Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Odnosnie doswiadczenia to widze jeden problem, piatym zapisanym jest Tizz z 8-letnim stazem w fantasy... wiec ktorakolwiek dywizja go dostanie bedzie mogla twierdzic iz jest niesprawiedliwie najtrudniejsza. Przynajmniej teoretycznie.

 

Ale ogolnie sluszna uwaga, ze rozwiazanie moze zalezec od liczby wakatow...

choc to nie przeszkadza przygotowac sie na kazdy wariant. Bo de facto sa tylko trzy mozliwosci:

 

 

Mysle, ze skoro doswiadczenie stanowilo kryterium w losowaniu składów, to ono rowniez powinno byc głównym wyznacznikiem przydziału uzupełnien.

W mojej lidze (III Ł) dwoch ludzi na razie nie wbiło sie na Yahoo. Jeden z przedziału 2-3 lata doswiadczenia (mipiotr) i jeden sophomore (Ghostdog). Pierwszy odwiedza forum, drugi rzucił zgłoszenie i słuch po nim zaginął.

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie daty draftow to dobry pomysl, wiec dodalem w pierwszym poscie tego watku kiedy ktora dywizja draftuje na tyle ile moglem sie zorientowac [mam nadzieje, ze bledy wylapiecie]. Ogolnie nam to nie bardzo pomaga bo dywizje draftuja w tym samym czasie choc na dzis sa 3 opcje.

 

Mysle, ze skoro doswiadczenie stanowilo kryterium w losowaniu składów, to ono rowniez powinno byc głównym wyznacznikiem przydziału uzupełnien

Fajnie, ale w jaki sposob? Zwlaszcza, ze lista rezerwowa nie pokrywa sie z potrzebami uzupelnien...

 

Odnosnie nieprzekraczalnego terminu zapisywania sie do lig... co sadzicie o "sroda godzina 14"?

Tzn tydzien po rozpoczeciu organizacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie nieprzekraczalnego terminu zapisywania sie do lig... co sadzicie o "sroda godzina 14"?

Tzn tydzien po rozpoczeciu organizacji...

Jestem ZA. Jeżeli ktoś przez tydzień nie potrafił dołączyć do ligi, bądź odezwać się w temacie to wydaje mi się, że nie ma sensu brac takich osób dalej na poważnie. Jedynie wydłużył bym tą godzinę z 14 na np 20, bo do tej godziny i tak mało kto zajrzy, jeśli w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZA. Jeżeli ktoś przez tydzień nie potrafił dołączyć do ligi, bądź odezwać się w temacie to wydaje mi się, że nie ma sensu brac takich osób dalej na poważnie. Jedynie wydłużył bym tą godzinę z 14 na np 20, bo do tej godziny i tak mało kto zajrzy, jeśli w ogóle.

No to już dla uproszczenia przyjmijmy, że jak w czwartek rano kogoś nie ma, to wylatuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy PMowy spam przyniosl owoce w postaci 2 dodatkowych zapisow na Yahoo [brakuje 15 GMow] plus 2 inne osoby sie znalazly [choc WiCiU musi trafic do swojej ligi, a Szach_Mat przeczytac mojego PMa, ze sie jeszcze nie spoznil i moze dolaczyc].

 

Tak czy inaczej jakis krok do przodu... o tyle istotny, ze liczba graczy na liscie rezerwowej ma teraz szanse pokryc cale braki... oczywiscie pod warunkiem, ze z listy rezerwowej wszyscy sie stawia na posterunku. W zwiazku z tym wyslalem do listy rezerwowej PMa z pytaniem czy pasuja im daty draftu w poszczegolnych dywizjach... co oczywiscie jest istotna informacja... ale to przy okazji tescik czy tu zagladaja i jak czesto ;-)

 

Swoja droga, zdalem sobie sprawe, ze to moze byc dobry pomysl na przyszly sezon. Np tydzien po zapisie wysylac do kazdego pytanie PMem gdzie odpowiedz bedzie mniej istotna niz sam fakt odpowiedzenia ;-)

Tzn brak reakcji na PMa w np 2 tygodnie to duze szanse, ze trzeba bedzie szukac zastepstwa, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update organizacyjny... wczoraj dolaczyly kolejne 3 osoby czyli w sumie brakuje nam 12 GMow.

Na liscie rezerwowej jest 16... ale od poniedzialku tylko 10 odpisalo na PMa o pasujacych datach draftow.

 

Takze do jutra trwa wyscig z czasem jednoczesnie o dolaczenie tych, ktorzy maja zaproszenie od tygodnia jak i tych, ktorzy mogliby ich zastapic...

 

BTW, Yahoo dodalo opcje zmiany tla na biale! W "edit team info"....

Takze da sie znow patrzec na strony ligowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ding! Ding! Jest juz 12 potwierdzen z listy rezerwowej o pasujacej dacie draftu!

Takze nawet jak nikt nie dolaczy do jutra to bedzie komplet.

 

Choc szczerze piszac mam nadzieje, ze nikt juz nie dolaczy ani nikt wiecej nie potwierdzi... bo to mi oszczedzi dylematu kto z listy rezerwowej zostanie z reka w nocniku... ale tak na wszelki wypadek... jakies pomysly?

Czy "kolejnosc odpisania na PMa organizacyjnego" jest kontrowersyjna czy sensowna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.