Skocz do zawartości

Mecze Download, Poszukuje meczu


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Riojadirecta nie działa w kraju w którym mieszkam, czy warto kombinować żeby tam wejść ?  

 

Rutracker, znam i lubię [używałem zanim przerzuciłem się na pier720], ale widzę ze wrzucają mecze głownie po południu / wieczorem, co czasem nie jest takie super, dlatego pytam o tą rioję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • matek odpiął/ęła ten temat
  • 1 rok później...

Cześć,

straciłem wszystkie ściągnięte finały i allstars od 1980 roku 😞

Skąd pociągnąć z oryginalnym komentarzem? Kiedyś korzystałem z rutracker'a.

A może ktoś ma bazę i zgrałby na twardziela, którego bym podesłał? Najbardziej zależy mi na latach 80tych i 90 tych - resztę przeboleję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Look napisał:

Cześć,

straciłem wszystkie ściągnięte finały i allstars od 1980 roku 😞

Skąd pociągnąć z oryginalnym komentarzem? Kiedyś korzystałem z rutracker'a.

A może ktoś ma bazę i zgrałby na twardziela, którego bym podesłał? Najbardziej zależy mi na latach 80tych i 90 tych - resztę przeboleję.

 

Ojoooj, takie złoto to i ja bym chętnie przytulił. Mam jakieś pojedyncze mecze na dysku ale jakby była opcja na wszystko (All stary to jebać, ale finały np) to by było pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, cvbe napisał:

Ojoooj, takie złoto to i ja bym chętnie przytulił. Mam jakieś pojedyncze mecze na dysku ale jakby była opcja na wszystko (All stary to jebać, ale finały np) to by było pięknie.

Lorak ma wszystkie mecze koszykówki rozegrane w USA po 1945 roku na swoim twardzielu. sorry @lorak wiem że miałem nie mówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rw30 napisał:

Lorak ma wszystkie mecze koszykówki rozegrane w USA po 1945 roku na swoim twardzielu. sorry @lorak wiem że miałem nie mówić

ale lorak ma te mecze w formulce Matrixa

tak wyglada kazdy mecz PER USG ASG OFG BLM hehe #BLM

il_570xN.1375934044_5o3f.jpg

nam by sie to raczej ciezko ogladalo, loraka umysl to dekoduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Look napisał:

Cześć,

straciłem wszystkie ściągnięte finały i allstars od 1980 roku 😞

Skąd pociągnąć z oryginalnym komentarzem? Kiedyś korzystałem z rutracker'a.

A może ktoś ma bazę i zgrałby na twardziela, którego bym podesłał? Najbardziej zależy mi na latach 80tych i 90 tych - resztę przeboleję.

 

mógłbym, ale nie wiem kiedy, bo trzymam je gdzieś indziej niż mieszkam. może na boże narodzenie, a może dopiero na wielkanoc. zobacz co dasz radę ściągnąć z 720 (na youtube też trochę jest) i zrób listę czego ci brakuje, to wrzucę to na jakiś serwer i @cvbe oraz ewentualni inni zainteresowani skorzystają.

jest jeszcze taki koleś Torontos (kanał na youtube), również chyba ma wszystko, tylko jemu trzeba zapłacić, tzn. kiedyś handlował, ale teraz w sumie wrzuca do sieci, więc kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze, że dla mnie w tej kwestii miłym zaskoczeniem okazał się YouTube.

Poszukiwałem Finałów z 2002 a z racji na małą popularność nie było to łatwe zadanie. Na tych wszystkich 720 i rutrackerach znalazłem jedynie G3 i G4 oraz G2 po rosyjsku. G1 wydawało się być swego rodzaju kruczkiem którego nigdzie w sieci nie było.

Jakie było moje zaskoczenie kiedy okazało się, że cała seria jest dostępna na YouTube i to w przyzwoitej jakości (w porównaniu do tych z rutrackera). 

Dla poszukujących znaleźć ją możecie tu: 

P.S. Ja używam 4K Video Downloadera aby pobrać filmy na dysk i działa rewelacyjnie - jakość filmu 1:1 co do tej na YouTube. :) 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.