Skocz do zawartości

Wolni agenci roku 2013 - szybki przelgąd szeregów


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Znamy już wyniki draftu. Mamy też pierwsze wymiany można więc już powoli się pobawić we wróżkę i gdzie wylądują najlepsi wolni agenci tego lata

 

Grupa pierwsza to : C.Paul, D.West, Manu, A.Iguodala, K,Martin , J.Jack - ci ludzie nie wybierają się nigdzie i podpiszą ( trochę wątpliwości mam z Andre ale patrząc jakim on jest człowiekiem to 95% szans na to że zostaje w Nuggets)

 

Grupa druga to RFA - większość z draftu 2009 ma umowy ciekawe nazwiska które zostały to Jennings ( na 100% podpiszę z Bucks) Teague ( zostaje w Hawks ) Peković ( czuje że Blazers zapolują na niego i wyskoczą z umową typu 50 mln/4lata ale Sota to wyrówna) Tyreke ( biorąc pod uwagę kogo wybrali Kings w drafcie nie widzę Tyreke za rok w składzie Kings. Moim zdaniem albo Hawks albo Detroit spróbuje go skaptować z czego Atlanta to chyba lepszy kierunek dla niego)

 

No to reszta:

 

Howard - Nie mam złudzeń Dwight idzie do Teksasu . Rok temu stawiał sprawę jasno albo Nets albo Mavs nic innego się nie liczy. Potem troche opowiadał bajek że Lakers jest fajne , teraz że fajni są ci z Houston ale jeśli MAvs wepchną komuś Mariona to nie ma dyskusji Howard trafia do Dallas)

 

Smith - Houston potrzebuje mięsa pod koszem i choć Smith jest mega dziwaczny i mnie jakoś nie przekonuje to myślę że w Rakietach stworzy dobry defensywny duet z Asikiem

 

Bynum - to dla mnie zagadka ale jakbym miał ryzykować to uważam że trafi do Blazers( ci uwielbiają połamańców) a bardziej prawdopodobne że do Hawks

 

Jefferson - tu mam śmiałą teorię że on trafi do Spurs ( i pewnie wariantem B dla Hawks na wypadek jakby nie udało im się sprowadzić Bynuma)

 

Millsap - hmm wolałbym aby został w Utah bo tu może świetnie pasować ale nie ma co ukrywać że on idealnie pasuje do kilku klubów. Rockets, Spurs może Blazers

 

Monta - nie mam bladego pojęcia kto go może chcieć. Na pewno nie Bucks bo ci wolą dać te 6-7 mln JR Smithowi. Coś czuje że skończy w Pistons bo ci potrzebują kogoś na dwójce kto nie będzie takim koszmarem jak Stuckey

 

Tony Allen - wiadomo że chce 4 lata co jest ryzykiem bo on bazuje na atletyźmie i może czasem 2 lata wyglądać jak R.Brewer przez ostatnie 1,5 ( i zamiast świetnego obrońcy stać się pokraką po obu stronach). Wiadomo też że Memphis mu nie chcą tyle dać. Tony długo pracy szukać nie będzie.

 

Mayo - tu stawiam że trafi do Phoenix

 

Calderon - Detroit odpuściło wybór miejscowego bohatera tj Burke'a więc Calderon to ich cel nr 1 na to lato ale kto wie czy Hiszpan nie pomyśli o zmianie scenerii. Utah było nim zainteresowane. Kings mogą go spróbować zdobyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co teraz się stanie z Bynumem? Sixers najprawdopodobniej nie będzie się w niego pchać... kto się pokusi? bo raczej się ktoś zanjdzie kto da mu w **** hajsu, nie wiem kto go ma w tym roku najwięcej?

Może Blazers? Idealnie pasuje do ich długiej tradycji centrów.

 

Grupa pierwsza to : C.Paul, D.West, Manu, A.Iguodala, K,Martin , J.Jack - ci ludzie nie wybierają się nigdzie i podpiszą

Warriors raczej nie stać na podpisanie Jacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Iguodala ma rzeczywiście zostać w Nuggs to już wolę, żeby podpisał z Pistons, skoro i tak mam ich grubo oglądać w tym sezonie. Zresztą słyszałem, że Pistons i Spurs wchodzą w grę.

 

Jack na pewno nie zostanie w Warriors, bo znajdzie się jakiś zespół który pocieszy sobie Jackiem swój nieudany offseason i da mu jakieś 10 mln baksów na sezon.

 

David West pewnie w Pacers, ale na miejscu paru klubów poważnie bym się zastanowił, bo to wzmocnienie od ręki i krótkoterminowo top3 FA na rynku. Podobnie jak Calderon - pewnie będzie tani, a to solidny materiał na te 20-25 minut grania. Widziałbym go ponownie Pistons albo w Warriors na jakiejś sensownej promocji.

 

JSmoove w Bulls? Amnestia Boozera?

 

Aha, JJ Hickson idzie grubo poza radarem, więc spodziewam się, że za pół roku o tej godzinie będziemy mówić, że jakaś Utah czy Atlanta zrobiła spore steala za mały hajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale amnestia Boozera nie sprawi, że będzie miejsce na Smitha.

 

Nets nie mają kasy na AK.

 

Moim zdaniem West zostanie w Pacers, już zapowiedział że nie chce się nigdzie ruszać. Dodatkowo na miejscu Pacers starałbym się o powrót Jacka.

 

Hickson jest niedoceniany i raczej nie skosi wysokiej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirilenko się pojawił i kto wie czy Pelikany które potrzebują SF nie dadzą mu czegoś typu 33 mln/3 lata bo kasę mają

 

A Hickson to miałem na początku ale go wyrzuciłem bo między Bogiem a prawdą nie wiem czemu Blazers go nie chcą i tak do końca nie wiem kto go przytuli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, hoopshype wprowadził mnie w błąd i myślałem, że mają już 60 w płacach na ten moment. Nie wiem dlaczego wliczają do sumy kontraktów umowę Roya. Więc mogą poszaleć. Dziwne, że JJ ich nie interesuje. Ale robiąc sezon z double-double zwrócił na siebie uwagę innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Blazers? Idealnie pasuje do ich długiej tradycji centrów.

 

 

 

Warriors raczej nie stać na podpisanie Jacka.

niestać i chyba też niema po co mieć go jako bacup pg,a Co do PTB to własnie rewelka byłaby sprawa jakby Bynuma podpisali oni mieli już tyle pecha z tymi podkoszowymi że teraz własnie być może na przekór Bynum u nich się nie połamie

 

Może Kirilenko już tę kasę ma tylko pozory stwarzał i przyjdzie grać za min? :tongue-new: Tak na serio jak by się ruscy dogadali na płacenie pod stołem to by nikt tego nie wywęszył.

AK już w karierze zarobił blisko 100 baniek więc wcale bym się nie zdiwił gdyby poszedł gdzieś "na gotowe"

 

Słowem Calderon podobno nie jest chętny zostać w Detroit, niesamowita sprawa z tym Dumarsem on naprawdę musi być mocno uposledzony, mieć Burka i brać Popa to jest jakiś absurd totalny, chyba najgłupsza decyzja tegorocznego draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynum to ponoć plan B dla Rockets jeśli nie uda się z Howardem. Blazers celują w Pekovica i Splittera, a nie zdziwi mnie jakby łyknęli tego pierwszego bo Wolves raczej nie są chętni do dawania grubej kasy. Ellis był na celowniku Kings, ale McLemore się pojawił więc na szczęście go nie będzie tym samym Bucks dostał szansę na powrót, ale olał 36/3 więc jego strata. Dumars chyba nie będzie takim idiotą, aby go podpisać no i czy Thunder przedłużą z Martinem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynum nie pójdzie do drużyny z dna tabeli dlatego stawiam że wyląduje w Hawks bo ci desperacko potrzebują centra dlatego oficjalnie mają gdzieś Smitha

 

A ciekawie się robi z Iguodalą bo podobno Hornets które mają ok 10 mln wolnej gotówy ( a nie wiem czy nie są w stanie dopopomować do 13 jeśli nie dadzą oferty dla Aminu) i wtedy Hornets z miejsca byliby dla mnie TOP 5 Zachodu ( zakładam że Gordon by wtedy przestał sie obrażać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordona to powinnin do jakichś Bobków czy innych Kings zesłać, ten człowiek foc***e na prawo i lewo, nigdy nie będzie ważnym elementem w układance bardzo dobrej drużyny. jak nie koledzy, to kasa, jak nie kasa, to liczba rzutów, sól na frytkach, komar na dupie. zawsze za coś się obrazi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.