Skocz do zawartości

Temat organizacyjny 2013/14


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

A ja poruszę coś innego. Wszyscy wiedzą, że jestem jednym z nielicznych propagatorów aukcji, bo uważam, iż w końcu warto to zastosować. Ale pełna demokracja niekoniecznie wszędzie jest dobra, w realu też są ludzie, którzy decydują o przepisach.

 

Pierwsza liga powinna być aukcyjna, pozostałe - na zasadach głosu ludu. Od przyszłego sezonu. Czy to w PLK czy to w PLS, polskiej ekstraklasie, NBA - by uczestniczyć w najwyższej lidze rozgrywkowej trzeba spełnić organizacyjne wymagania i dostać licencję. Czyż nie warto zrobić podobnie tutaj? Awansujesz - ok, ale grasz wg aukcji. Bo na tych zasadach powinna grac elita, tym się powinna różnić od reszty. W elicie niech będą wyjadacze, którzy zjedli zęby na fantasy, a im trudniej, tym dla nich ciekawiej. A ludzie by mieli rok, by się z aukcją zaznajomić i od następnego sezonu by przystąpili pewni siebie i pewni tego, że mają już swoją strategię na aukcję.

 

I w ten sposób byśmy wypracowali kompromis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Elita"? ;> Liga ma nr1 ale nie popadajmy w samozachwyt ;>

 

Ja ogólnie wolę węża, ale też nie ma co przesadzać że ta aukcja to jest niewiadomo co, główna zasada jest taka sama jak przy wężu - trzeba mieć nosa i trochę szczęścia, jak co roku. Jeden wezmie Bynuma, po nim ktos wezmie Hardena (patrząć na zeszly sezon).

Gram już chyba 6 czy 7 rok na różnych portalach i zawsze draft był wężem więc tak jestem przyzwyczajony, ale gdyby był przymus aukcji to pewnie jakoś bym ogarnął, teraz mając wybór jestem za snake'em, jak ustalicie że za rok FB1 jako "wyjadacze" gra auckją to zagram aukcją.

 

Aaa i w sumie dobry pomysł z tym żeby ustalić zasady awansów bardziej szczegółowo jeśli się ktoś wycofuje itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Zwolniły się dwa miejsca w Lidze FBL Keeper, punktacja identyczna jak FBL East, tylko po sezonie zatrzymuje się 10 graczy ze składu i jest draft 3 rundowy, w odwrotnej kolejności niż zajmowane lokaty w sezonie.

Zapraszamy pełnych zapału graczy do objęcia zespołów na lata.

 

Do wyboru są 2 teamy: zespół Mara (6 lokata) : DeMar DeRozan, Luol Deng, Goran Dragic, Spencer Hawes, Al Horford, Ersan Ilyasova, Jarrett Jack, Jodie Meeks, Joakim Noah, Tony Parker, Amar'e Stoudemire, Anderson Varejao,John Wall.

Zespół Karla (10 lokata) : Arron Afflalo, Giannis Antetokounmpo, Eric Bledsoe, Kobe Bryant, Jimmy Butler, Wilson Chandler, Mike Conley, Manu Ginobili, Brandon Jennings, Enes Kanter, Kevin Love, Nikola Pekovic, Deron Williams

 

Deklaracje udziału proszę składać w temacie ligi: http://www.e-nba.pl/...-keeper-league/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Mam nadzieję, że się nie obrazicie – chciałem tylko wrzucić małe ogłoszenie:

 

Na forum sznurowadlo.pl prowadzimy rozgrywki w formacie H2H z draftem aukcyjnym, więc jeśli są tutaj jacyś chętni, by dodatkowo spróbować sił w "innej dyscyplinie", to zapraszamy, bo jest jeszcze trochę wolnych miejsc. W tym sezonie pierwszy raz powinno nam się udać stworzyć 2 ligi na drugim poziomie rozgrywek, a nawet tam poziom będzie wysoki.

 

Chętnych odsyłam tutaj: http://sznurowadlo.pl/viewtopic.php?f=22&t=264&st=0&sk=t&sd=a

 

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.