Skocz do zawartości

Ogloszenia, wymiana meczy, pomoc...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Cześć, mam problem może ktoś jest w stanie poradzic.

Dostalem dvd z dokumentami 30 for 30 z blokada regionu na USA i Kanadę. W Ps4 mi nie działa, w laptopie nie mam odtwarzacza płyt myślałem żeby sobie kupić zewnętrzny ale podobno to i tak nie załatwi kwestii blokady regionalnej. Chciałbym docelowo kupić sobie trochę dokumentów sportowych na DVD i blu ray ale solidny dostęp do tych rzeczy jest jedynie na Amazonie z blokada regionu taka jak mam na tym swoim dvd. Ma ktoś jakiś patent co z tym zrobić żeby sobie to oglądać bez problemu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Stryder napisał:

Cześć, mam problem może ktoś jest w stanie poradzic.

Dostalem dvd z dokumentami 30 for 30 z blokada regionu na USA i Kanadę. W Ps4 mi nie działa, w laptopie nie mam odtwarzacza płyt myślałem żeby sobie kupić zewnętrzny ale podobno to i tak nie załatwi kwestii blokady regionalnej. Chciałbym docelowo kupić sobie trochę dokumentów sportowych na DVD i blu ray ale solidny dostęp do tych rzeczy jest jedynie na Amazonie z blokada regionu taka jak mam na tym swoim dvd. Ma ktoś jakiś patent co z tym zrobić żeby sobie to oglądać bez problemu? 

 

1. poszukaj stronek o elektronice dot. Twojego stacjonarnego DVD, raczej nieoficjalnych  - może są jakieś myki (w ustawieniach gdzieś ukryte) bądź nieoficjalny firmware (którego będziesz musiał zainstalować / sflashować) który pozwoli na deaktywację blokady regionalnej

2. PS4 - nie mam pojęcia, nigdy w życiu nie miałem żadnej konsoli ale strzelę że tez są takie możliwości jak dla napędów DVD

3. W zależności jakie byś kupił to zewnętrzne DVD - na pewno, przynajmniej dla niektórych, będzie możliwość zdjęcia blokady, tylko wiadomo, zorientuj się przed zakupem. Ja wieki temu odtwarzałem DVD z USA na DVD w kompie, jakimś softem tę blokadę deaktywowałem.... wydaje mi się że to był taki uniwersalny program jakiś, nie specyficzny dla tego akurat modelu DVD, ale nie pamiętam już 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zdejmowałem blokadę i aby sobie przypomnieć jak to wrzuciłem googla. Zmroził mnie fakt ze pierwsza strona wpisów to były z 2004 roku z różnych forum. 
no i weszło ze można DVD ripperem zrzucić na dysk twardy odkodowane. 
wiem ze niektórzy dla kolekcji z USA czy Japonii kupowali po prostu odtwarzacz ale to w przypadku większej ilosci płyt. Dziś te technologie odchodzą wiec nie ma nowych wpisów jak to zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2020 o 08:33, Stryder napisał:

Cześć, mam problem może ktoś jest w stanie poradzic.

Dostalem dvd z dokumentami 30 for 30 z blokada regionu na USA i Kanadę. W Ps4 mi nie działa, w laptopie nie mam odtwarzacza płyt myślałem żeby sobie kupić zewnętrzny ale podobno to i tak nie załatwi kwestii blokady regionalnej. Chciałbym docelowo kupić sobie trochę dokumentów sportowych na DVD i blu ray ale solidny dostęp do tych rzeczy jest jedynie na Amazonie z blokada regionu taka jak mam na tym swoim dvd. Ma ktoś jakiś patent co z tym zrobić żeby sobie to oglądać bez problemu? 

A chcesz tylko obejrzeć czy mieć w kolekcji? Bo jeśli tylko obejrzeć to na przykład na ESPN Player jest sporo dokumentów z serii 30 for 30 i nie tylko. 12 euro za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kosi napisał:

A chcesz tylko obejrzeć czy mieć w kolekcji? Bo jeśli tylko obejrzeć to na przykład na ESPN Player jest sporo dokumentów z serii 30 for 30 i nie tylko. 12 euro za miesiąc.

Espn Player jest dostępny normalnie w Polsce czy muszę zmieniać vpn na amerykańskie IP? 

W sensie chodzi mi czy na Europejskiej apce jest mniej więcej to samo czy muszę zalogować się jako Amerykanin żeby mieć dostęp do szerokich treści? 

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Stryder napisał:

Espn Player jest dostępny normalnie w Polsce czy muszę zmieniać vpn na amerykańskie IP? 

W sensie chodzi mi czy na Europejskiej apce jest mniej więcej to samo czy muszę zalogować się jako Amerykanin żeby mieć dostęp do szerokich treści? 

ESPN Player  jest dedykowany na rynek poza USA, bo w USA mają ESPN+

Nic nie trzeba kombinować. Jak interesują Cię konkretne filmy to napisz na priv to mogę sprawdzić czy mają w bazie czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.