Skocz do zawartości

NFL


macias

Rekomendowane odpowiedzi

To nie zdradzam wyniku NO@PHI ale widzę że wyrównany mecz więc dobra twoja.

Luck zaczął mieć potem tylko zajebiste momenty z przyłożeniem po zgubieniu piłki przez jego RB na czele, Smith wciąż grał bardzo dobrze poza jednym fumble choć nawet patrząc na mowę ciała tych dwóch można było już przeczuć że Kansas to przejebie. Chiefs zamieniło się też trochę w szpital, Charles chyba wogóle nie zagrał, później jego zmiennik odpadł a miał 2 TD, jeszcze 2 czy 3 złapało kontuzje. Zobaczymy co zrobi Luck na wyjeździe w Bostonie lub Denver gdzie jego vis a vis będzie ktoś z dwóch najlepszych QB starego pokolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Fakt - wszystko im się dzisiaj udaje. Ciekawe kto zostanie MVP. Stawiałbym na kogoś z obrony. Druga sprawa - czy pobiją rekord Super Bowl jeśli chodzi o liczbę punktów 55 - legendarny Joe Montana i 9ers oczywiście.

 

btw. Sherman ma pograne. Dobrze, że teraz, a nie na początku meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie jednostronnie. Cóż, widziałem w tym sezonie takie mecze jak Alabama vs Auburn, Colts vs Chiefs czy finał NCAA więc nie mam prawa biadolić ale liczyłem że skoro do Super Bowl dostały się dwa równe i zdecydowanie najsilniejsze na przestrzeni sezonu zespoły to dostarczą bardziej wyrównane widowisko. Broncos zawiedli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się napaliłem na ten mecz

a tutaj najlepsza ofenstywa została zdmuchnięta... masakra

nie widziałem jescze tak obsranego Peytona, nie wiem czy to presja i ten safety na początku spowodował że tak nie pewnie grał, czy może ataki Seahawks albo pogoda ale aż żal było patrzeć na najlepszego QB w lidze....

 

szkoda bo liczyłem na Broncos a tu taki zonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie całkiem możliwe, bo telewizja często wymyśla różne rzeczy,

 

A propos pieniędzy - coś takiego znalazłem:

 

http://www.forbes.com/video/3114173178001/

 

Średnio ponad 4 tysiące dolarów za bilet. Wiecie ile kosztowały najtańsze?

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jak już temat odświeżony, to jak tam przewidywania przed najbliższym sezonem? Batalie na większości pozycji już rozstrzygnięte, wiadomo, że starterami w swoich drużynach będą Geno (tu raczej wiadomo było, że tak to się skończy) i Hoyer (tu już nie było to tak oczywiste). Jaram się receiverami z tegorocznego draftu, bardzo silna grupa na czele z Watkinsem, który ma kosmiczny potencjał, do tego Evans, Beckham, Cooks (wg mnie WR nr 2 za Watkinsem w tym roku). Liczę, że DeAnthony Thomas będzie się pokazywał i zobaczymy jeszcze w jego wykonaniu parę tego typu akcji, liczę na rozwój i więcej touches dla Tavona Austina. Kibicuję bardzo RG3, żeby wrócił w pełni formy i zamknął ryje krytykom, bo już niektórzy zaczynali biadolić, że Cousins jest lepszy (WTF?!). Jak co roku jest masa rzeczy, których nie mogę się doczekać.

Aha, zapomniałbym o NCAA - w tym roku po raz pierwszy plejofs, nowy format. FSU wydaje się być murowanym faworytem, wielka szkoda, że znowu połamał się Miller, bo Buckeyes mogli narozrabiać. Dużo dobrych rozgrywających, którzy będą szli do NFL - Winston (tu w sumie jeszcze nie wiadomo), Mariota, Hundley. BRING IT ON.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linia ofensywna Redskins wygląda jak potwór. Jak tego popisowo nie spier..., to będzie się przyjemnie oglądało RGIII i spółkę.

Jeśli chodzi o WR to ja jaram się Keenanem Allenem, gośćjest niesamowity.

 

Browns są trochę w dupie z rozgrywającymi i o ile obronę mają bardzo ciekawą obronę (powrót Whitnera to dla mnie duży cios, bo lubię 49ers), o tyle atak to dno i 3 metry mułu.

Jak już jesteśmy przy rookie rozgrywających, to jestem bardzo ciekawy Bortelsa. w NCAA rzadko go oglądałem, bo kto ogląda UCF...? ;] Ale teraz chciałbym na niego rzucić okiem. Podobno to młody Roethlisberger.

 

Patriots mam nadzieję, że będą zdrowi, bo trochę żal ich było oglądać w tamtym sezonie.

 

Jeśli chodzi o NCAA, to jaram się tymi nowymi playoffami. W końcu będzie to miało jakiś sens, bo wybory do Bowl Games to była dla mnie czarna magia.

Nie przesadzałbym z FSU. W ACC wiadomo - nie mają konkurencji, ale zawsze jest Alabama, która ma kolejny raz mocną klasę pierwszoroczniaków i kilka dobrych ekip z PAC12 min. Oregon UCLA, czy USC. s. Clemson

Ogólnie pierwszy weekend zapowiada się bardzo ciekawie: Texas A&M vs. South Carolina Ohio State vs. Navy Cal vs. Northwestern Georgia vs. Clemson Wisconsin vs. LSU FSU vs. OSU.

CAN'T WAIT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie ciekawi Bortles, sezon ma zacząć jako back-up ale to się szybko może zmienić bo Chad Henne szału nie robi i dupy nie urywa. Manziel za to wydaje się być masakrycznie przehype'owany i myślę że Hoyer będzie startował cały sezon choć podobnie jak Henne nie jest żadnym tuzem. Z pozostałych debiutantów interesująco wygląda top pick Clowney który razem z JJ Wattem może stworzyć w Houston jedną z lepszych defensyw w lidze - szkoda że ofensywa wygląda dość blado przez dziurę na QB. Do tego jeszcze wysoki i masywny wide receiver Kelvin Benjamin który z FSU trafił do Caroliny i wygląda bardzo dobrze.

Liczę na dalszy rozwój Lucka, świetnie się go oglądało w playoffs i trzymam kciuki za jego Colts. Właściwie trzymam kciuki za wszystkich poza Seattle Seahawks - lubię ten team i miasto ale zgnojenie Broncos w ostatnim Super Bowl im wystarczy. W NCAA FSU, Oregon i Alabama powinny rozstrzygnąć między sobą kwestie mistrzostwa. Zmiana formatu na plus - lepiej gdy wszelakie komitety i rankingi wybierają drużyny do półfinału a nie do finału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.