Skocz do zawartości

Słuchafony skullcandy


the4yeast

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - ma ktoś?

 

trafiłem na fajną promocję, zniżka o niemal połowę i zastanawiam się nad kupnem. najpierw chcę na łeb założyć, żeby się przekonać czy leżą dobrze, ale poza tym - jak stoją z jakością wykonania? jak dźwięk? parametry słuchawek mi niewiele mówią. ok, nic mi nie mówią.

 

dotychczas zawsze sennheisery kupowałem, lepsze czy gorsze, ale zawsze miałem tę gwarancję jakości.

 

a tak konkretnie to interesują mnie te - http://skullcandy.com/shop/hesh-brooklyn-nets-mic. knicksy też dobrze się prezentują swoją drogą.

 

z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was miał dłuższą styczność z Beats by Dre? Wiem, wiem, już dużo słyszałem o ich jakości w stosunku do ceny, ale jakby ktoś się wypowiedział generalnie o jakoś dźwięku tych słuchawek to byłbym wdzięczny. Interesuje mnie konkretnie model Solo HD.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Beatsy studio, powiem tak - dla mnie jest rewelacja, ale znając życie zaraz pare osób napisze, że Beats są tylko dla pozerów i za mniejsze pieniądze można kupić lepsze słuchawki. Super grają, prawie niezniszczalne (zobacz sobie filmik na YT jak gość próbuje zniszczyć te słuchawki, deptał po nich, rzucał je, a one wciąż działały, coś tam się w nich oderwało chyba jak zaczął po nich skakać :D). Ja osobiście bardzo je polecam. :courage:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Beatsy studio, powiem tak - dla mnie jest rewelacja, ale znając życie zaraz pare osób napisze, że Beats są tylko dla pozerów i za mniejsze pieniądze można kupić lepsze słuchawki. Super grają, prawie niezniszczalne (zobacz sobie filmik na YT jak gość próbuje zniszczyć te słuchawki, deptał po nich, rzucał je, a one wciąż działały, coś tam się w nich oderwało chyba jak zaczął po nich skakać :D). Ja osobiście bardzo je polecam. :courage:

Wielkie dzięki za odpowiedź! Też dużo opinii słuchałem, że to słuchawki dla lanserów i snobów- ja jednak jestem odmiennego zdania i uważam, że co kto lubi. Miałem jakieś sennheisery, które mi się rozwaliły- konkretnie przy jacku coś się "obluzowało" i przerywały, zaniosłem do serwisu, naprawili i po miesiącu znowu to samo- to chyba znak, że muszę kupić beatsy, ale nie studio, tylko raczej SoloHD, bo studio są za duże jak dla mnie i trochę droższe, a wydaje mi się, że solohd i tak grają dość dobrze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu nie miałeś bezpośredniego porównania? Różnica jest znacząca.

Mam soniaki za 80 zł, nie powiem ci jaki konkretnie model bo za cholerę nie wiem i w zasadzie nie widzę różnicy w dzwięku ;) A jak już miałbym wybierać to wziąłbym skullcandy.

 

czyli coś jak Mac w świecie laptopów. oferta jest fajna, jeśli będą się nadawać na przymiarce to pewnie się skuszę, połechtam nieco swoją próżność kibica :)

Wiem że trochę zejdę z tematu, ale co jak co, Apple ma zajebistej jakości sprzęt i tylko w Polsce ludzie narzekają bo ich najzwyczajniej nie stać, mówią że ******* i już :)

Mam ipoda toucha drugiej generacji od 3 lat i NIGDY mi się nie zaciął, bateria nadal się trzyma. Ładujęgo może raz na tydzień i to starcza na słuchanie muzyki i na przeglądanie neta.

Gdybym miał wybierać między laptopem np. samsunga za 3000 zł, a macbooka za 5000 zł to brałbym tego drugiego.

 

I od razu dzięki za opinie o Beatsach. Też się przymierzam do kupna solo hd i zastanawiałem się czy warto.

Studio są za duże niestety jak na mój łeb :)

Edytowane przez tomeczeg20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strata pieniędzy ale kto co lubi... ja preferuję dobrą jakość dźwięku a nie tandetny design :)

niekoniecznie. obecnie mam tanie sennheisery i nie widzę różnicy w jakości. a jeśli jakość i cena są podobne, to fajnie mieć słuchawki nba, przynajmniej z mojej perspektywy :D

 

Wiem że trochę zejdę z tematu, ale co jak co, Apple ma zajebistej jakości sprzęt i tylko w Polsce ludzie narzekają bo ich najzwyczajniej nie stać, mówią że ******* i już :)

Mam ipoda toucha drugiej generacji od 3 lat i NIGDY mi się nie zaciął, bateria nadal się trzyma. Ładujęgo może raz na tydzień i to starcza na słuchanie muzyki i na przeglądanie neta.

Gdybym miał wybierać między laptopem np. samsunga za 3000 zł, a macbooka za 5000 zł to brałbym tego drugiego.

 

ciężko mi się wypowiedzieć o zabawkach typu ipod, ipad, i-****-wie-co, ale laptopa od apple bym nigdy nie wziął. można kupić identycznie wydajny sprzęt, ale bez jabłka na obudowie i zapłacić mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że trochę zejdę z tematu, ale co jak co, Apple ma zajebistej jakości sprzęt i tylko w Polsce ludzie narzekają bo ich najzwyczajniej nie stać, mówią że ******* i już :)

Mam ipoda toucha drugiej generacji od 3 lat i NIGDY mi się nie zaciął, bateria nadal się trzyma. Ładujęgo może raz na tydzień i to starcza na słuchanie muzyki i na przeglądanie neta.

Gdybym miał wybierać między laptopem np. samsunga za 3000 zł, a macbooka za 5000 zł to brałbym tego drugiego.

 

 

To jest wiadome że Macbooki sa dla lansu. Dlaczego byś go kupil?

a) zrobił go Apple

B) Why use Windows when you can use Doors

c) jestes bogaty i stać cie na niego

d) jestes bogaty i wiesz ze jak cos sie spieprz.y to kupisz nowego

 

Wiadomo że wygrywa opcja a i c lub d. Jak zalezy ci OS X? Sciagasz/kupijesz ubuntu/debiana albo innego linuxa i masz to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dokładnie tak samo jak z tymi słuchawkami, które kupiłeś.

ale one są w tej samej cenie i jakości jak nie-designerskie słuchawki, które mam. poza tym, nie potrzeba mi w słuchawkach kosmicznej jakości, mają fajnie leżeć i nadawać się do zwykłego, codziennego użytku. nie kupiłbym ich, gdybym nie znalazł promocji, bo stosunek cena/jakość byłby kiepski.

a że są z fajnym logo thunder, to już insza inszość.

 

 

a dyskusja nt osobistych przekonań mac vs reszta ma mały sens. jedni nie przekonają drugich i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie. obecnie mam tanie sennheisery i nie widzę różnicy w jakości. a jeśli jakość i cena są podobne, to fajnie mieć słuchawki nba, przynajmniej z mojej perspektywy :D

Zapewne słuchasz muzyki w formacie mp3 i to pewnie w nie najlepszej jakości z jakiegoś miernego odtwarzacza lub komórki to nie dziwne. Wtedy ciężko zauważyć różnicę dla przeciętnego odbiorcy, szczególnie w słuchawkach z niższej półki. Ale słuchając już np. FLAC'ów zauważysz ;)

 

Ja zresztą wolę czarne słuchawki, jak najmniej rzucające się w oczy - podejście trochę bardziej minimalistyczne. No ale kto co lubi.

 

Zresztą przy wyborze słuchawek należy się też kierować tym jakiej muzyki zamierza się słuchać, wszystko zależy od preferencji muzycznych, które tony muszą być lepiej słyszalne, jaki rodzaj bassu itd. Dużo by się na ten temat rozwodzić. Również do czego mają służyc, z czego ma być odtwarzana muzyka itd. Tak samo jak i cena gra rolę, mi szkoda słuchawek za parę stów brać na dwór jak idę pograć w kosza czy pojeździć na rowerze. Zawsze gdzieś się szarpnie, wyrwie...

 

 

Co do niszczenia się słuchawek przy wejściu jacka to normalne jak się nosi w spodniach, po kieszeniach itd cały czas to gniotąc, zginając, wyginając... żadne nie wytrzyma długo będąc non stop niszczone. Jak przerywało wystarczyło zrobić nową końcówkę, parę minut dłubaniny :P

 

 

PS. Sennheisery sennheiserom nie równe, są też lepsze słuchawki za tą samą cenę albo tańsze. Obecnie kupiłem dziewczynie słuchawki grające lepiej od moich sennheiserów, które kosztują 3 x więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do niszczenia się słuchawek przy wejściu jacka to normalne jak się nosi w spodniach, po kieszeniach itd cały czas to gniotąc, zginając, wyginając... żadne nie wytrzyma długo będąc non stop niszczone. Jak przerywało wystarczyło zrobić nową końcówkę, parę minut dłubaniny :P

 

 

 

Mam notorycznie ten problem, zwłaszcza w starych sennheiserach. Dlatego też kupię chyba beatsy, chociaż wiem, że jak będę je "katował", non stop wkładając do kieszeni itp, to też pewnie zajadę, dlatego będę musiał coś wymyślić, żeby to się nie niszczyło...

Ps. wbT, ja słucham przede wszystkim jakiegoś rapu, r&b i jakiegoś lżejszego rocka, w związku z tym jak oceniasz pod tym kątem beatsy i ich "przydatność"? Wydaje mi się, że będzie ok- chociażby ze względu na profil producenta :)

Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wiadome że Macbooki sa dla lansu. Dlaczego byś go kupil?

a) zrobił go Apple

B) Why use Windows when you can use Doors

c) jestes bogaty i stać cie na niego

d) jestes bogaty i wiesz ze jak cos sie spieprz.y to kupisz nowego

 

Wiadomo że wygrywa opcja a i c lub d. Jak zalezy ci OS X? Sciagasz/kupijesz ubuntu/debiana albo innego linuxa i masz to samo.

Tak jak napisałem. Mam ipoda i jest niezawodny i przypuszczam że to samo jest z innymi urządzeniami apple'a.

A to że dla bogatych to bym się kłócił. Może w Polsce stać tylko ludzi z wyższych stref, ale na zachodzie to jest normalny sprzęt który kupuje klasa średnia zarabiająca średnią krajową.

Jedynie słyszałem, że ajfony są zjebane i dużo ludzi odradza kupno tego badziewia, ale laptopy i inne sprzęty mają niezawodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.