Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2013/14


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Tobiasa to nie pamiętam. A trade Hendersona to może z perspektywy czasu dobry ruch? Ten gość jest słaby przecież w dalszym ciągu i z sezonu na sezon będzie tylko gorzej, jak zwiększy się konkurencja.

 

Ale jednak Noah to wyższy poziom od emeryta Pierce'a i ssącego Grangera, a Green to bądź nie bądź niewiadoma, nie będzie w słabym Celticu wymiatał tak jak niektórym się wydaje.

Rozumiem, że Tocheck musi zejść z salary, ale Noah razem z Ibaką są ostatnimi ludźmi w jego rosterze, których bym na to poświęcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA uważam podobnie, tak samo jak w tamtych przypadkach (sam dałem tego Tobiasa za Grangera). NOah to jeden z najlepszych gości w lidze do tego z pewną pozycją w klubie na lata i minutami na boisku. Green zaś może poszaleć przez rok a potem w Celtach Parker lub Wiggins i będzie nikim. Jednak to tylko gdybanie, a sam traid ma sens. Myślę że zysk netto Green będzie miał wyższy niż Noah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dymanie swiezaka" - heheh dobre

 

mam swoj plan na ten zespol i na koniec sezonu zobaczymy czy sie uda, z reszta Noah byl na trading bloku i kazdy kto zaglada na forum to widzial, wiec mogl oferte podrzucic. wiele osob sie odezwalo i mialem z czego wybierac, a wybralem wlasnie Greena. z reszta go lubie a fajnie sie gra ziomkami ktorych sie lubi uwazam.

 

Mullens; Bradley; Clark do wziecia za 15 fp, no i Ginobili za jakies 20 poleci. enybody....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon ogórkowo-urlopowy w pełni, ale liga nie śpi!

 

Jeremy Lin + Meyers Leonard do Dallas

pick10 + pick Dallas 2014 + Royce White + CJ Miles do San Antonio

 

Dallas łata dziurę na PG, przynajmniej na chwilę, a czym to się skończy zobaczymy.

Przebudowa odłożona przynajmniej o rok, także chętnie przyjmę zbędne sc, może być stare byle jare i coś jeszcze warte.

Do oddania każdy poza Alem, Millsapem i Linem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.