Skocz do zawartości

Admini e-nba


czikson

Rekomendowane odpowiedzi

Siema elo

 

Wkurwilem sie jak po raz kolejny usunięto mojego posta bez jakiegokolwiek wytlumaczenia dlaczego.

Nie wiem kto jest adminem ale ma w dupie zasady forum czyli otwartosc i mozliwosc wypowiedzenia sie na kazdy temat.

 

Uważam, że admini nadużywają władzy. Jak cokolwiek ma sie zmienić (no wlasnie a ma sie cos zmienic? przeciez jest wporządku) gdy admin usuwa posta bez jakiegokolwiek wytlumaczenia, PM-ki, edytu czegokolwiek.

 

Więc chciałbym aby ten temat nie został usunięty po cichu bo uprzedzam bede go dodawal do usranej śmierci.

 

W takim razie kto usunął mojego posta z tematu Bulls i jaki jest tego powód.

 

 

Ponadto wnosze o zasade, że jeżeli admin usuwa posta to ma napisać PM z przyczyną tego usunięcia. Wiadomo że nie w oczywsitych sprawach jak jednozdaniowiec czy wyzywanie któregoś z forumowiczów.

 

CHCIAŁBYM ŻEBY W TYM TEMACIE WYRAZIŁ SWOJĄ OPINIE BORYS szczególnie co do zasady wyjaśniania usuwania postów.

 

Odniechciewa sie pisania czegokolwiek jak po raz kolejny zapewne stronniczy admin usunie nawet chocby mu sie wydawalo to najwieksza sraka na swiecie jaka widzial.

 

no to siema elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHAHAHAHHAH przejda do historii?

czy to zdanie nie ma już wartości?

27 to i tak zajebiscie duzo

bulls przerwali liczenie ale nie dlatego ze sa tacy zajebisci tylko dlatego ze predzej czy pozniej musial byc mecz w ktorym cos nie pojdzie po mysli.

a rose jest ***** bo skoro moze grac a nie gra to jest mentalna ciotą. powinien wrocic jak tylko lekarze mu dali zielone swiatlo, pomox druzynie nawet jak bedzie w slabej formie to oni zapierdalaja na jego rachunek bo wierza ze on wroci i beda mogli cos ugrac

modem juz dawno nie jestem, ale powiem Ci chłopie ze chyba własnie dlatego usuneli Ci posta bo jesteś:

1. arogancki

2. chamski

3. bez wychowania

4. kozaczysz jak typowy internetowy gimbus

 

NIe wiesz który punkt regulaminu naruszyłeś?

A czytałeś ty go w ogóle?

Bo gdybyś czytał to swoje posty komponowałbyś trochę inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie odpowiadać, ale ten temat może posłużyć za przykład na przyszłość.

 

Ja usunąłem twojego posta, ale chyba oczadziałeś jeśli myślisz, że będę się z tego tłumaczył lub wyjaśniał w PW, mam lepsze rzeczy do roboty. Nie wnosił nic do tematu, zaśmiecał go. W dodatku zachowujesz się jak zakompleksiony gnój, który próbuje być mocny przez monitor. Trochę kultury. Nikt nie będzie się tłumaczył przed kolejnym krzykaczem, których były już tutaj dziesiątki i szybko zniknęli. Powody podaję przy ostrzeżeniach. Liczę, że po jakimś czasie takie wpisy przestaną się pojawiać, ewentualnie sporadycznie.

 

Zgłosiłem się na moda nie dla przyjemności, tylko właśnie po to, żeby nie było na forum burdelu i żeby było bardziej czytelne. Findek o to zabiegał już dawno temu, ale później przepadł na jakiś czas. Pomału widać efekty, jest coraz mniej bezwartościowych treści.

 

Dziwne, że zawsze największe pretensje mają krzykacze, którzy nie mają nic wartościowego do powiedzenia i najczęściej znikają z forum po kilku miesiącach. Ciesz się, że nie ma tutaj moderatorów takich, jak na e-baskecie. Po kilku jałowych i aroganckich postach miałbyś bana na pół roku.

 

Więc proszę dostosować się do poziomu forum, albo daruj sobie dalsze udzielanie się. Z tego co wiem, forum ma bardzo dobrą opinię i wysokie oceny wśród ludzi na różnych stronach związanych z NBA, a użytkownicy tacy jak ty zaniżają niepotrzebnie poziom.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jednak powinieneś podać powód w pmce. Bo usuwasz te posty bardzo wybiórczo, jak chcesz. Tak jak ktoś wyżej pisał czasem znika część, czasem 1 post, rzadko całość. Nie żebym się nie zgadzał zusuwaniem postów ale powinno być dlaczego w pmce (regulamin) a nie samowolka.A jak nie masz czasu pisać dlaczego usuwasz to nie bądź modem- bez kitu tłumaczenie jak w szkole. Masz lepsze rzeczy czy nie masz to twoja brocha, napisanie raz na jakiś czas przy usuwaniu posta pmki chyba nie jest jakimś mega czasochłonnym zajęciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek, skoro tak dbasz o czystość forum to proponuję zajrzeć do tematu Lebron James. Toczy się tam pasjonująca dyskusja na temat polskiego lotnictwa z czasów drugiej wojny światowej.

 

PS. Też uważam, że posty są usuwane mega wybiórczo, wypowiedzi utrzymanych w podobnym tonie co kolegi cziksona jest na forum cała masa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jednak powinieneś podać powód w pmce. Bo usuwasz te posty bardzo wybiórczo, jak chcesz. Tak jak ktoś wyżej pisał czasem znika część, czasem 1 post, rzadko całość. Nie żebym się nie zgadzał zusuwaniem postów ale powinno być dlaczego w pmce (regulamin) a nie samowolka.A jak nie masz czasu pisać dlaczego usuwasz to nie bądź modem- bez kitu tłumaczenie jak w szkole. Masz lepsze rzeczy czy nie masz to twoja brocha, napisanie raz na jakiś czas przy usuwaniu posta pmki chyba nie jest jakimś mega czasochłonnym zajęciem.

Dokładnie @Matek osuwasz co i jak ci się podoba, czasem trochę to wygląda jak twoje widzimisię, kiedyś modzi podawali powód usunięcia, albo dawali ostrzeżenia jak trzeba było, jeśli wg. ciebie ktoś łamie jakieś zasady forum to powinieneś się do tego jakoś odnieść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to samo bym napisał więc:

 

ale jednak powinieneś podać powód w pmce. Bo usuwasz te posty bardzo wybiórczo, jak chcesz. Tak jak ktoś wyżej pisał czasem znika część, czasem 1 post, rzadko całość. Nie żebym się nie zgadzał zusuwaniem postów ale powinno być dlaczego w pmce (regulamin) a nie samowolka.A jak nie masz czasu pisać dlaczego usuwasz to nie bądź modem- bez kitu tłumaczenie jak w szkole. Masz lepsze rzeczy czy nie masz to twoja brocha, napisanie raz na jakiś czas przy usuwaniu posta pmki chyba nie jest jakimś mega czasochłonnym zajęciem.

 

Nie masz ochoty czy nie masz argumentow zeby sie wytłumaczyc z usuniecia mojego posta?

Co to za odpowiedz że "chyba oczadziałeś jak myslisz że bede się tłumaczył"? Robisz co chcesz i zdanie reszty masz w dupie?

 

 

Mój post zacytowany wyżej przez JOSEPHA jest slaby i obraża rosa- przyznaje. Ale to nie jego usunąłeś tylko posta w ktorym nie bylo ŻADNEGO przekleństwa a jedynie odpowiedz na zarzut jednego z forumowiczów.

 

PS:

 

Skoro napisałeś ze zachowuje sie jak zakompleksiony gnój to nie znaczy ze mnie nim nazwałeś? Tylko ze sie tak zachowuje.

W takim wypadku ja moge powiedzieć że zachowujesz sie jak pedał a ty mi nie mozesz dac ostrzezenia bo powiedZialem ze sie tak zachowujesz a nie ze nim jestes?

Taka troche kwadratowa logika.

Skoro ja cie nie obrazilem w tym poscie to czemu ty to robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś:

1. arogancki

2. chamski

3. bez wychowania

4. kozaczysz jak typowy internetowy gimbus

 

A czy Ty swoim postem nie spełniasz punktów 1-2 w stosunku do użytkownika 'czikson' ?

 

W dodatku zachowujesz się jak zakompleksiony gnój, który próbuje być mocny przez monitor. Trochę kultury.

To też jest zabawne ...

 

Uważam, że dobrze by było żeby jednak bardziej promować wolność niż zakazy i post cziksona w mojej opinii nie powinien zostać usunięty.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wyluzujcie, Matek robi na prawdę zajebistą robotę utrzymuje i ogarnia forum, dzięki niemu jest bardzo względny porządek głównie, zgodzę się z wami, że trochę wybiórczo kilka postów może i zostało usunięte przez niego, ale moderowanie też jest na pewno trochę subiektywne, i niestety takie zdarzenia mogą się przytrafiać, na pewno wziął do siebie to co napisaliście i będzie robił to ostrożniej.

 

Forum jest ostatnimi czasy w bardzo dobrym stanie, mamy wiele ciekawych dyskusji i jest porządek, jeżeli myślicie, że Matek albo ja, choć ja rzadko usuwam posty, będzie wam wysyłał pmy z wytłumaczeniami to sie mylicie, i popieram jego odpowiedź w 100%, na innych forach są systemy ostrzeżeń itd, u nas tego nie ma, tzn jest ale jako tako nie mamy do tego dostępu oprócz banów. Także, może nastepnym razem zamiast odrazu usuwać posta będziemy się wam wpisywać pod spodem i dawać na kolorowo reprymende, a dopiero potem coś usuwać, zrobimy tak i to będzie najrozsądniejsze rozwiązanie.

 

A teraz put your big boy pants on, i skończmy tą jałową dyskusje.

 

Wszystkich urażonych nieobiektywnie usuniętymi postami jako administracja przepraszamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to i tak podziwiam tutaj modów,że nie dają bana za pisanie takich bzdur.

 

Na SFD i Bodyfactory gdzie siedzę większość czasu nikt się nie bawi w podawanie przycyzn banów,a co dopiero przyczyn usuwania postów.Ludzie coś wam się w dupach poprzewracało,że płaczecie o takie pierdoły.A może to już takie czasy,że twory rodem z gimnazjów beczą o wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje na PM.

Przeczytałem wszystkie posty i mam parę spostrzeżeń. Myślę, że poruszenie takiego tematu wyjdzie nam na dobre, jednak nie jestem zwolennikiem języka, który został użyty w pierwszym poście tego tematu, każdy człowiek jest inny, ale mnie osobiście takie posty ogólnie negatywnie nastawiają do całego wątku.

 

W każdym razie przechodząc do sedna myślę, że racja jest po 2 stronach, jednak bardziej stoję po stronie modów Mam nadzieje, że wszyscy pamiętają co działo się przed tym i mają porównanie z obecnym stanem. Nigdy nie będzie tak, że wszystkim się będzie wszystko podobać. Osobiście uważam że takie sprawy można wyjaśnić na PM - jednak, jeśli ktokolwiek chce w kontakcie z modami czy z Adminem pisać takim językiem, jak w pierwszym poście, to nie będę się dziwić, jeśli mod zwyczajnie oleje sprawę.

 

Co do samego zajścia oraz wielu zarzutów ze modzi kasują posty bez ostrzeżenia to osobiście również uważam, że krotki powód powinien być podany, zwyczajne 1-2 zdania. Chyba, ze użytkownik notorycznie lamie regulamin i już raz dostał wytłumaczenie. Wbrew pozorom pracy przy pisaniu wyjaśnień może być mniej, niż przy ich pomijaniu, bo zakładam, że dzięki wyjaśnieniu powodu usunięcia dana osoba w przyszłości będzie popełniać mniej "błędów" przez co modzi będą mieli przy niej mniej pracy. Co w ostatecznym rozrachunku wyjdzie na plus dla wszystkich.

 

http://www.e-nba.pl/showthread.php?5690-REGULAMIN-FORUM-WA%C5%BBNE-%21%21%21

Wytłumaczenie moda, to jest jednak poniekąd jego życzliwość ponieważ regulamin forum jest ogólnie dostępny i jestem pewien, ze w 99% przypadków jeśli użytkownik przeczyta powyższy link i spojrzy na własny post obiektywnym okiem to sam znajdzie powód jego osunięcia.

 

Stety albo niestety mamy na forum i w Polsce demokracje, a jej efektem jest to, że większość musi dostosować się do mniejszości i zawsze będzie ktoś komu ustalenia nie będą się podobać.

 

Pamiętajcie tez, że modzi to ludzie i zawsze można miłym PMiea podzielić się z nimi spostrzeżeniami albo dać dobrą rade. Podkreślam jednak miłym, bo żadna dyskusja, gdzie będą padać obelgi nie ma sensu.

 

 

Jeśli miałbym wysunąć jakieś konkretne wnioski z tematu to byłoby to:

 

1. Dawałbym, krótkie informacje o powodzie usunięcia. Ewentualnie w oczywistych przypadkach bym to pomijał.

(Nie mowie o oddzielnym PM, tylko o informacji systemowej przy ostrzeżeniu).

 

2. Nie przenosiłbym pojedynczych postów do innych działów przenosiłbym tylko cale tematy, gdzie na parę dni można zostawić informacje o jego przeniesieniu.

 

jeśli chodzi o przenoszenie postów to uważam, że mogą one rzeczywiście dla autora wnieść zamęt, także lepiej będzie albo osunąć post całkowicie (z notatką o usunięciu), który nijak nie ma związku z tematem dyskusji, albo wyjątkowo zostawić post, ale dać ostrzeżenie autorowi na przyszłość.

 

 

 

 

Zdecydowałem też, że otworzę ten temat na parę dni, ale nie po to, żeby wyrzucać swoje żale, tylko prosiłbym o merytoryczną dyskusję, czy macie jakieś pomysły co do pracy modów, które użytkownikom i też modom mogłyby ułatwić działanie i ogólną komunikację.

 

Z modami też przyjrzymy się dokładniej systemowi ostrzegania, może trzeba będzie technicznie w forum coś poprawić, żeby im ułatwić pracę.

 

A może macie sugestie co do zmian w regulaminie? Myślę, że każdemu też dobrze zrobi przypomnienie co właściwie w nim jest, a są tam nie tylko punkty, czego nie robić, ale także co robić by wszystkim żyło się lepiej. Także nie zaszkodzi sobie przypomnieć (nawet bykom co mają po 2.000+ postów :) )

 

 

Edit: Przenoszę tez temat do działo E-NBA.PL, gdzie jego miejsce.

Edytowane przez Borys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.