Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

Marcin Gortat 2013/14

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#1 ignazz

ignazz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 9952 postów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 08:55

po sezonie zakończonym kontuzją czas na powrót naszej dumy MG13 do gry!

sezon Suns zakończył się spektakularną porażką i wzamian otrzymano sowitą nagrodę za trudy porażki w postaci wysokiego picku choć przy tak wyrównanym drafcie bez mega gwiazdy nie ma różnicy czy #2 czy #5 w nadchodzącym drafcie jednakże SG Oladipo będzie dostępny z tym numerem....

sytuacja z Dragicem nie napawa mnie jednak optymizmem więc nic dziwnego jak usłyszałem, ze po oświadczeniu LMA że chce odejść z Portland w zamian PTB poprosiło o Pekovica lub Gortata ucieszyłem sie!

fani PTB to mega fajna publika i wycieczka by odwiedzić Polaka w hali Róż byłaby kusząca...

co myslicie? should he stay or should he go?

"They don't say nothing to ya, they just kick your butt. No trash-talking. Kawhi Leonard, I don't even know how he sounds. But he's a bad boy." -- D. Wade

ignazz.jpg

Najlepszy sklep koszykarski

#2 House

House

Starter

• Użytkownik
  • 885 postów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 09:47

Ciekawe kogo suns wyciagna w drafcie. Jak wezma jakiegos centra to Gortat napewno odejdzie. Jakby Peko poszedl do PTB to Gortat moze do Minesoty?
Pozytywne transakcje: Nas (x1)

#3 Raf85

Raf85

All-Star

• Użytkownik
  • 1255 postów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 10:05

MG powinien odejść, a Minny to niezła opcja zwłaszcza dzięki grze z Rubio.

NEW ORLEANS PELICANS 

#4 GOAT_Kobe

GOAT_Kobe

Rookie

• Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 27 czerwiec 2013 - 10:40

Pewnie, że powinien odejść. Phoenix jest w czarnej dupie, z której wyjście trwało będzie długo. Może nawet do schyłku kariery Marcina. Życzę mu odejścia a PTB byłoby niezłą opcją, Minny również.

#5 kucio

kucio

Super-Star

• Użytkownik
  • 3471 postów

Napisano 25 październik 2013 - 22:46

Marcin Gortat w Wizards za Marshalla i Browna ; D

Edit:

Miałem to zeedytować, ale tak mnie śmieszy moja pomyłka, że zostaje:  D

#6 Maciek9020

Maciek9020

Super-Star

• Użytkownik
  • 4290 postów

Napisano 25 październik 2013 - 22:48

hahaha

Jak już to z Marshallem i Brownem za Okafora.

Jaram się, bardzo dobry deal Wizards.

#7 kucio

kucio

Super-Star

• Użytkownik
  • 3471 postów

Napisano 25 październik 2013 - 22:49

Hahah : D Wiem, właśnie się zorientowałem, że jest błąd. Okafor i 1st pick za Gortata Marshalla i Browna : D

#8 shevcu

shevcu

Super-Star

• Użytkownik
  • 2613 postów

Napisano 25 październik 2013 - 22:49

Raczej z Marshallem i Brownem oraz Lee  za Okafora i pick zastrzeżony w top12 w przyszłym drafcie i top10 w 2015. Świetny ruch Wizards, no i Marcin przynajmniej pogra o PO.

#9 matek

matek

Moderator

• Super Moderator
  • 8464 postów

Napisano 25 październik 2013 - 22:52

Dobry deal Wizards, teraz mają pewnego gościa pod kosz na cały sezon i jeśli duo Wall-Beal będzie zdrowe to Marcin wraca do PO :) 

I idealne miejsce na walkę o nowy kontrakt.

Szkoda, że tak za pięć dwunasta, a nie z tydzień-dwa temu, ale dobrze że od początku sezonu będzie śmigał w nowych barwach. Nene na 4 do czasu, aż się połamie? 

#10 agresywnychomik

agresywnychomik

Starter

• Użytkownik
  • 767 postów

Napisano 25 październik 2013 - 22:56

Teraz jeszcze Dragica za jakis pick i byc PHX bedzie slabsze od PHILA

full tank Suns w tym sezonie.

Nie wstawiamy okienka YouTube do sygnatury

#11 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6797 postów

Napisano 25 październik 2013 - 22:59

Pick&rolle z Wallem - całkiem fajnie dla Marcina. I te 32-35min powinien grywać w zespole walczącym o PO, co powinno pomóc mu w walce o nowy kontrakt.

#12 kucio

kucio

Super-Star

• Użytkownik
  • 3471 postów

Napisano 25 październik 2013 - 22:59

W sumie ja nie rozumiem ruchu Suns. Chcą przebudować zespół i zostawiają Len'a, który jak dla mnie będzie bustem. Eksperymenty z centrami w ostatnich latach były śmieszne. Hasheem, który grał w piłkę, a potem nagle przerzuca się na koszykówkę, Len, który całe życie był gimnastykiem, nagle w Maryland bawi się piłką. Gortat mógłby go tam ładnie wprowadzać do zespołu, a tak mają Okafora. Undersize center, który najlepsze lata ma za sobą. No i dostają jego dziwaczną umowę. No, ale jak chcą. Jarają się tym Bledsoe w Arizonie, a póki co nie widać po nim, aby cokolwiek chciało mu się grać. Trudne dni przed każdym fanem Suns. Ja za to mam powody do zadowolenia. Bobcats będą trzeci od końca! Yeyey

#13 Koelner

Koelner

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5244 postów

Napisano 25 październik 2013 - 23:04

jak Gortat nie będzie miał białych z piłka (Williams, Hedo, Nash), którzy chcą podawać a nie napierdalać (Dragić) to i tak nie ponabija statystyk.

Maynor, Wall czarnuchy. Vesely wysoki po Euro mu nie dogra. 

Ale jeśli Wizards aż tak bardzo go chcieli....

Dobrze będzie wyglądał z Nene.

#14 havlicek

havlicek

All-Star

• Użytkownik
  • 1336 postów

Napisano 25 październik 2013 - 23:04

Wow! Gortat w wywiadach przed EB mówił, że zmieni klub na walczący o tytuł, może Wizz nie mają takich aspiracji, ale fajnie, że Polak ponownie będzie miał szansę na zagranie w PO. Z jednej strony szkoda, że nie poszedł do takich Thunder, ale z drugiej całkiem fajna paczka zrobiła się w Wizards. Jak myślicie Marcin pokornie przyjmie rolę defensywne centra, czy będzie płakał o więcej akcji na niego? 

#15 Mentor

Mentor

Starter

• Użytkownik
  • 867 postów

Napisano 25 październik 2013 - 23:07

W sumie ja nie rozumiem ruchu Suns.

A co tu jest do rozumienia? Bez sensu to by było zostawienie go w przebudowującym się zespole. Także było jasne, że go przehandlują, niepewny był tylko czas. Dostają kolejny pick w drafcie (ile już ich mają na najbliższe lata?) i połamanego Okafora, który jest gorszy od Marcina (a przecież o to chodzi, aby być jak najsłabszym zespołem) i też ma spadający kontrakt.

Dla Wizards też dobry ruch bo nie mogą tankować tylko muszą grać o PO i Marcin jest dla nich upgradem na ten moment. Po sezonie się zobaczy co dalej, będą mieli porządny trzon zespołu i sporo pieniędzy do wydania.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych