Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2013/14


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

co tu dużo pisać, mac pokazał klasę, a na FA to nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś tak zgrabnie lowił...

No właśnie, gratulacje dla Mac'a!

Idealny przykład że jeżeli się chce to można bardzo szybko zrobić skok od tank mode po nr 1 do nr 1 w lidze na koniec ;)

Wiele deali jakie zrobił było na granicy opłacalności (czyt. rozsądku) ale suma sumarum wyszło na jego.

Do tego Kendall, Carroll i parę jeszcze chwilówek z FA i mamy przykład dla innych jak się robi mistrza.

Za rok już tak łatwo nie będzie, ale to wcale nie znaczy że to niemożliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolejnym sezonie jesteś już murowanym kandydatem do walki o 1 miejsce.

No właśnie w przyszłym sezonie będzie mi dużo trudniej niż w tym. Sam wiesz pewnie, jak trudno jest dobrze zejść z salary. Co ważniejsze - jaką różnicę w łowieniu gówna na FA ma to, czy masz miejsce na każdego, a nie tylko zawodników z salary ~15 itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje mac !!! Sporo się nauczyłem o łowach na FA dzięki twojej grze. Ja zaplaciłem frycowe w FBX, bo 6 miejsce można nazwać porażką z wydawałoby się zajebistym składem ale to tylko zmotywuje mnie do dalszej walki w przyszłych latach. Skład mam nadal niezły i już zapraszam kolegów z przerośniętym salary na zakupy do mnie. Deale ubijam szybko i sprawnie także nie ma się czego bać ;) Dzięki za grę w tym sezonie i z niecierpliwością wyczekuję następnego... 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty mac, choc pamietaj ze wymienialem Cie w gronie faworytow i to tych legit contender :)

A coz u mnie? Miejsce kiepskie, jeszce bylo blisko pudla, ale nie dogralem kilku spotkan i to nie przez kontuzje (choc wypadajacy pod koniec rs Howard nie pomogl), lecz przez moj brak czasu.

Po raz kolejny napisze, ze moze w nastepnym sezonie bede mial iecej czasu, oszukujac sam siebie i Was, ale cos gram na pewno bo sklad mam calkiem, calkiem, tankowac nie zamierzam, moze zagram vabanque i oddam mlodziez za starców i powalcze o ostatni run, niczym nets w tym roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za gratulacje :smile:

 

pamietaj ze wymienialem Cie w gronie faworytow i to tych legit contender

Pamiętam i też się miałem za takowego. Dziwne, że reszta myślała inaczej, kiedy miałem irvinga,adavisa,cousinsa,duncana,favorsa,tyreke,mariona długo przed startem sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.