Skocz do zawartości

Eurobasket 2013


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie do wspólokatorki przyjechała koleżanka i tak sobie piliśmy wino i gadaliśmy, a jednym okiem oglądałem mecz

 

niestety gwóźdź do trumny przybił współlokator który w decydujących momentach czwartej kwarty postanowił rozwiesić pranie - suszarka stała dokładnie między mną a telewizorem, jego gacie w rozmiarze XXL zupełnie przesłoniły telewizor, te gacie zdecydowanie zdominowały crunch time

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze nie lubi "europejskich" piłek z tą beżową ramką? Widać rotację piłki jak się odbija od kosza i wygląda przez to jak jakiś ziemniak.

 

Nie wiem jaka jest różnica poziomów miedzy Izraelem a Belgią, ale z Gortatem coś bronią, a bez niego wczoraj Żydzi robili jedno podanie albo zasłonę i cały difens się walił.

 

Szubarga to jedyny niski "Polak", który potrafi coś sam zagrać na koźle czy jakoś przełamać obronę, reszta nic. Hrycaniuk dostał strzała w mordę od jakiegoś łysego jak leżał na parkiecie, a łysego wcale nie wyrzucili z boiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że odnalazłby się. Jest mądrzejszy o tamtą przygodę, jest już poukładanym graczem, czołowym podkoszowcem w Eurolidze. Jako stretch-four mógłby dawać dobrych 15 minut w drużynach nawet walczących o play-offs. Nie słyszałem jednak, żeby dostał nawet zaproszenie na ligę letnią i wątpie by jeszcze wrócił do NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Pipan to słaby był strasznie. Skład był taki jak teraz a tak sie meczyl z ta Belgia w Gdansku że szkoda słow. Najblizej trafienia za 3 byl.... Gortat.

Nie było Lampe, zamiast Karnowskiego grał Kulig i jeszcze jakiś młokos z II ligi włoskiej. Ze skrzydłowych napewno nie było Ignerskiego, nie pamiętam już czy wykurował się Kelathi no i na rozegraniu nie było Szubargi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie znam na europejskim koszu ale

- Lampe to ile, top 5/10 europy[chodzi o grających w europie]? Bo z tego co pamiętam to jakiś MVPiki zbierał, gra w dobrym zespole hiszpańskiej ligi, w którym jest chyba najlepszym zawodnikiem, rajt?

- Gortat to jeden z najlepszych centrów w Europie spokojnie (top10?)

- Kelati, jak go ostatnio oglądałem jest niezłym wymiataczem na europejskie warunki

- do tego Karnowski, Ignerski i inne wynalazki

 

Pytanie brzmi - czy nie wejście do ćwierćfinału/półfinału nie będzie failem z naszej strony? Bo skład w prime jest, trener jest, wygląda na to, że niczego nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie znam na europejskim koszu ale

- Lampe to ile, top 5/10 europy[chodzi o grających w europie]? Bo z tego co pamiętam to jakiś MVPiki zbierał, gra w dobrym zespole hiszpańskiej ligi, w którym jest chyba najlepszym zawodnikiem, rajt?

- Gortat to jeden z najlepszych centrów w Europie spokojnie (top10?)

- Kelati, jak go ostatnio oglądałem jest niezłym wymiataczem na europejskie warunki

- do tego Karnowski, Ignerski i inne wynalazki

 

Pytanie brzmi - czy nie wejście do ćwierćfinału/półfinału nie będzie failem z naszej strony? Bo skład w prime jest, trener jest, wygląda na to, że niczego nie brakuje.

1. Lampe na pewno nie jest top5-10 w Europie.

2. Paru nie przyjechało, ale Tomic, Paczulia, Vucevic, Valanciunas, Marc, Asik i Krstic wydają się lepsi.

3. Kelati to above-average wingman w Europie.

4. W Europie wygrywa się przede wszystkim drużyną, a my mamy zlepek indywidualności bez większego systemu, chemii trener-skład i talentu na obwodzie. Hiszpania, Francja, Turcja, Litwa, Chorwacja i Czarnogóra są od nas lepsi nie tylko (przede wszystkim nie tylko) na papierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.