Skocz do zawartości

Utah Jazz 2013/14


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki bogu Al odszedł. Chce więcej Kantera i Favorsa.

nie będzie nam nie Jazzfan zawodników uwalniał :P

Ja też. Zresztą chyba każdy fan Jazzmanów. Ale teraz pytanie co się dalej wydarzy bo wciąż AK jest na rzeczy a na SF przydałby im się taki gracz. Trey został przyłapany przez dziennikarzy na tym że grzebał w internecie i......... okazało się że ściągał wszystkie dostępne mecze Jazz bo chce już przed pierwszym treningiem opanować sposób ofensywy w jakim gra Utah. Ten gościu coraz bardziej mi imponuje - ten kolo ma gen zwycięzcy w sobie

 

JA słyszałem że zaliczył już kilka Jazzowych pomponiar tak bardzo chce się związać z organizację :) Jakby Burke miał gen zwycięzcy to by MM wygrał ;) Deron też miał "gen" zwycięzcy i wyszło jak wyszło, parkiet wszystko rozstrzyga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poprostu nie lubie takich tekstów, wiadomo ze poniekąd jest zwycięscą, za cel sobie obrał dostać się do NBA i tu jest to już pokazuje charakter, ale to tyle, bo czy koleś poprowadzi tą ekipę do jakichś sukcesów to inna sprawa tak naprawdę mina czy testy sprzedawane dziennikarzom mają tu zerowe znaczenie, zazwyczaj najwięcej wygrywają ci którzy mniej mówią a więcej robią.

 

Ale olać to podobno Jazz sa frontrunerem do pozyskania Boguta, jeszcze tylko dre miller i najlepsi wychowankowie state będą na miejscu :) Trochę mieszane mam uczucia, teoretycznie to progres względem Ala, jeśli idziemy że wygrywa się playoffy defensywą, ale Bogut nie przychodzi po takiej historii urazów jakie miał al w T'Wolves, spadający kontrakt ale za 14 baniek, niewiem czy nie lepiej byłoby podpisać Branda jako ubezpieczenie Kantera i Favorsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przejęcie tego gówna z San Francisco to znak, że Jazz nie mają żadnego ciśnienia na PO, prędzej TOP7 draftu im się marzy. Salary trzeba kimś zapchać i te kołki z Warriors świetnie się do tego nadają. Nowy sezon będzie raczej polegał na ogrywaniu Favorsa, Kantera i Burke'a. Ta trójka + dobry rookie za rok i perspektywy Jazz mają naprawdę przyzwoite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bo przyjęciu to gówno Jazz ma ponad 50 mln i nie ma już kasy na Sapa a jeszcze musza podpisać jakiegoś weterana pg z rynku

A no i dostali kilka pierwszorundowych picków Golden na pewno z 2014 i podobno 2016

 

P.S. A co do za perspektywa że za 2 lata będzie Utah 7-8 skoro praktycznie ostatnie 2 lata grali w tych okolicach. JA tego nie widzę

P.S.2 I jakim cudem nie wzięli Klaya albo Harrisona tylko Rusha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bo przyjęciu to gówno Jazz ma ponad 50 mln i nie ma już kasy na Sapa a jeszcze musza podpisać jakiegoś weterana pg z rynku

A no i dostali kilka pierwszorundowych picków Golden na pewno z 2014 i podobno 2016

 

P.S. A co do za perspektywa że za 2 lata będzie Utah 7-8 skoro praktycznie ostatnie 2 lata grali w tych okolicach. JA tego nie widzę

P.S.2 I jakim cudem nie wzięli Klaya albo Harrisona tylko Rusha

z tym 7-8 to serio rewelka, teraz niby tacy byliśmy ale dzięki super prospectom ostaniemy się na stałę, wyjebista logika myślenia weź wypier''''' @DH z tego wątku jak masz takie farmazony zapodawać.

 

Ogólnie wk. jestem po maksie, Rush jest super zawsze go lubiłem ale wraca po ciężkim urazie, rozumiem brać spadające kontrakty ale coś wartych graczy, a my dostaliśmy dodalne śmieci, RJ to już kompletny emeryt a biedrins jest tak tragicznie marnym centrem że Fess wyglądałby przynim pewnie jak all star, i na cholerę to ... żeby dwaj rywale z zachodu mogli się wzmocnić, bo podobno Warriors dogadują się z Lakers jeszcze. Ja pi****le gratulacje lindsey Jazz to jak Royals w mlb z lat 60/70 farmclub, Larry się w grobie przewraca jak to widzi ... ok może nie przewraca ale pewnie by się też wk. jak ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niepotwierdzonych plotek Jazz dostało niechronione wybory z 2014 i 2017 i 3 drugorundowe wybory

No i oficjalnie zrezygnowali z praw Birda dla Sapa co oznacza że podpiszę gdzieś indziej - ciekawi mnie gdzie

s'n't z Asikiem wchodziloby w grę?

 

 

chociaz jakos wydaje mi się,ze Asik załozy jerseya jastrzebi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oficjalnie

Sap w Hawks 19 mln /2lata ( miły przyjemny kontrakt nie bardzo rozumiem czemu nie mogli go za tyle podpisać)

Caroll w Hawks 5mln/2lata ( niech się Cavs uczy jak podpisywać kontrakt bo teraz ich Clark 9/2 wygląda po prostu kretyńsko)

 

Jeśli są tu oficjalnie jacyś fani Hawks to im gratuluje bo to są bardzo dobrzy grzacze

 

Podsumowując to lato Jazz w tej chwili

pg- Burke/ McNeal(niegwarantowany kontrakt)

sg- Hayward/burks/

sf- Rush/R.Jefferson/Marvin(ma jeszcze 5 miesięcy przerwy po operacji, który może też grać jako PF)

Pf- Favors/Evans

C- Kanter/Gobert/Biedrins

 

Jazz podobno ma podpisać z Tinsleyem i Foye ale i tak wciąż brakuje zmiennika na 1 i zmiennika na 4 bo Evans

Wszyscy fani Jazz chcieli dużych minut dla młodych ale chyba nasz GM poszedł ekstremalnie

 

Sapa będzie mi brak w tej drużynie ( chyba od czasu do czasu zacznę oglądać Atlante)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, ze nienajgorzej to wygląda.

 

Wydaje się, ze za Millsapa i Jeffersona mozna bylo wyciagnac wicej niz Biedrinsa, Jeffersona, Rusha i 2 picki, ale koniec konców, jak spojrzałem na ten roster wyżej to ma to ręce i nogi.

 

Na Big Ala najwyrazniej nie bylo chetnych, zeby zrobic dobry deal. Millsap poszedł żałośnie tanio do Hawks - swoją drogą, dziwie sie, ze nie zaatakowali go Houston, czy nawet Mavs.

 

Burke to niby najlepszy PG tego drafru i wydaje sie ze Jazz doskonale wiedzieli co robia w drafcie. Rush to swietny roles, wystarczy na dzien dzisiejszy jako starter. Jazzmani daja szanse ograc się młodym, w zespole który jest ładnie spasowany pod kątem skillsetu, a to najlepsza opcja dla ich rozwoju. Co więcej, jesli pokażą się z dobrej strony, to latem do przedłużenia jest tylko Favors, wiec bedzie też spore pole manewru na rynku FA, zeby zapełnić luki w składzie.

 

Mowilem po deadlinie ze moze to im neizle wyjsc i uwazam ze po cichu zrobili swietną robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayward i Rush też będą do podpisania jakby co. Zresztą ja bym na ich nie miejscu nie czekał tylko spróbował już teraz przedłużyć z Favorsem i Haywardem ( przykład tegoroczny jesienią Holiday poszedł za 41, Curry za 44 a teraz o gorszy Evans idzie za 44 a nie wiadomo za ile pójdzie tragiczny wręcz na ich tle Jennings- podobno 48-50)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jennings gra w Milwaukee, to troche inny klimat :P

 

O Favorsie mowilem majac na mysli maxa. Rush i Hayward to beda zdecydowanie miejsze kontrakty.

 

- - - Updated - - -

 

el, ja nie wiem, czy pick bedzie w okolicach dychy biorac pod uwage ile zespolow chce tankowac, to spokojnie otrzec moga sie o PO.

 

Kim wzmocnilbys tego lata sklad i co by to dalo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.