Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam, że ten system Roto to fc*** fajna sprawa ;]

 

Dużo ciekawsza rozgrywka, więcej spotów grajacych, a jeszcze jak jest 15 teamow to naprawdę nieźle trzeba się nagimnastykowac, zeby coś ciekawgo z FA wyciągnąć. Żałuje, ze tak późno się zabrałem i żałuję też, że w dniu draftu nie do końca ogarniałem o co kaman :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do osób korzystających z arkuszy excela. Jak utworzyć funkcje, która uporządkuje wartości od najmniejszej do najwiekszej i przydzieli pkt od 1-15 ? Mam z tym mały problem, a wpisywanie tego ręcznie zajmuje za dużo czasu.

=POZYCJA(D3;D$3:D$17;1) gdzie D3 do D17 to wartosci jednej kategorii z tabeli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny z draftu nie mają żadnego znaczenia przy wymianach, trzeba mieć już dobre papiery, żeby na tej podstawie trejdować.

 

A pamiętam, że zdarzały się odpowiedzi w stylu "pasowałoby mi to nawet, ale ja za swoich graczy dałem X, a Ty Y, więc nie mogę się zgodzić" :D autentyczna sytuacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętam, że zdarzały się odpowiedzi w stylu "pasowałoby mi to nawet, ale ja za swoich graczy dałem X, a Ty Y, więc nie mogę się zgodzić" :grin: autentyczna sytuacja.

Dużo lepsza taka odpowiedź niż brak jakiejkolwiek. Jak dla mnie odpowiedź tak,nie, tak bo coś tam, nie bo coś tam są jednakowo dobre. Trochę słabo jak nie ma żadnego odezwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile botów mamy w tym momencie w ligach ? patrząc tylko na aktywność na yahoo!  wychodzi mi że cztery.

Sadzicie, ze warto im wyslac PMa z pytaniem czy to juz pozamiatane? 

 

To chyba niezła ilość w porównaniu do lat poprzednich ?

Niezła to mało powiedziane, szczególnie że tylko jeden jest z trzeciego poziomu rozgrywkowego, a reszta czwarty.

Tyle, ze to dane sa na dzis, a z czasem olewusow przybywa, a nie ubywa...

ale faktycznie poczatek obiecujacy [nawet ladne rownomierne rozlozenie!], wiec oby tak dalej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a własnie miałem zapytać czy komisarze coś do nich już podbijali z takim zapytaniem. Myślę, że zdecydowanie warto napisać.

Wyslalem PMy do w/w czworki. W sumie nie oczekuje odpowiedzi i jej brak raczej potraktuje jako kolejne potwierdzenie, ze znikneli... chociaz oczywiscie miloby bylo gdyby dalo to jakis odzew i/lub sie to okazaly tymczasowe braki czasu ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla informacji podam, że u nas ten gracz nie pojawił się prawie od tygodnia: 

 

bigbosh/Grzegorz - Swaggy P's 360 Layup [draftowal automat]

 

Ten automat i teraz nieobecność to małe światełko ostrzegawcze. 

 

W sumie u nas to drugi gracz, którego nie ma prawie od tygodnia. Może obaj się ożywią, bo wracają u nich kontuzjowani gracze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.