Skocz do zawartości

Eurobasket 2013


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakos żaluje tego ze chlopak zmarnowal talent i byl po rpostu glupi zeby byc pazernym na kase i przejsc do jakiejs Peji . Nasi gracze na pozycjach pg,sg,sf beda w obronie jechani tak czy siak i co za roznica czy przeciwnicy beda jechac Berishe czy innych. Berisha jest w obronie slaby ale i tak naszej D by ine pogorszyl. Chodzilo mi bardziej o to ze moglby dac tej druzynie troche jaj, i pewnosc trafiania rzutow chociaz z czystych pozycji, mozliwe ze gwarantowalby 2 trojki co mecz i nie balby sie oddawac waznych rzutow. Waczynski i Zamojski na sam widok Hiszpanow juz im sie lapy trzesa, boja sie oddawac rzuty a co dopiero w koncowkach czy waznych momentach.

 

Wiem ze gadam raz tak a raz inaczej, troche moze to bedzie glupie co teraz powiem ale czy poziom PLK jest O NIEBO LEPSZY niz poziom KB Peja. Moze Berisha chociaz rzutowo by nie odstawal od reszty? Moze i nawet fizycznie by az tak bardzo nie odstawal od reszty?

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był trening kadry w Lbn otwarty dla mediów i może rzucę trochę światła z pierwszej ręki na kadrę ;)

 

Wszyscy, którzy majaczą o atmosferze zza ekranu swojego komputera, oglądając mecze na streamie, mogą sobie darować.

 

Wiadomo, że takie rzeczy dostrzeże się tylko z bliska i to przy najbardziej prozaicznych sytuacjach. A po tym, jak zawodnicy ze sobą rozmawiają przed/w trakcie/po treningu widać, że chemia jest zajebista. Porozumienie na linii trener-zawodnicy też bardzo dobre.

 

Widać to było w najmniejszych gestach, tym jak gracze słuchają tego gościa itd itp.

 

Ale co ja tam tu będę kadzić, każdy wie najlepiej i chce mieć swoje zdanie na wierzchu i pewnie wpadnie zaraz jakiś mądrala, który mi powie że po jednym treningu gówno można stwierdzić :)

 

Tak czy siak, po raz kolejny przy okazji wizyty Marcina w Lublinie stwierdzam, że gość jest zajebisty. Świetny facet, wyluzowany, non stop żartował, zero jakiegoś gwiazdorzenia, śmieszne gadki strzelał, jak np. o tym, że dopóki on będzie w kadrze to Przemek Karnowski będzie po bułki latał. Potem nas zaprosił żeby zdjęcia porobić, jak mu PK buty myje itd itp. Oczywiście we 2 się b. lubią, ale nie przeszkadza to MG z nim jechać na każdym kroku ;)

 

Swoją drogą Marcin potwierdzil zdanie, że on i Lampe to najsilniejsza dwójka w Europie. Co jednocześnie nie oznacza, że typuje nas do wygrania Eurobasketu.

 

Swoją drogą Lampe nieciekawy facet, takie odniosłem wrażenie. Na pytania odpowiada od niechcenia, półsłówkami, jakiś taki wyalienowany od reszty, dziwny człowiek...

 

A Karnowski to straszliwy dzik z bliska. Nie moge uwierzyc, ze ten typ ma 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, po raz kolejny przy okazji wizyty Marcina w Lublinie stwierdzam, że gość jest zajebisty. Świetny facet, wyluzowany, non stop żartował, zero jakiegoś gwiazdorzenia, śmieszne gadki strzelał, jak np. o tym, że dopóki on będzie w kadrze to Przemek Karnowski będzie po bułki latał. Potem nas zaprosił żeby zdjęcia porobić, jak mu PK buty myje itd itp. Oczywiście we 2 się b. lubią, ale nie przeszkadza to MG z nim jechać na każdym kroku ;)

widze ze gortat stara sie byc juz bardziej hamerykański niż hamerykanie ... mnie to jakoś zupełnie nie fascynuje jaki z niego luzak ale co kto lubi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze gortat stara sie byc juz bardziej hamerykański niż hamerykanie ... mnie to jakoś zupełnie nie fascynuje jaki z niego luzak ale co kto lubi...

To źle, że wizytówka kadry nie jest sierotą jąkającą się przed kamerą albo udzielającą do bólu przewidywalnych odpowiedzi (jak ma to w zwyczaju 90% piłkarzy)? Ok, masz prawo tego nie lubić, ale IMO trąci to lekkim czepialstwem.

 

Marcin faktycznie lubi mówić i czasami przegina ale tu akurat niewidzę niczego złego.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i dobrze ze Lampe nie gada duzo tylko duzo robi na boisku. Marcinek zawsze duzo gadal i byl jechany za swoje wypowiedzi ale dobrze ze chociaz jedzie na turniej bo pare miechow temu dalbym se reke uciac ze mu sie "kontuzja" wydluzy. To ze jest wyluzowany to chyba akurat w tym nic zlego nie ma dzieki temu penie atmosfera jest lepsza. Żeby na boisku tylko nie byl za bardzo chilloutowy ze tak powiem poa merykansku ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż w grupie tylko Hiszpania jest poza zasięgiem a reszta spokojnie do ogrania.Słowienia jeszcze będzie trudnym rywalem ze względu na to ,ze jest gospodarzem turnieju i wiadomo doping itp.Skład mamy dobry jak na grupe ale przecietny jak na warunki europejskie.Para rozgrywających Szubarga-Koszarek to doświadczenie tego pierwszego i dobre rzuty za 3 punkty zaś tego drugiego umiejętnosć wyprowadzania kontr.Pozycja rzucjaący obrońca mamy słabą (brak Dardana) i w sumie tylko Kelati zostaje reprezentujący w miare sensowny poziom.Brakuje tam typowego strzelca za 3.Zamoj to 2/3 ale to średniak wyróżniający się na parkiecie PLK.Trójka to to samo co SG czyli Ignerski a potem długo długo nic.Jedynie mamy wyrównanych podkoszowych Karnowski,Gortat,Lampe są to zawodnicy w miarę solidni na europejskie warunki do tego dochodzi Kulig rzucający z obwodu.

Ze Słowenia bedzie ciezko, dobrze ze nie ma Lorbeka ,ale wlasnie sa gospodarzami bedize mobilizacja i stawiam ich w grupie przed nami. Co do grupy to mamy druga najtrudniejsza po grupie D, i nie lekcewazylbym Gruzji i rewelacji Czech bo sie mozemy przejechac. Skłąd okreslibym tak: słaby obwod(oprocz Kelatiego) i dobrzy podkoszowi jak na warunki europejskie, na grupe tak samo.

 

Na trojce bedzie grac Waczynski, Ignerski teraz juz tylko i wylacznie 4. Kulig nie jedzie nigdzie. Pozycja SG bym sie az tak nie przejmowal bo chociaz jest Kelati gorzej z 1 i 3 bo tam po prostu gramy tym co mamy, rewelacji nie bedzie. Waczynski poki co mizeria to samo Zamojski. Koszarek i Szubarga w obronie przy bardziej atletycznych obwodowych nie beda istniec i juz widze ich bezradnosc jak Hiszpanie ich nacisna na naszej polowie.

 

Karnowski sie dobrze zapowiada ale poki co jeszcez mu duzo brakuje do Gortata a juz wogole do Lampego ale dorbze ze mamy takich rezerwowych podkoszowych. Lampe i Gortat nie sa solidni tylko zajebisci jak na Europe. Zobaczymy czy wygra obwod rywali czy nasi podkoszowi.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie widziałem, bo mi się link wyjebał.

 

Ktoś zrelacjonuje?

ciezko to opisac. poczekaj na powtorke na yt ktos powinien zaraz wstawic taki kabaret.

swoja droga jeter dzisiaj zagral koncertowo. takiego pg nam potrzeba dzisiaj obnazyl nasze braki na tej pozycji.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali rzucić Ukraińcom 84pkt, żenada. Ta mityczna obrona która ma być naszym atutem na ME nie istniała. Ten czarny PG, rzekomo 1,80(chyba w kapeluszu) rzucał trójki jakby grał na podwórku. Gortat mnóstwo złych podań w 4q, szkoda że nie było Lampego to pewnie by to ogarnął. Kelati kompletnie niewidoczny w ataku, Zamojski tylko ceglił, ogólnie to ciężko będzie wyjść nawet z 1 grupy na Eurobaskecie z taką grą. Na plus jedynie Ponitka i może Chyliński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.