Skocz do zawartości

gdzie możemy szukać chętnych do gry?


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczysz jak to bedzie wyglądało.

No ale nic - skoro jest ogólny społeczny sprzeciw, to nie ma co sie upierać.

Albo będzie tak, że się mylisz i skala wykluczeń nie będzie znacząca, albo będziesz miał rację, ale to nie będzie miało znaczenia dłużej niż przez sezon. Bo w przyszłym roku nowi będą grali w 4 lidze, a starzy, którzy się wytrzymają stworzą trzecią, ewentualnie 4 ligi nie będzie i 3 będzie ostatnią, ale w ostatniej lidze zawsze będzie problem z nowymi, olewającymi itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczur

 

Próbujesz chyba za bardzo być dobrym wujkiem dla wszystkich, a przy okazji wyleje się dziecko z kąpielą.

Cel szczytny, ale sposób realizacji miałby wątpliwe zalety, bo większość uznałaby takie bycie mentorem za poniżające na zasadzie, że "jesteś za słaby dla nas i trzeba Ci pomagać".

Rozumiem, ze mamy na forum magistra (a moze doktora habilitowanego?) psychologii stosowanej. Wybacz stary, ale nie zamierzam sie bawic w szermierke na argumenty wyciagniete z kapelusza. Nie przekonałem Was niczym co do tej pory napisalem to OK - uznajmy temat za niebyły i jedźmy dalej. Szkoda zycia.

 

- - - Updated - - -

 

Albo będzie tak, że się mylisz i skala wykluczeń nie będzie znacząca,

Skala wykluczen bedzie niska, bo ustawilismy debilne progi. Olewajacy byli i dalej beda, ale przynajmniej beda mogli olewac w zgodzie z prawem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki się to dzieje w najniższej lidze, to nie widzę problemu.

Przecież zasady są uniwersalne więc może się to dziać w każdej z lig. W najniższej skala problemu może będzie największa, ale to nie znaczy, że w innych problemu nie będzie istniał.

No ale mniejsza o to - są zasady i trzeba się z tym pogodzić. Ot po takich ruchach nie sposób być fanem słuchania głosu ludu w referendach. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Odkurzajac temat na nowy sezon... kiedy byscie ruszyli z kampania reklamowa? Za tydzien? Za dwa?

Bo z jednej strony im blizej sezonu tym lepiej, ale z drugiej tez nie ma co tego za dlugo odwlekac zeby byl czas na zebranie jak najwiecej osob i ogarniecie ich do nowych lig.

 

Poza puszczeniem informacji na szersze wody tutejszego forum i sznurowke co byscie zrobili?

Kontynuujemy partyzantke z postami po roznych mniejszych forach gdzie byly juz jakies ligi w innym formacie?

Nie wiem jak to dokladnie zmierzyc, ale tak na oko wydaje mi sie, ze rok temu przyniosla ona slaby efekt. Myle sie?

Choc jak sobie tak googluje to chyba powstalo troche nowych miejsc...

 

Czy uda sie w tym roku powtorzyc ogloszenie/artykul na jakiejs polskiej stronie o NBA?

A moze macie jakies inne pomysly?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w jednym temacie na 6graczu był poruszony temat fantasy i kilka osób ogłaszało różne ligi w komentarzach. Podrzuciłem wiec również link do tematu zgłoszeń do naszej ligi. Może z szóstegogracza kilka osób się pojawiło?

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

werbowanie chętnych [...] sprawi, że zwiększy się ilość olewusów.

Wydaje mi się, że jeśli ktoś się zainteresuje tematem, to trafi tutaj.

Pierwsze zdanie jest na pewno prawdziwe, ale z drugim sie nie zgadzam.

Jak ktos nie wie o istnieniu fantasy to go nie bedzie szukal po jakis bocznych dzialach.

A nawet jak ktos bedzie szukal fantasy to moze trafic albo do innych dzialow albo na inne fora.

 

napewno bedzie wiecej olewusow, ale czesc osob sie wciagnie i zostanie na dluzej, a chyba o to chodzi zeby w najwyzszych ligach poziom byl jak najlepszy. jak ktos z nowych bedzie dobry to napenwo szybko sie wybije i tylko rok bedzie gral z botami.

Dokladnie tak. Tym bardziej, ze kazdy w pierwszym sezonie zetknal sie z olewusami, wiec pod tym wzgledem zaczynajacy w tym sezonie nie beda sie niczym roznic od reszty GMow w rozgrywkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucilem ogloszenie w glownym dziale NBA i na sznurowce. Jak macie jakies inne miejsca gdzie mozecie zareklamowac rozgrywki to dzialajacie [i dajcie znac tutaj zeby sie nie powtarzac].

Jak komus nie chce sie pisac ogloszenia to kopiuj-wklej stad - http://www.e-nba.pl/topic/3644-fantasy-nba-roto-zapisy-na-sezon-201415/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak wrzucil ogloszenie na supergiganta - http://supergigant.blox.pl/2014/09/Phil-Jackson-w-Polsce.html

oraz na forum bukmacherskie - http://www.forum.bukmacherskie.com/f273/nba-fantasy-2013-14-a-96626-9.html#post4770042

oraz na forum basketa - http://forum.basket2.net/viewtopic.php?f=1&t=2728

Chwala mu za to i dzieki ode mnie za dolaczenie sie do reklamy rozgrywek ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak wrzucil ogloszenie na supergiganta - http://supergigant.blox.pl/2014/09/Phil-Jackson-w-Polsce.html

oraz na forum bukmacherskie - http://www.forum.bukmacherskie.com/f273/nba-fantasy-2013-14-a-96626-9.html#post4770042

oraz na forum basketa - http://forum.basket2.net/viewtopic.php?f=1&t=2728

Chwala mu za to i dzieki ode mnie za dolaczenie sie do reklamy rozgrywek ;-)

Może na forum Monstera też powinniśmy się ogłosić? Tylko mam wątpliwości czy jakby to zrobić po polsku, to by tego nie wywalili myśląc, że to spam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na forum Monstera też powinniśmy się ogłosić?

Tylko mam wątpliwości czy jakby to zrobić po polsku, to by tego nie wywalili myśląc, że to spam ;]

A ja mam watpliwosci czy jest sens pisac polskie ogloszenie na zagranicznym serwisie.

Zakladasz, ze jacys rodacy tam zagladaja, ktorzy nie wiedza o istnieniu e-nba i sznurowki?

Jestem sceptyczny gdy to jedne z pierwszych krajowych wynikow z googla jak sie wpisze fantasy NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam watpliwosci czy jest sens pisac polskie ogloszenie na zagranicznym serwisie.

Zakladasz, ze jacys rodacy tam zagladaja, ktorzy nie wiedza o istnieniu e-nba i sznurowki?

Jestem sceptyczny gdy to jedne z pierwszych krajowych wynikow z googla jak sie wpisze fantasy NBA.

A dlaczego by nie? Wystarczy, by nie korzystali z polskiego internetu, bo od lat siedzą w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest pierwszym? :nevreness:

U mnie podsumowanie rozgrywek w formacie, ktory juz nie istnieje ;-P

 

A dlaczego by nie? Wystarczy, by nie korzystali z polskiego internetu, bo od lat siedzą w USA.

Nie musisz mieszkac w Polsce by przeszukiwac internet wg polskiego jezyka ;-)

A zreszta jak nie szukaja lig w kraju to niby dlaczego ogloszenie na platnym monsterze by ich przekonalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mieszkac w Polsce by przeszukiwac internet wg polskiego jezyka ;-)

A zreszta jak nie szukaja lig w kraju to niby dlaczego ogloszenie na platnym monsterze by ich przekonalo?

Bo nie mają czegoś takiego u siebie? Bo będą ciekawi jaki jest poziom w Polsce? Z sentymentu? Przecież to bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a), odblokował(a) i podpiął/eła ten temat
  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.