Skocz do zawartości

Gdzie mozna ogladac mecze Lakers?


king kobe the 8th

Rekomendowane odpowiedzi

nie no qrwa lamar skrecil kolano. dzis juz nie zagra. ale dzisiejszy mecz juz mnie w sumie nie obchodzi w tym momencie. jutro bedzie mial badania(a moze jeszcze dzisiaj?) i sie okaze jak ciezkie jest to skrecenie i czy sobie czegos w tym kolanie nie zerwal/uszkodzil.qrwa wiedzialem ze jest zbyt pieknie, zawsze tak musi byc ze cos sie spieprzy. nie wiem jak dlugo trwa rehabilitacja takiego kolana ale patrzac na nasz terminarz to tu nawet 2-3 tygodnie bez LO moga nam spieprzyc sezon. nie wyglada to wszystko fajnie.shit.

 

yao nas miazdzy. 3f bynuma 2f browna. cale szczescie ze yao zlapal 2f i teraz zszedl. to bedzie naprawde ciezka noc. kobe wciaz nie jest soba. narazie udaje nam sie trzymac dystans. mam nadzieje ze zaskoczymy w pewnym momencie. lamar udal sie do szpitala:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze jak odbierac kanal O-TSN bo na nim podobno leca mecze ale w spisie kanalow TVU go nie ma :?

ESPN na Sopcast nie jest chyba na zywo bo ktoregos dnia mialem ogladac mecz a tam co innego lecialo ps. na TVU tez nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze jak odbierac kanal O-TSN bo na nim podobno leca mecze ale w spisie kanalow TVU go nie ma :?

ESPN na Sopcast nie jest chyba na zywo bo ktoregos dnia mialem ogladac mecz a tam co innego lecialo ps. na TVU tez nie mam

On się uaktywnia kiedy lecą mecze...np dziś Nets-Bucks i Lakers-Mavericks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja mam taki glupi błąd w tvu, że na pasku pod obrazem zamiast łączyć się pisze 'Ready' i nic sie nie dzieje. Nie wiem co robić , blagam pomocy. wiele razy juz odinstalowywalem i instalwoalem ponownie. Wczesniej wszystko dzialalo, moze to wina firewalla? jak go usunac? napiszcie tu bo juz jeden mecz przegapilem z magic :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.