k****, zasnąłem wczoraj 2 minuty przed końcem meczu, Broncos mieli posiadanie i myślałem, że już się tego spi*****ić nie da, a jednak...
Tak czy inaczej imho Ravens bardziej zasłużyli na awans, Broncos co jak co przyfarcili z tymi returnami, Manning zrobił 3 straty...

Cieszy wygrana 49ers, Kaepernick po INT na samym początku, później zajebiście. Gosć biega z niesamowitym luzem, fajnie się na to patrzy. Trzeba looknąć powtórkę zaraz na ESPN America.

Edit:

Colin Kaepernick's 183 rush yards are the most for a QB in NFL history including BOTH playoff and regular season games

Użytkownik Maciek9020 edytował ten post 13 styczeń 2013 - 14:06

#13 SkoczekS1

SkoczekS1

Super-Star

• Użytkownik
  • 2340 postów
  • LokalizacjaLiverpool

Napisano 13 styczeń 2013 - 13:54

Mecz w Denver byl naprawde genialny ale Ravens wyrównali tylko dzięki temu że jeden z safety Denver popelnil mega błąd- nie mozna myśleć że podanie pojdzie w srodek jak przeciwnik ma zero czasów a na zegarze zostało ok 40 sekund . Co do drugiego meczu to ja się nie ciesze ale trzeba powiedziec że 49ers zasłużyli na wygraną a (chyba) 60 jardowy touchdown biegowy Kaepernicka - istne cudo ;)

#14 macias

macias

Role Player

• Użytkownik
  • 215 postów
  • LokalizacjaBędzin

Napisano 13 styczeń 2013 - 18:01

Właśnie obejrzałem Packers@49ers. Szczerze mówiąc, to myślałem przed meczem, że Kaepernick się obsra, ale zagrał coś pięknego, full package! Już nie mogę się doczekać następnego ich meczu. Zespół na Superbowl.

#15 SkoczekS1

SkoczekS1

Super-Star

• Użytkownik
  • 2340 postów
  • LokalizacjaLiverpool

Napisano 13 styczeń 2013 - 20:18

nie ogladam bo Raptors mi nie pozwalają ale wyglada na to że Seattle tym razem nie wróci tak jak to bylo tydzien temu . Mam jednak nadzieje ze cos dobrego dla nich zacznie sie dziać

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych