Skocz do zawartości

[FBX] - FBX#2 - Sezon 2013/14


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja napiszę w ten sposób. Pierwotnie chciałem to puścic bez problemu. Ale jak przeczytałem mały szantażyk ze strony Z33, że jak zostanie wprowadzone salary 450 to on odchodzi, to świadczy mi to o tym, iż jemu niezbyt zależy na grze w FBX#2. Takich graczy to ja tutaj nie chcę. Chciałbym uniknąc sytuacji, iz niezależnie od maksymalnego salary, Z33 zrezygnuje i następca odziedziczy to, co on zostawił.

Trejd na razie wstrzymuje, liczę, że Z33 przedstawi jasną sytuację, bo coś mi tu się zaczyna bardzo nie podobać. Bo w końcu wychodzi na to, iż sens trejdu jest uzależniony od przyszłego poziomu salary, a taka korelacja jest co najmniej chora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę w ten sposób. Pierwotnie chciałem to puścic bez problemu. Ale jak przeczytałem mały szantażyk ze strony Z33, że jak zostanie wprowadzone salary 450 to on odchodzi, to świadczy mi to o tym, iż jemu niezbyt zależy na grze w FBX#2. Takich graczy to ja tutaj nie chcę. Chciałbym uniknąc sytuacji, iz niezależnie od maksymalnego salary, Z33 zrezygnuje i następca odziedziczy to, co on zostawił.

Trejd na razie wstrzymuje, liczę, że Z33 przedstawi jasną sytuację, bo coś mi tu się zaczyna bardzo nie podobać. Bo w końcu wychodzi na to, iż sens trejdu jest uzależniony od przyszłego poziomu salary, a taka korelacja jest co najmniej chora.

bulek to ja Ci radzę czytać ze zrozumieniem co napisałem, żeby nie było że i tego nie zrozumiesz to zacytuję samego siebie :

"Jak taka zmiana przejdzie to ja rezygnuję, nie że się obrażam ale po prostu nie będę mieć na to czasu i ochoty."

cytat drugi : "Lubię FBX ale przy natłoku obowiązków nie mam czasu bawić się w wymiany na siłę żeby zejść z salary".

 

siedzenie na necie po 1,5 h mnie nie bawi, dlatego preferuję jak ktoś mi poda trejda na gotowe i ja tylko powiem tak lub nie.

 

gdzie tu szantaż ? jasne postawienie sprawy, jak będę musiał znowu schodzić z salary 500 na 450 to nie dam rady sklecić dobrego trejda żeby mnie nikt nie objebał, przyznaję się bez bicia, nie ma nosa do trejdów. tak więc bulek, wręcz przeciwnie do tego co piszesz - wolę zrezygnować niż rozwalić drużynę.

 

dla mnie koniec tematu, bez względu na Twoją decyzję, podporządkuję się każdej. i gram dalej w tym sezonie, jeśli zrezygnuję to po tymsezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisalem, że teraz rezygnujesz. Niemniej sam rozważasz, że zrezygnujesz po tym sezonie. Natomiast ja nie chciałbym, żeby następca zastał rozwaloną drużynę - bo takimi trejdami ją w pewnym sensie rozwalasz.

Ujmę wiec to tak - w takiej formule trejd nie przechodzi, jeśli matek zgodzi się tylko na tegoroczny pick - puszczę to. Z przyszłorocznym nie, bo nie wiem, czy w ogóle, jak sam twierdzisz, będziesz wśród uczestniczących, a lepiej, zeby spadkobierca miał jakieś zabezpieczenie, gdyby Tobie nie wypalił sezon.

 

Nie chcę nikomu proponować wyglądu trejdu, ale sytuacja mnie do tego zmusza. Lebron, Harden i Millsap wspomagani Hillem i Tobiasem to może okazać się za mało, by również przyszłoroczny pick okazał się szrotem, choć zapewne wysoki nie będzie. Ale czemu następca ma płacić za Twoje niedociągnięcia?

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.