Skocz do zawartości

FAQ dla debiutantów w FB


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy wyniki ligowe z lig prywatnych nie są dostępne? Chodzi mi o to, czy jest możliwość sprawdzenia tabel ligowych z poprzednich sezonów? [ale takich, w których się nie grało].

Jak sie w lidze nie gralo i nie sa one publicznie dostepne to sie niestety nie da.

Ale pewnie dlatego nazywaja sie "prywatne" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a z doświadczenia może wiesz , jak oni robią taki ranking. tzn co oznacza że ranking jest na dziś? jak debiutant zagra 1 fenomenalny mecz to od razu trafia do top 10. czy to ranking od początku sezonu do dzisiejszego dnia ?

Raczej to ostatnie, a pisze "raczej" bo...

 

zwracasz w ogóle uwagę na ten ranking ?

Odpowiedz brzmi nie ;-)

AFAIR kiedys go probowalem odtwarzac i nie lubilem co zobaczylem, ale to nawet malo istotne bo glowny problem jest taki, ze to jakis ogolny ranking Yahoo, ktory jest w kazdej lidze taki sam pomimo wielu roznic w ustawieniach poszczegolnych lig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zdarzyło mi się już drugi raz jak a stronie yahoo mam ustawioną skrzynkę domyślną z wp.pl że nie widzę odrzucenia trejdów i stosownego komentarza... rodzi to jak ktoś ( w moim przypadku Goo i Cisza) odrzuci w tej samej minucie propozycję - wątpliwość że zapytanie nie poszło a wraz z nim jak ponawiam ofertę wściekam tą akcją ( bez intencji) partnerów trejdu... jest gdzieś na stronie yahoo jakaś zakładka z tymi pozycjami odrzucania i komentarzami?

 

bo nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosowny komentarz - tego mi brakuje przy odrzucaniu wymian. Osobiście sam zawsze coś piszę ("nie chcę x/y/z" lub coś innego), a zdarzają się często i kontry jeśli coś mnie zaciekawi. Dlatego nie lubię, gdy przychodzi wiadomość bez słowa uzasadnienia, naprowadzenia. A niestety 95% odrzuceń nie posiada chociaż drobnego komentarza. To nie pomaga w ewentualnych kolejnych propozycjach. 

 

Więc wcale mnie nie dziwi, że nie widzisz komentarzy ignazz, bo najprawdopodobniej takich nie ma...

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.