Skocz do zawartości

Słuchafony skullcandy


the4yeast

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa zaraz. Po pierwsze porownujemy palanta do bejsbola, wiec nie ma znaczenia czy palant jest sam w sobie do dupy, tylko czy jest do dupy w porownaniu z bejsballem.

Po drugie przed chwila napisales ze w palancie moge miec to samo co w baseballu tylko lepsze, ale jak zapytalem czy konkretnie moge miec bazy to sie obrazasz.

To moge miec te kilka pulpitow czy nie?

Moge muec efektywne i proste wyszukiwanie plikow I tekstow w plikach czy nie?

Mam w koncu sensowny jezyk programowania skryptow czy znowu jak 10 lat temu bede musial instalowac pythona?

A jak pojde pracowac na inny komp to mam zabierac wszystkie plytki z tym co mam doinstalowac czy podstawowe rzeczy beda na miejscu?

I coz to za supertoolsy ktore sa tylko na windzie?

Sa tam dlatego ze inne platformy sa gorsze czy ze wzgledow komercyjnych.

I masz kiepski dzial IT jak nie umieja postawic linuxa I przeczytac ksiazki jak kozystac z macosx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się obrażam? nie dostrzegłem.

 

ciągle nie do końca rozkminiam o co Ci idzie z tym co możesz a czego nie możesz mieć.

 

możesz mieć pulpity, język skryptowy (z ciekawości, co masz na myśli, co jest bardziej sensowne niż Python? Python jest zajebisty!), możesz mieć toster i wiązarkę krawatów. ale Ty oczekujesz, że to wszystko będzie wbudowane w Twój OS. ja oczekuję, że nie będzie przeładowany śmieciami, i czy instaluję windę czy linuxa, to od razu wypieprzam wszystkie wszystko, co nie jest potrzebne. ja oczekuję, że sam sobie wybiorę narzędzie do pulpitów, a nie będzie mi ono narzucone. nie powiesz mi, że wszystko co jest w Twoim distro, jest tak skrajnie fantastyczne, że nie musisz zainstalować innego narzędzia czy choćby przekonfugirować obecnego. siadasz do świeżego OS i od razu jedziesz z koksem? to pozazdrościć, ja sobie muszę po swojemu wszystko poustawiać, i nie ma znaczenia, czy siedzę na XP, 7, Ubuntu, Slacku czy jakimś gównie rzuconym we mnie przez chmurkę.

 

poza tym - od kiedy wbudowana obsługa danego języka skryptowego to rzecz podstawowa dla OS? podstawą to jest system plików czy edytor plików tekstowych.

 

hmmm "supertoolsy"... jak patrzę na historię instalacji, to ostatnio instalowałem SourceTree. na maca jest, na ubuntu nie widzę. darmowa zabawka.

 

a kto mówi o dziale IT? każdy nowo zatrudniony pracownik ma wybór sprzętu, od marki przez wagę do przekątnej ekranu, i oprogramowania, każdy sam sobie wszystko instaluje na nowym kompie, pracujesz na czym lubisz, taszczysz ze sobą czego sobie zażyczyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrazam sobie Ciebie tak:

Kupiles malucha .

Wstawiles zajebistego diesla peugota ktory zajmuje cale miejsce w srodku.

W zwiazku z tym fotel (z mercedesa) masz przyczepiony na dachu i kierujesz za pomoca przemyslnego systemu linek przekladni i dzwigni. Gaz naciskasz dlugim kijem.(hej dlugie kije sa zajebiste).

Wlew paliwa musisz otwierac nozem (najnowszy szwajcarski victorinox, zajebisty).

Na glowie masz kask od bmxa, najnowsze okularki speedo do plywania.

Stwierdziles ze lusterka I swiatla to niepotrzebne wodotryski, zmiana biegow jest dla geekow i fascynatow, a hamulce i poduszka powietrzna dla leszczy ktorych maluch przerasta.

Usmiechasz sie maniakalnie setka komarow (bo po ochronke na zeby dopiero jedziesz) i przekonujesz mnie ze auto to karoseria i kola.

A obok stoi futurystyczne auto z przyszlosci, ale nie przwczytales manuala wiec potrafisz tylko wlaczyc naped na kola, a nawet nie wiesz ze ma wbudowany naped antygrawitacyjny.

w srodku jest superkomputer pokladowy ktory jest w stanie w trakcie jazdy zdiagnozowac auto i podaje wszystkie parametry od cisnienia i zuzycia opon przez sklad mieszanki po poprawki relatywistyczne przy uzywaniu antygrawitacji, potrafi mowic itp. skwitowales pogardliwym "kupilbym lepszy satnav" bo zglasza sie interface mapy ktorego nie potrafisz zmienic.

Cdn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Python jest zajebisty ale to nie przeklada sie na to ze Windows jest zajebisty.

Jesli zainstalujesz Derive i Mathematice na windzie to nie zrobi to z windy zajebistego programu matematycznego, tylko dalej to bedzie zajebisty program zainstalowany na windzie.

Jak kupisz do auta zajebiste radio to dalej radio jest zajebiste nie auto.

Zajebistosc czegokolwiek co mozna zainstalowac na windzie nie powoduje ze winda jest zajebista.

A jesli jakies narzedzie jest dostepne tylko na winde to nie dlatego ze winda jest zajebista tylko z powodow komercyjnych!!!

A zapewne nie wiesz ze programy windowsowe mozna uruchamiac na mac os x bez problemu

http://gizmodo.com/5487242/how-to-run-windows-in-os-x-the-right-way

 

aha i rozsmieszylo mnie to ze podstawa systemu operacyjnego jest system plikow i edytor tekstowy. (btw. edytor tekstowy jest ch... w win trzeba sobie cos zainstalowac)

 

losowo sobie wybierales dwie rzeczy?

minix ma wiecej opcjiniz "system plikow i edytor" proponuje sie przeniesc na minixa.

 

a od kiedy wbudowna obsluga DOBREGO jezyka skryptowego to rzecz podstawowa dla OS?

od momentu kiedy napisalem ze windows to zabawka dla turystow amatorow. Dla nich jest wszystko jedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz, próbujesz być uszczypliwy, ale Ci nie wychodzi. no zabawny jesteś panie, w taki negatywny sposób.

 

swoją drogą - chodziło mi o brak aplikacji na np Ubuntu, nie na macu. że na macu można to wiem. a zajebistości OSu definiowana przez tysiąc zabawek na nim dostępnych nie biorę za zajebistość.

 

tak się składa, że uważam się za bardzo dobrze obytego z linuchem, jestem nawet bardziej w nim biegły niż w windowsie. i mimo tego świadomie podejmuję decyzję o wyborze windowsa do codziennej pracy, dla linuxa mam inne zastosowania.

 

windows 7 jest porządnym systemem operacyjnym, tak samo jak solidne dystrybucje linuxa. jesteś jak zaślepiony kibic powiedzmy realu madryd - real pany, barcelona hooje, choćby nie wiem co. i nie chcesz dostrzec pozytywów drugiej strony.

 

uznajmy więc, że masz rację, bądź zadowolony, a ja sobie wypiję herbatkę i się będę uśmiechał pod nosem myśląc o Twoim podejściu do sprawy, czekając aż mi się zainstaluje kolejne narzędzie, które jest przecież na każdym linuxie.

 

miłego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaslepiony bo mam inne zdanie? Bo nie ide jak owca w tlumie?

Chciales konkretow dlaczego windy nie lubie, a jak je dostales to walisz focha.

Bo powinienem uznac wielkosc Windowsa a nie dyskutowac.

Morda w kubel, xamel. Mac jest be winda cacy I juz.

Ale w sumie moge Ci przyznac racje : Windows to solidny system.

Tyle ze mac osx to state of art systemow.

Tylko zeby sie o tym przekonac (lub nie w koncu ze mnie zadna wyrocznia) nie wystarczy poklikac maca przez 5 minut w sklepie.

Tak czy siak ja mam swoje zdanie i polecam kompy maca. Tak jak lepiej jezdzic mercem klasy s niz micra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o co chodzi z tymi słuchawkami? :cocksure:

 

po prostu każdy kupuje co lubi i tyle......ostatnio zajebistość i niezawiesznie się jabłuszek trochę podupadła patrząc na kolegów mający te cacka.....ale lubię tak sobie te porównania samochodowe poczytać

 

pewnie moda się przeniesie na inne tematy i wyczytamy :Parker dziś zagrał jak Ferrari, ZiBo jak hammer a Manu jak ten wasz maluch...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaslepiony bo mam inne zdanie? Bo nie ide jak owca w tlumie?

Chciales konkretow dlaczego windy nie lubie, a jak je dostales to walisz focha.

Bo powinienem uznac wielkosc Windowsa a nie dyskutowac.

Morda w kubel, xamel. Mac jest be winda cacy I juz.

Ale w sumie moge Ci przyznac racje : Windows to solidny system.

Tyle ze mac osx to state of art systemow.

Tylko zeby sie o tym przekonac (lub nie w koncu ze mnie zadna wyrocznia) nie wystarczy poklikac maca przez 5 minut w sklepie.

Tak czy siak ja mam swoje zdanie i polecam kompy maca. Tak jak lepiej jezdzic mercem klasy s niz micra.

Takiś cwany? To odpal na Linuxie Wowa/Lola :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rappar:

Ja raczej trzymam strone Mac os x a w tej dyskusji wiec nie wiem czemu mialbym odpalac cokolwiek na linuxie.

To zreszta bez znaczenia i tak dostepnosc jakiegos oprogramowania na konkretna platforme jest bez znaczenia przy ocenianiu jakosci os'a.

mozemy porozmawiac o uzytkowalnosci systemu wtedy posprawdzamy co na czym chodzi i jak.

To ze porszaczkiem nie pojezdze offroad nie oznacza ze nie warto go kupic jesli Cie stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xamel ze mnie żaden fanboy, nie przykładam ani trochę uwagi do tego...

W każdym razie, jak Ci the4yeast napisał, że możesz mieć zarówno pulpity, jak i j. skrypt. na windowsie, to pominąłeś to kwitując to jedynie tym, że w osx jest to wbudowane...

 

Wg mnie Xamel to Ty jesteś po prostu haterem i tyle, ponieważ oburzyłeś się za to, że ktoś powiedział, że nie warto wydawać tyle kasy na sprzęt apple'a. Weź pod uwagę, że Ty zacząłeś atak na W7, a ja tylko spytałem, o co masz "żal" do MS'owego tworu. Z resztą ani ja, ani t4east nie opowiedzieliśmy się za konkretną strona w "wojnie" OS X vs MS OS, tylko pociągnęliśmy Ciebie za język apropo narzekania na tego, czego to wielce nie możesz zrobić na w7. Ty jedynie co zrobiłeś to nawrzucałeś na nas od turystów, pojechałeś z osobistymi wycieczkami z opisami przeładowania malucha, które nie ma żadnego przełożenia na rzeczywistość. Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi win 7 pasuje 3 lata temu na laptopie zainstalowałem i dalej działa nie muli, ale nigdy komputera od apla nie miałem w domu więc nie wiem może za tą kasę dostał bym jakieś cuda które by mnie powaliły na kolana :P(na windzie można zrobić multi pulpit więc @xamel musisz podziałać :) ) iphone/ipad/ipod to wszystko miałem w swoich łapskach i wcale nie uważam aby było lepsze od konkurencyjnych produktów w niższej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.