Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2013/14


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

Może jakieś wytłumaczenie blaugrana o co w tym trejdzie chodzi? Bo nie ukrywam, że ciężko mi dostrzec jakiekolwiek korzyści.

Tobie żaden trejd, który ktoś zrobi nie pasuje. A sam iloma możesz się pochwalić? Nikt nie zabrania Ci pytać i proponować, więc przestań każdy trejd podważać.

 

Ja szukałem PG, jak ktoś tego nie widział lub nie czytał to nie mój problem.

Wysłałem sporo zapytań, nie udało się dogadać z innymi, a blau zależało pewnie bardziej na moim picku 2014 niż tej 10.

W tym roku mój był nr 7, jeżeli zmiany nie wypalą to będzie się cieszył może nawet lepszym.

Ja odkładam rebuilding który planowałem, więc chętnie się tego picku nie pozbywałem i sam go nie oferowałem.

Tyle na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon ogórkowy powoli dobiega końca,więc można coś pohandlować.

 

4) Carlos Boozer 44,75

5) Andrei Kirilenko 40,75

6) Amare Stoudamire 37,00

7) Kosta Koufos 32,25

8) Jamal Crawford 31,80

10) Reggie Evans 30,05

11) Josh McRoberts 24,60

12) Marvin Williams 21,30

13) Timofey Mozgov 15,00

 

Trade Blaugrany z Marcosem okej, obaj mają inne cele na ten sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec moj solidny grajek to AK47

 

Kirilenko do 76ers

 

Ginobili, Clark i moj pick 2013 do Kings

 

piotrek potwierdzi

 

 

oddam Mullensa za tegoroczny pick, enybody...

 

- - - Updated - - -

 

tak wiec moj solidny grajek to AK47

 

Kirilenko do 76ers

 

Ginobili, Clark i moj pick 2013 do Kings

 

piotrek potwierdzi

 

 

oddam Mullensa za tegoroczny pick, enybody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec moj solidny grajek to AK47

 

Kirilenko do 76ers

 

Ginobili, Clark i moj pick 2013 do Kings

Tyle że ty nie masz swojego picka z 2013 roku (soobi go sprzedał i ma go tryczek),

ale domyślam się że chodzi Ci o pick 18 który dostałeś w wymianie od kosy. Lepiej potwierdź co poeta miał na myśli.

To taka uwaga na przyszłość, żebyś kiedyś przez przypadek nie przehandlował czegoś czego nie chcesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ty nie masz swojego picka z 2013 roku (soobi go sprzedał i ma go tryczek),

ale domyślam się że chodzi Ci o pick 18 który dostałeś w wymianie od kosy. Lepiej potwierdź co poeta miał na myśli.

To taka uwaga na przyszłość, żebyś kiedyś przez przypadek nie przehandlował czegoś czego nie chcesz ;)

 

Moze o 2014 ......

 

Wczoraj czytałem i wszystko wydawało sie ok. Niezła czojnosc marcos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tocheck ma pick z 2013 pozyskany od kosy.Źle go tylko nazwał,wydaje mi się że chodziło o nr 18.

Sam nie wiesz co kupowałeś? Choć wiem pewnie dlaczego - pick był tutaj tylko kwiatkiem w butonierce.

BTW sam jestem ciekaw jak na tym trejdzie wyjdziesz bo AK z ławki może różnie wyglądać, tego co waży pewnie nie zrobi

a Manu od kilku lat trzyma stały poziom, tylko kwestia w ilu meczach zagra. Clark miał raczej swoje 5 minut w LAL a w CLE trochę tłoczno będzie na jego pozycji, dużo będzie zależało od kolan Bynuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem pick 18 z tego roku i ma go teraz piotrek, sytuacja wydaje mi sie jasna.

Spokojnie, wszyscy się pewnie domyślili o co Ci chodziło, ale w niektórych sytuacjach mogłoby wyjść z tego zamieszanie.

Chodzi o to że każdy mówiąc "mój pick" ma na myśli pick którego numer został lub zostanie w kolejnym z sezonie ustalony na podstawie wyliczeń salary graczy z własnej drużyny po skończonym sezonie. Pick który oddawałeś był pickiem Nets z roku 2013 i po sezonie wyliczono mu nr 18. I od tego momentu każdy wymieniając picki już się raczej posługuje ich numerami.

Natomiast można już handlować pickami drużyn z roku 2014, dlatego też do momentu wyliczenia jego numeru posługujemy się nazwami "pick Dallas 2014", "pick 2014 Nets" itd.

Bywały po prostu z tego powodu różne sytuacje, np. Twój poprzednik soobi pod koniec zeszłego sezonu próbował sprzedać swój pick 2013 ale zapomniał że go chyba już przed sezonem oddał w jakiejś wymianie.

Jakbyś miał kilka picków to byś zauważył różnicę. Nawet w trakcie sezonu, albo i przed można oszacować czyj pick może być wysoko, choć w sezonie wiele rzeczy się może zdarzyć.

A jak się wylicza ostatecznie taki pick to jest w regulaminie http://www.e-nba.pl/showthread.php?7036-FBX-Aktualny-Regulamin-FBX

 

Generalnie Toja drużyna nie jest na etapie zbierania picków więc się tym nie musisz przejmować, ale taki toudi nazbierał tego przez cały sezon i teraz ma ból głowy kogo wybrać w drafcie, a szczególnie z #1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Toja drużyna nie jest na etapie zbierania picków więc się tym nie musisz przejmować, ale taki toudi nazbierał tego przez cały sezon i teraz ma ból głowy kogo wybrać w drafcie, a szczególnie z #1.

 

w sumie to ciekawa kwestia, Mclemore, Burke i Carter Williams dostana najwiecej minut i tu bym szukal nr 1, bo troche FP nastukaja ale moze w dluzszej perspektywie ktos inny powinien poleciec z jedynka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.