Skocz do zawartości

Gdzie mozna ogladac mecze Lakers?


king kobe the 8th

Rekomendowane odpowiedzi

* Lakers @ Suns Game 2 22:30 EST (= 04:30 GMT+1)

on Guangdong 10:30-13:12 GMT+7

on Shanghai TV Gsports 10:30-13:30 GMT+7

on Shandong 10:30-13:19 GMT+7 (I'm not sur might be Grizzlies@Mavericks game)

 

coś takiego znalazłem jeszcze więc możliwe, że na tym Shanghai sport będzie, jest on chyba na wszystkich tych programach dostępny więc problemów z oglądaniem jeśli tylko będzie transmisja nie powinno być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki dajcie znac co i jak z tym meczem bo w tvants nie ma shanghai sports chyba ze jest oznaczony jakimis krzaczkami:) wiec jesli kojarzycie ktore to krzaczki to dajcie znac tu.

 

a ten link ktory jest podany przez emjeya23 i na stronie glownej w opisie g1 u was dziala czy tak jak u mnie buferuje i nic nie widac:)?? bo nie wiem

czy cos u mnie nie tak czy poprostu to pojdzie ale podczas meczu dopiero. tak czy siak jesli ktos bedzie ogladal mecz to niech wejdzie na chat w razie gdyby ktos chcial jakies wskazowki co i jak zrobic by mecz byl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki dajcie znac co i jak z tym meczem bo w tvants nie ma shanghai sports chyba ze jest oznaczony jakimis krzaczkami:) wiec jesli kojarzycie ktore to krzaczki to dajcie znac tu.

 

a ten link ktory jest podany przez emjeya23 i na stronie glownej w opisie g1 u was dziala czy tak jak u mnie buferuje i nic nie widac:)?? bo nie wiem

czy cos u mnie nie tak czy poprostu to pojdzie ale podczas meczu dopiero. tak czy siak jesli ktos bedzie ogladal mecz to niech wejdzie na chat w razie gdyby ktos chcial jakies wskazowki co i jak zrobic by mecz byl.

http://planet.nana.co.il/livetv/index.html tu masz linki do trzech streamów tego kanału, ostatni w TV Ants.Mam ten sam problen(?) co Ty ale zakładam że jak będzie mecz to pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

* Lakers @ Suns Game 2 22:30 EST (= 04:30 GMT+1)

on Guangdong 10:30-13:12 GMT+7

on Shanghai TV Gsports 10:30-13:30 GMT+7

on Shandong 10:30-13:19 GMT+7 (I'm not sur might be Grizzlies@Mavericks game)

 

coś takiego znalazłem jeszcze więc możliwe, że na tym Shanghai sport będzie, jest on chyba na wszystkich tych programach dostępny więc problemów z oglądaniem jeśli tylko będzie transmisja nie powinno być

Na Guangdong mieli dzis pokaz mecz Mavericks z Grizzlies o 2:00, ale w programie na stronce stacji pisza z kolei ze bedzie mecz LA. Tak czy inaczej gdzies powinni pokazac.

 

Oprocz http://planet.nana.co.il/livetv Guangdong mozna ogladac tutaj: http://www.mysee.com/live/p_70.html trzeba miec zainstalowane MySee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze nikt nie kwapi się by podac pomocna dlon... szkoda...prosze jeszcze raz o pomoc. Bardzo mi zalezy na czasie, poniewaz chcialbym zdarzyc na 3 mecz...

 

Wpadlem na dosc nietypowy pomysl... @Qpa: Czy byl bys tak uprzejmy i zarejstrowal mnie na NuSport? Tzn. zaakceptowalbys link, ktory przyszedlby Ci na maila... Oczywiscie, ktorego bys mi wczesniej podal. Bylbym bardzo zobowiazany...

 

Odp.

 

Pz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cześć

 

10.X LA Lakers - Utah (9:00pm)

12.X LA Lakers - Seattle (9:00pm)

15.X LA Lakers - Phoenix (8:30pm)

17.X LA Lakers - Sacramento (9:00pm)

19.X LA Lakers - LA Clippers (9:00pm)

20.X LA Lakers - NO/OKC lub Golden State

22.X LA Lakers - Phoenix (8:30pm)

26.X LA Lakers - Denver (9:00pm)

A wiec tak :)

Gdzie mozna zobaczyc te mecze z Preseason'u ;> ?

Bylbym wdzieczny za podanie kanalow i mozliwosci na tvAnts i o przetentegowanie o ktorej godzinie czasu polskeigo grają ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

ooo to spoko:) nie bylem pewien gdzie ale z reguly mecze z tnt sa pokazywane na ktoryms chinolu. jak nie bedzie na starsporce to na cctv5 moze byc(tvu)

 

w ogole to macie tu rozpiske ktora juz gdzies tu wrzucalem ale nie zaszkodzi jak jescez raz wrzuce. przy niektorych brakuje daty ale to bedzie mozna soobie sprawdzic.

 

On NBA TV

 

Tue, Nov 21 L.A. Clippers @ L.A. Lakers 10:30 pm

Sun, Dec 10 San Antonio @ L.A. Lakers 9:30 pm

Sun, Dec 17 Washington @ L.A. Lakers 9:30 pm

Tue, Dec 19 L.A. Lakers @ Chicago 8:30 pm

Sun, Jan 7 Dallas @ L.A. Lakers 9:30 pm

Tue, Feb 13 New York @ L.A. Lakers 10:30 pm

Fri, Mar 9 L.A. Lakers @ Philadelphia 7:00 pm

Sun, Apr 1 Sacramento @ L.A. Lakers 9:30 pm

Mon, Apr 9 L.A. Lakers @ Denver 9:00 pm

 

 

On ESPN

 

TAB Seattle @ L.A. Lakers 10:30 pm

TAB Detroit @ L.A. Lakers 10:30 pm

Sun, Nov 19 Chicago @ L.A. Lakers 8:00 pm

TAB L.A. Lakers @ Dallas 9:30 pm

TAB Houston @ L.A. Lakers 10:30 pm

Wed, Jan 17 L.A. Lakers @ San Antonio 9:00 pm

TAB Sacramento @ L.A. Lakers 10:30 pm

Sun, Mar 11 Dallas @ L.A. Lakers 9:00 pm

TAB L.A. Lakers @ L.A. Clippers 10:30 pm

TAB L.A. Lakers @ Phoenix 10:30 pm

 

 

On ABC

Mon, Dec 25 L.A. Lakers @ Miami 2:30 pm

TAB San Antonio @ L.A. Lakers 3:30 pm

TAB L.A. Lakers @ Cleveland 3:30 pm

Sun, Mar 4 L.A. Lakers @ Phoenix 3:30 pm

TAB Phoenix @ L.A. Lakers 3:30 pm

 

 

On TNT

 

TAB Utah @ L.A. Lakers 10:30 pm

TAB L.A. Lakers @ Sacramento 10:30 pm

TAB Miami @ L.A. Lakers 10:00 pm

TAB L.A. Lakers @ Dallas 9:30 pm

Thu, Feb 8 L.A. Lakers @ Detroit 8:00 pm

TAB Cleveland @ L.A. Lakers 10:30 pm

TAB L.A. Lakers @ Denver 10:30 pm

TAB L.A. Clippers @ L.A. Lakers 10:30 pm

 

 

abc i tnt nie ma na tvu ale zazwyczaj chinczycy pokazuja spotkania z tych stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.