Skocz do zawartości

Słuchafony skullcandy


the4yeast

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne słuchasz muzyki w formacie mp3 i to pewnie w nie najlepszej jakości z jakiegoś miernego odtwarzacza lub komórki to nie dziwne. Wtedy ciężko zauważyć różnicę dla przeciętnego odbiorcy, szczególnie w słuchawkach z niższej półki. Ale słuchając już np. FLAC'ów zauważysz ;)

 

Ja zresztą wolę czarne słuchawki, jak najmniej rzucające się w oczy - podejście trochę bardziej minimalistyczne. No ale kto co lubi.

Mp3 jest passe, teraz katuję serwisy typu grooveshark. Ale nie jest to jakość absolutnie najwyższa, się rozumie.

 

Pełna zgoda - jestem przeciętnym odbiorcą. Słuchawki służą do zagłuszenia tumultu w robocie i żeby nie przeszkadzać kobicie w domu kiedy Marv za głośno krzyczy.

 

Niebieskich używam tylko w domu ;)

 

PS. Sennheisery sennheiserom nie równe, są też lepsze słuchawki za tą samą cenę albo tańsze. Obecnie kupiłem dziewczynie słuchawki grające lepiej od moich sennheiserów, które kosztują 3 x więcej.

Bardzo możliwe. Dla mnie to był zawsze pierwszy wybór, bo się zwyczajnie nie znam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz sluchawkowy sobie kupic a nie wydawac kase na **** wie jakie sluchawki.

Nie wiem jak w polsce wyglada przeliczenie na kase tzn czy to drogie ale najlepiej moim zdaniem zaczac od

Sansa clip jakies 120- 140zl

Amplifier fiio np e9 jesli dobrze pamietam powinien byc wmiare dobrej cenie

I jakies cansy ktore daja przy niskiej cenie lepszy dzwiek niz konkurencja

Kossy porta pro open do 150 a czasem duuzo taniej

Lub c75 maja chyba te same drivery za 60

Albo senh px100 chyba teraz2ki sa kolo 200.

A potem sprawdzac co wymienic zeby lepiej gralo.

Head fi org jest niezlym zrodlem inf

I anythingbutipod.com

 

A kompy apla sa warte tych pieniedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apple jak bmw z 1/3 ceny to logo i nic więcej, taki jest współczesny świat moda a nie zdrowy rozsądek rządzi, wiadomo że stuff od jabłka jest dobrej jakości ale podobny się dostanie od innych firm w tej samej klasie z mniejsze sporo pieniądze, a co do tematu to tak jak @Xamel pisze wzmacniacz zainwestować a jak ktoś ma za duzo kasy to niech sobie coś akg kupi oni serio się znają na robieniu słuchawek ( serio lepiej od senha :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby te same bebechy ale , jak to mawia moja zona trzymajac airbooka za rog, nic nie trzeszczy.

I nalezy to rozumiec nie tylko doslownie.

Wszystko jest do siebie dopadosowane I wszystko dziala jak nalezy.

I system I soft.

Owszem jestem w stanie uwierzyc ze ktos majac czas jest w stanie doprowadzic pceta z linuxem do nawet lepszego stanu, ale trzeba miec czas I wiedze.

A jak ktos chce kupic i miec sprzet dzialajacy przez 5 lat bez wiekszego dotykania sie ...

Takze sobie jakbym mial czas to pewnie kupilbym czesci wypatrzone na gieldzie zlozyl wychuchal zainstalowal linucha I wychuchal.

Ale sory za stary jestem I czasu na to nie mam.

Kupuje Apla i nic nie trzeszczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do wzmacniacza mam fiio e11 Kilimanjaro ;-)

Jak dla mnie dzwiek super ale ja wymagan wielkich nie mam bo slucham Thrashu wiec jak to dla mnie jakosc wystarczajaca.

Ale absolutnie polecam jako pierwszy wzmacniacz, lepsze koaztuja pewnie ze 3 razy tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak osemka, sam widok kafelkow na reklamie powoduje u mnie wymioty, ake ta poprzednia to jak zwykle cudowny system ktory w zasadzie trzeba reinstalowac co pol roku (lub odtwaezac z kopii a I tak szlag go trafia).

Najsmieszniejsze ze to marna kopia mac os x (jak zwykle zreszta win95 kopiowaly system apla z 88)

Poza tym jak cos chce zrobic konkretnego to w os x mam pod spodem linuxa,

A w windzie mam pod spodem koszmar zwany command line.

Chyba ze cos sobie sciagne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam, co takiego konkretnego robisz, że nie da się tego zrobić na windowsie? 7-ka to bardzo przyzwoity system - tydzień temu zainstalowałem na nowym laptopie modyfikację 7-ki i śmiga jak ta lala, tylko stery z płytki zainstalowałem i wszystko działa jak należy.

A reinstalacja co pół roku, to chyba przy wybitnym zaśmiecaniu komputera, nie wiem jak Ty to robisz, ale ok. Nie byłem nigdy użytkownikiem Linuxa, a oprogramowanie apple'a widziałem tylko na iphonie i ipadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, właśnie dlatego pytam, czego takiego konkretnego nie potrafisz zrobić na windowsie, albo do jakich zaawansowanych rozwiązań używasz os x-a/linuxa. Xamel nie wypowiadałem się na temat kompów apla, jak uda Ci się przywołać jakiś mój cytat oceniajacy sprzęt komputerowy apple'a to wręczę Ci order 1-szego szpiega rzeczpospolitej. Podejrzewam, że nawet Macierewicz by Ci go zazdrościł, jak znajdziesz coś czego nie ma.

 

Ps. Z tą wypowiedzią o zabaweczce, to tylko pusty frazes i slogan, pytam konkretnie czego nie możesz zrobić na w7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Windows 7 da się zrobić wszystko czego dusza zapragnie. Może i nie ma wbudowanych zabawek, które są na linuchu, ale można sobie doinstalować jak się ma potrzebę. Totalnie nie mam pojęcia co trzeba robić z tym systemem, żeby przeinstalowywać co pół roku.

Ja w domu mam 7, w pracy - jako programista - mam 7 - i robię wszystko czego mi trzeba (a trzeba mi więcej niż szaremu użytkownikowi) i nigdy mi przez myśl nie przeszła reinstalacja. Wystarczy nie syfić. Co więcej, jest wiele fantastycznych narzędzi, które działają tylko na windzie, a na linuchu mają jakieś żenujące odpowiedniki. I choćby dlatego rzadkie wyjątki jakie siedzą w robocie na macu, też mają w większości windowsa.

 

A dla odmiany na drugim kompie Ubuntu mam, tę nową marną wersję, i musiałem reinstalować, bo ona się do niczego nie nadaje :]

 

Co do ósemki i jej wyglądu to zgoda - jest fatalna. Niem wiem natomiast jak ze stabilnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.