Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Bukmacherka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
283 odpowiedzi w tym temacie

#1 Luki

Luki

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6012 postów

Napisano 04 styczeń 2013 - 16:03

Słuchajcie, możecie polecić jaka stronka bukmacherska jest najlepsza? Ważne dla mnie jest to żeby z wpłacaniem kasy nie było problemu(żeby mozna było wpłacić ze zwykłego rachunku bankowego), żeby były dobre kursy na nba etc...

Najlepszy sklep koszykarski

#2 House

House

Starter

• Użytkownik
  • 885 postów

Napisano 04 styczeń 2013 - 16:27

Milenium jest pewny pod względem wypłat/wpłat. Wydaje mi się że kurs też nie najgorszy mają.

#3 P_M

P_M

Super-Star

• Moderator
  • 2517 postów

Napisano 17 styczeń 2013 - 20:06

Dołączona grafika

za 5,51 zł do wyjecia 47 zł myślicie, że siądzie?

Pozytywne transakcje z : ignazz, Me Myself And I

Zapraszam na http://www.lakers.pl

#4 Kraso

Kraso

All-Star

• Użytkownik
  • 1403 postów

Napisano 17 styczeń 2013 - 20:11

Teoretycznie powinno(sam tak obstawiłem), ale już tyle razy się przekonałem że w NBA strasznie ciężko trafić nawet same pewniaki.

#5 P_M

P_M

Super-Star

• Moderator
  • 2517 postów

Napisano 17 styczeń 2013 - 20:52

W ogóle miło by było jakbyśmy się tutaj dzielili jakimiś dobrymi typami, w końcu pieniądz nie śmierdzi^^.

#6 Maciek9020

Maciek9020

Super-Star

• Użytkownik
  • 4290 postów

Napisano 17 styczeń 2013 - 20:54

Bucks wtopią :D

#7 Kubbas

Kubbas

Lakerator

• Moderator
  • 4780 postów
  • LokalizacjaWłocławek

Napisano 18 styczeń 2013 - 03:59

ostatnio wpłaciłem 200 zł na buka, obróciłem to kilkanaście razy a teraz mam w grze bety o życie, z euroligi, fenerbache, olimpiakos i khminki, jak wskoczy to mam 400 na koncie, jak nie to 0.

dzisiaj pograłem bucks 1 kwarte i czekam na mecz tipsarevica jak wygra 1 set to mam 40 zl, zawrote 40 zl

Dream Team '92 PL by Kubbas

firmalakers.jpg

"When asked what he told Bryant as he fell back into the Suns bench after swishing the game-clinching shot over Hill, Gentry said: “I said ‘Good defense’ to Grant and [Kobe] said ‘Not good enough.’ ”

“He made about four shots in that stretch that I think Jesus would have had trouble covering. And those took the game from a manageable game to 13 (points).”

"Kobe's incredible; he scares the hell out of me every time we go against him."

"Was that Kobe or was that Michael?"
"We played the best player in basketball. I don't think its even close."

#8 P_M

P_M

Super-Star

• Moderator
  • 2517 postów

Napisano 18 styczeń 2013 - 05:15

na Suns zawsze można liczyć, że spierdolą końcówkę:D z +6 dla Suns zrobilo sie +8 dla Bucks :-) Postawilem sobie dla fanu taki sam zaklad, ale ze zwyciestwem Lakers :-) czyli teraz mam win-win situation :-)

#9 House

House

Starter

• Użytkownik
  • 885 postów

Napisano 18 styczeń 2013 - 15:18

P_M gz :D

#10 Kraso

Kraso

All-Star

• Użytkownik
  • 1403 postów

Napisano 18 styczeń 2013 - 15:20

Ja gram za małe stawki, ale dużo spotkań. Trafiam rzadko, ale jak już trafię to sporo. W poprzednim sezonie z 4zł wyciągnąłem 620zł :D

#11 Kraso

Kraso

All-Star

• Użytkownik
  • 1403 postów

Napisano 18 styczeń 2013 - 20:31

i prowadzisz jakieś statystyki trafności typów? jaki masz yield? bo granie ako to zdecydowanie straceńcza strategia ;]

Statystyk nie prowadzę, ale biorąc pod uwagę to, że gram rzadko to takie jedno trafienie z 4 na 620 sprawia, że yield mógłby wyglądać w moim przypadku ciekawie.

#12 House

House

Starter

• Użytkownik
  • 885 postów

Napisano 18 styczeń 2013 - 20:31

http://imgup.pl/di/L...chwytywanie.jpg wejdzie czy nie wejdzie?

#13 Luki

Luki

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6012 postów

Napisano 18 styczeń 2013 - 20:43

Houston imo wtopi w Indianie, ale jak już ktoś wcześniej wspominał - w tej lidze o dupę wytłuc teorie nt. pojedynczych gier. Początek sezonu i playoffs jeszcze można jako-tako przewidywać, ale takie mecze w połowie RS to naprawdę loteria.

#14 P_M

P_M

Super-Star

• Moderator
  • 2517 postów

Napisano 18 styczeń 2013 - 22:52

Ktoś z trojki Memphis, san antonio, denver przegra i naprawdę nie wiem kto, to może być. Po prostu nie chce mi się wierzyć, że cała trójka pewniaków siądzie. Zawsze ktoś zawala:D Z resztą kursy 1.15 są mało-zyskowne, a ryzyko z trzech meczów, nawet biorąc pod uwagę mnożnik kursów, jest zbyt wysokie w porównaniu do ewentualnej wygranej.
Ps. Dzięki House.
Btw ja postawiłem Philly Chicago, Orlando, Okla, Indy - i mam łączny kurs 10,63, a postawione znowu 5 zł. Zobaczymy co wyjdzie rano:-)

#15 Kubbas

Kubbas

Lakerator

• Moderator
  • 4780 postów
  • LokalizacjaWłocławek

Napisano 18 styczeń 2013 - 23:14

Brawo olimpiakos nie wiem czy ktoś oglądał ale tak wjebać mecz to komedia

Dream Team '92 PL by Kubbas

firmalakers.jpg

"When asked what he told Bryant as he fell back into the Suns bench after swishing the game-clinching shot over Hill, Gentry said: “I said ‘Good defense’ to Grant and [Kobe] said ‘Not good enough.’ ”

“He made about four shots in that stretch that I think Jesus would have had trouble covering. And those took the game from a manageable game to 13 (points).”

"Kobe's incredible; he scares the hell out of me every time we go against him."

"Was that Kobe or was that Michael?"
"We played the best player in basketball. I don't think its even close."

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych