Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

strasznie jesteś cięty na tego Scotta Jendras, nie wiem w czym D'Antoni jest lepszy ogólnie jako trener. Też nie jestem jakimś jego wielkim fanem, ale uważam, że jeszcze nie jest na tyle hmm stary i uparty by nie mogł z niego jeszcze być dobry trener. Przede wszystkim wydaje mi się, że to gość otoczony dobrymi asystentami będzie umiał ich słuchać, a jednocześnie ktoś kogo gracze powinni szanować.

 

powiedz mi, jaką wartość dodaną wnosi Scott? co możesz powiedzieć o jego coachingu?

 

bo jak czytam opinie jego zwolenników, to widzę tylko, że finał z Nets, że wprowadzał do ligi Paula i Irvinga, że były Laker.

 

D'Antoni to z kolei wizjoner. Ma istotne wady, przez które jest teraz tam, gdzie jest, ale on do ligi wniósł coś nowego, z jego rozwiązań ofensywnych korzysta mnóstwo trenerów, także tych z czołówki. ja wiem, że jeśli dasz mu odpowiedni zestaw graczy, to on z nich wyciśnie większą wartość niż sugerowałaby suma talentu.

 

Zgoda co do asystentów. Sęk w tym, że teraz takim coraz więcej się płaci (patrz Lue, Gentry), a Lakers zawsze na tym polu byli oszczędni.

 

A z innej beczki to szkoda tego Asika, tym bardziej kiedy jak widać był do wzięcia bez Lina :( Lakers niestety pewnie żyją nadzieją, że Lebron (może jeszcze w duecie z Melo ) do nich przyjdzie. Ja mam tylko nadzieję, że ci dwaj szybko się określą gdzie idą, lub przynajmniej jasno dadzą do zrozumienia Lakers, że nie pójdą do nich.

 

nie byliśmy i tak w stanie przebić oferty Pelikanów.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to draft kończymy z Juliusem Rondlem i Jordanem Clarksonem o którym pierwsze słyszę. Lakers wydali na niego podobnież 1,8 mln dolarów, więc całkiem niezła suma jak na pick z końca drugiej rundy. Czytając opinie o nim, przedstawia się nieźle, ale nie ma co popadać w jakiś nadmierny optymizm. Jak sobie przypominam poprzednie lata, to w przypadku Ebanksa, Carractera, Morrisa i Goudelocka też mieliśmy steale, ale żaden z nich nie utrzymał się w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi, jaką wartość dodaną wnosi Scott? co możesz powiedzieć o jego coachingu?

 

bo jak czytam opinie jego zwolenników, to widzę tylko, że finał z Nets, że wprowadzał do ligi Paula i Irvinga, że były Laker.

 

odnośnie samego warsztatu trenerskiego, x's and o's to trudno określić dokładnie jego trenerki. Z tego co pamiętam jego zespoły grały dość twardo w obronie, w ataku było to przyzwoicie poukładane, ale podstawowa sprawa jak dla mnie to jest to gość jaki wydaje się, że będzie umiał zespół zmotywować, zdobyć ich szacunek powiedziałbym, że w odpowiednich warunkach coś w typie Riversa.

 

Co do asystentów to cóż to z nimi często tak bywa, że są goście, o których się przez lata nie słyszy nic, a potem okazuje się, że to oni byli np. architektami ataku, czy defensywy. Nie wiem czy Lakers będą mieli kogoś takiego, nie byłbym też taki pewny czy będą specjalnie tu oszczędni bo umówmy się wysokie pensje asystentów to i tak ogólnie niewielkie kwoty.

 

Jest Randle więc jest super, ale nie wiem P_M gdzie tu widzisz podobieństwa w atletyźmie do Kempa ?? on może się stać lepszym graczem, ale atletyzm no bez jaj. No chyba, że masz na myśli Kempa z Cleveland ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Panowie,

Przeczytanie tego 162stronicowego tematu to było fascynujące doświadczenie.

Począwszy od planów walki o kolejny tytułu, a skończywszy na radości z pozyskania Juliusa Randlea.

Dopiero jak Was się dużej poczyta, można dostrzec ten specyficzny czarny humor, który nawiasem mówiąc bardzo mi się podobał. :)

 

Jendras, który zainspirował mnie do tej lektury, jest tu jednym z najracjonalniej piszących fanów Lakers. Faktycznie sezon ten traktował, jako incydent, ot zwykłe potknięcie się contendera, choć myśl o dłuższym pobycie na dnie tabeli coraz bardziej w nim dojrzewała. Sezon pełen wzlotów i upadków - jak na fanów przystało. Świetnie Jędrek oceniłeś rookasów z draftu, o którym tu przez większość czasu rozmawialiście. Faktycznie broniony przez Ciebie Gordon wydaje się mieć najwyższy sufit z czwórki: Smart/Randle/Vonleh/Gordon. Dobrze przeczuwałeś też, żeby nie iść w Vonleha. 

Bardzo chcieliście Exuma i Smarta. Dobra wiadomość jest taka, że teraz macie na nich kasę po spuszczeniu Clarksona. ;)

Monroe też powinien być dostępny za przystępniejszą cenę, niż wtedy w 2014roku.

 

Dziś z perspektywy czasu inaczej się na to patrzy, ale podam jedną perełkę - bodajże user Cisza nazwał ewentualne pozyskanie Klaya Thompsona za Wasz 7pick głupotą. 

Niezły ubaw miałem tez czytają Wasze wqr@#$nie, jak pechowo wygraliście przedostatni mecz sezonu z Utah m.in. przez Nicka Younga. (istotny dla układu tabeli przed draftem) - właśnie 2 ostatnie wygrane z Jazz i Spurs zadecydowały, że Celtics i Jazz byli za Wami, tzn. przed Wami :)

 

Miło, że zainspirowałem tez kilka osób do odświeżenia sobie/przejrzenia tego tematu.

 

Teraz czeka mnie niestety trochę obowiązków, ale wciągnąłem się do tego stopnia, że dziś zabieram się za Lakers 14/15 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze w wszystkich tematach wypowiedzi ludzi z perspektywy czasu wyglądają dość śmiesznie czy można by powiedzieć głupio. Niektóre przewidywania się sprawdzają inne nie taka specyfika kibiców.

Równie dobrze można się śmiać z wypowiedzi jednego użytkownika który głosił iż Winslow to jeden z najbardziej gotowych i najlepszych zawodników draftu 2015.

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze w wszystkich tematach wypowiedzi ludzi z perspektywy czasu wyglądają dość śmiesznie czy można by powiedzieć głupio. Niektóre przewidywania się sprawdzają inne nie taka specyfika kibiców.

Równie dobrze można się śmiać z wypowiedzi jednego użytkownika który głosił iż Winslow to jeden z najbardziej gotowych i najlepszych zawodników draftu 2015.

Jasne, że tak.

Ale czy dostrzegasz, żebym się nabijał z kogoś?

 

Nawiasem mówiąc cały czas wierzę w poprawę rzutu Winslowa. Daję mu jeszcze sezon - bo tyle go mamy na draftowskim kontrakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mi jeszcze jeden sezon... zaczynasz brzmieć jak fani takiej jednej ekipy ;))))

 

Wracając do odkurzenia staroci to akurat Zo dosyć w wyważony sposób bez wycieczek osobistych odkopał temat.

 

W niektórych aspektach popieram jego zdanie i celowo zwróciłem uwagę na ton wypowiedzi. Imo jest Ok.

 

Nie czepiajmy się za bardzo bo to forum

Co do perspektywy czasowej to zgoda.

 

Tyle trafień co nietrafien.

 

Ale tu dyskusja szła o inne kwestie.

Pozazdrościć lakers można natomiast ilości stron.

To zawsze bardzo aktywne środowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.