Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, goozman napisał(a):

wydaje Ci się - w głównym widoku chatu nie widać (przynajmniej na razie) ale jest do wyboru podmenu League - League Chat

Tzn co tam Ci sie wyswietla? Przeciez to jest wewnetrzny chat, a nie forum gdzie wiadomosci wisialy pod tabela caly rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@aQQ / QAS potwierdzil na privie, ze rezygnuje, wiec sklad ligi I jest juz ustalony i zamkniety.

Okolo godzine temu bylo losowanie lig na poziomie II, wiec te ligi wlasnie ruszyly na Yahoo i maja juz swoj watek na forum.
W tym roku byl dodatkowy smaczek bo pierwszy raz losowalem siebie i kurde bylo to dziwnie ekscytujace jak na wpisy w arkuszu [w zalaczniku] ;-]

UWAGA! Organizacja lig na poziomie III ruszy 1 pazdziernika! Dlatego zeby byl czas na organizacyjne domkniecie poziomu II, ktory wlasnie ruszyl, a poza tym wielkosciowo jest na granicy miedzy 2, a 3 ligami, wiec moze jeszcze sie to wyjasni...

 

organizacja.jpg

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
39 minut temu, wiLQ napisał(a):

Faktycznie, dzieki za wylaapanie, juz to naprawilem.

No ja też chciałem grać dalej. Gram od trzech sezonów - 2 awanse i jeden spadek. 2,5 sezonu aktywny, ostatnie pół nieaktywny, chociaż po próbach robienia wymian, jednak w większości bez odpowiedź. Overall byłem jednym z bardziej udzielających się na blokach, w tradeach, w propozycjach, na które zresztą prawie zawsze odpowiadałem, co wcale nie jest normą.

Przyczyn nie dołaczenia mnie nigdzie, mimo PMow nie do końca rozumiem, ale jak nie to. 

Niemniej dzięki za tę 3 lata organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Pablo81 napisał(a):

No ja też chciałem grać dalej. Gram od trzech sezonów - 2 awanse i jeden spadek. 2,5 sezonu aktywny, ostatnie pół nieaktywny, chociaż po próbach robienia wymian, jednak w większości bez odpowiedź. Overall byłem jednym z bardziej udzielających się na blokach, w tradeach, w propozycjach, na które zresztą prawie zawsze odpowiadałem, co wcale nie jest normą.

Przyczyn nie dołaczenia mnie nigdzie, mimo PMow nie do końca rozumiem [...]

Za kazdym razem z przykroscia to notuje w watku z wynikami po sezonie. Z regulaminu:
 

Cytat

27. Kto zostaje uznany za olewającego gracza? Jakie są tego konsekwencje?

Sposób liczenia punktów roto opiera się na założeniu, że wszystkie drużyny rozgrywają identyczną lub podobną ilość gier. W związku z tym jak ktoś odpuszcza na dłużej i kończy z np 750 meczami to sztucznie zaburza układ tabeli co uznaliśmy za psucie zabawy innym.

Dlatego został przyjęty automatyczny system kar mający zniechęcać do takiego działania graczy planujących kontynuowanie rozgrywek. Opiera się on na tabeli po zakończeniu sezonu oraz opcji "Last League Activity" z Yahoo, która jest datą dokonania ostatniej zmiany w składzie [tzn pobranie zawodnika albo przeniesienie kogoś z ławki do aktywnego składu]. W praktyce wygląda to następująco:

- jak ktoś nie dogra 35 gier [lub więcej] ORAZ nie dokona żadnej zmiany w składzie przez minimum 30 dni [lub więcej, liczone jest to od godziny pierwszego meczu ostatniego dnia sezonu regularnego w NBA] to jest automatycznie uznawany za olewającego gracza i wykluczany z rozgrywek w następnym sezonie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

No ja też chciałem grać dalej. Gram od trzech sezonów - 2 awanse i jeden spadek. 2,5 sezonu aktywny, ostatnie pół nieaktywny, chociaż po próbach robienia wymian, jednak w większości bez odpowiedź. Overall byłem jednym z bardziej udzielających się na blokach, w tradeach, w propozycjach, na które zresztą prawie zawsze odpowiadałem, co wcale nie jest normą.

Przyczyn nie dołaczenia mnie nigdzie, mimo PMow nie do końca rozumiem, ale jak nie to. 

Niemniej dzięki za tę 3 lata organizacji.

Grałem z tobą w zeszłym sezonie i totalnie olałeś grę chyba w grudniu albo styczniu już  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Grałem z tobą w zeszłym sezonie i totalnie olałeś grę chyba w grudniu albo styczniu już  :) 

No to napisalem, że w połowie sezonu :) Lol :)

 

1 godzinę temu, wiLQ napisał(a):

Za kazdym razem z przykroscia to notuje w watku z wynikami po sezonie. Z regulaminu:
 

 

Jeżeli każdy, kto podpada pod ten punkt nie gra dalej, to ok. Jeżeli nie, to jest to słabe.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablo81 napisał(a):

Jeżeli każdy, kto podpada pod ten punkt nie gra dalej, to ok.

Wlasnie tak jest. Po prostu zazwyczaj w takich przypadkach osoby calkiem znikaja z forum, wiec tego tak nie widac.

Nic to, wydarzylo sie i ewentualnie wrocisz za rok. W tym sezonie bylo pare takich powrotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Pablo81 napisał(a):

No ja też chciałem grać dalej. Gram od trzech sezonów - 2 awanse i jeden spadek. 2,5 sezonu aktywny, ostatnie pół nieaktywny, chociaż po próbach robienia wymian, jednak w większości bez odpowiedź. Overall byłem jednym z bardziej udzielających się na blokach, w tradeach, w propozycjach, na które zresztą prawie zawsze odpowiadałem, co wcale nie jest normą.

Przyczyn nie dołaczenia mnie nigdzie, mimo PMow nie do końca rozumiem, ale jak nie to. 

Niemniej dzięki za tę 3 lata organizacji.

Zapraszam do keepera #1 jest miejsce, tylko zaznaczam, że olewanie traktujemy podobnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FYI:

"We wanted to let you know that we’ve added a much-requested feature into private leagues for this season- custom position eligibility! Commissioners now have the ability to add position eligibility to any players (i.e. Center, Left Wing, Forward) through the web Commish Tools. Please note commissioners can add positions but cannot edit or remove. Learn more in our Help content."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Teraz, mac napisał(a):

Kto najwiecej zyskal na td?

Zakladajac, ze masz na mysli w fantasy to chyba Hield, Schroder?
Plus to co sie urodzi ze zgliszczy w Hornets, Wizards i Pistons.

Teraz, mac napisał(a):

Stracic to chyba Lively i Gaford

Rolesi Knicks tez dostali po uszach bo glebi mocno przybylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.