Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam widzę dużo większego buga niż płatny stattracker. Wchodzę sobie w 1lidze i w lidze mistrzów na FA i ustawiam ostatnie 7dni, żeby sobie wziąc jakiegoś grajka. A w jednej jak i w drugiej lidze, w top3 jest niejaki Austin Rivers. wtf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę dużo większego buga niż płatny stattracker. Wchodzę sobie w 1lidze i w lidze mistrzów na FA i ustawiam ostatnie 7dni, żeby sobie wziąc jakiegoś grajka. A w jednej jak i w drugiej lidze, w top3 jest niejaki Austin Rivers. wtf

Cuda. Moze ma dobre układy z trenejro? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wchodze sobie w jakokolwiek swoja lige-liste moich graczy-i daje ranks-to ktory najlepiej oddaje wartosc gracza- rank season (pierwszy od lewej) czy actual rankings season ?

Drugi

jak wchodze sobie w jakokolwiek swoja lige-liste moich graczy-i daje ranks-to ktory najlepiej oddaje wartosc gracza- rank season (pierwszy od lewej) czy actual rankings season ?

Drugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, jest duzo lig w roto i duzo uczestnnikow, moze zrobimy na koniec sezonu jakies players awards, kategorie typu mvp, dpoty, mip, steal roku itd ?

 

tak mi się przypomniało, że dorzuciłbym najlepszy występ. Ostatni cp3 jak dla mnie w roto9 niszczy, jeden z lepszych w historii nawet.

 

fg|13-21| ft|10-10| 3ptm|5| pts|41| reb|5| ast|17| st|4| blk|0| to|1|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby DMC trafił 3 rzuty więcej w poprzednim meczu chyba byłby nie do pobicia. Ten koleś ma chyba największy upside z obecnych gwiazd i chyba jedyny który mógłby zrobić podwójne zdobycze w 5 kategoriach (quintuple-double)!

 

Według jakiej miary? Bo domyślam się, że masz jakąś swoją. BO według tej, wedle której powstają rankingi w roto9, to nawet nie ma co porównywać (nawet jakby DMC trafił 3 rzuty więcej, chociaż nie wiem jakie to ma znaczenie).  Nawet h2h ciężko znaleźć kogoś, kto wygra z tym występem cp3. BTW na drugim miejscu rozważałbym, któryś z meczów ADavisa:

 

3/15/15 - 36 pts, 14 rebs, 7 ast, 9 blks, 1 stls, 16/28 fg, 4/6 ft, 2 TO

3/4/15 - 39 pts, 13 rebs, 2 ast, 8 blks, 3 stls, 17/30 fg, 5/7 ft, 1 TO

10/28/15 - 26 pts, 17 rebs, 2 ast, 9 blks, 3 stls, 10/22 fg, 6/9 ft, 0 TO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na bazie dyskusji o poziomie gry w czwartej lidze i wnioskach, że jest słabo, bo wiele osób nie dogra meczów, a do tego część wykazuje się znikomą aktywnością w ostatnich miesiącach przyszło mi do głowy pewne rozwiązanie. Nie jest ono idealne, bo zaburza ideę jednolitego drzewka, ale może można je przepracować. Rozwiązanie byłoby takie, że wszyscy menedżerowie, którzy przystępują do gry na najniższym poziomie, uzyskiwaliby awans piętro wyżej, o ile spełniliby warunek rozegrania minimum 810-815 spotkań i byli aktywni w do końca sezonu (w ostatnim tygodniu robili zmiany w składach, pobierali fasów itp.). To oczywiście groziłoby rozrostem drugiego od końca poziomu do rozmiarów niekoniecznie idealnych, ale eliminowałoby konieczność ponownego grania z olewającymi nowicjuszami. Jeśli kolejny sezon okaże się, zgodnie z oczekiwaniami, że ligi najniższe są najmniej zaangażowane, to takie rozwiązanie będzie promowało tych, którzy jednak zaangażowaniem się wykażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kilku ligach o miejscach będą decydowały pojedyncze AST, PTS, REB itd.

 

Mam w związku z tym pytanie czy jak Yahoo odświeży tabelę po grach z dzisiejszej ostatniej nocy to jest to ostateczny układ ? Czy może dają sobie jeszcze czas kilku dni na korektę statystyk która  pojawia się co jakiś czas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kilku ligach o miejscach będą decydowały pojedyncze AST, PTS, REB itd.

 

Mam w związku z tym pytanie czy jak Yahoo odświeży tabelę po grach z dzisiejszej ostatniej nocy to jest to ostateczny układ ? Czy może dają sobie jeszcze czas kilku dni na korektę statystyk która  pojawia się co jakiś czas ?

Dotychczas zadne poprawki nie byly uwzgledniane, wiec w tym sezonie tez chyba bedzie tak, ze dzisiejszy update daje koncowe wyniki nawet jesli byly bledy w ksiegowaniu statstyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile beton w PZPN został jakoś skruszony, o tyle tutaj tego zrobić nie sposób ;)

O czym Ty piszesz??

 

To potrafię zrozumieć, ale tego, że pomysł Wilqa jest dobry a mój zły już nie, poza tym, że napisałem to ja.

Nie uważam, że jest zły, miło że dałeś pomysł. ale nie musisz innej opcji nazywac bezsensu.

 

Czy aby na pewno? Jak się ustanawia zasady, trzeba wziąć pod uwagę wszystkie ewentualności, bo dopiero wtedy będziemy wiedzieli, czy one są dobre czy złe.

Co jeśli zrezygnują wszyscy uczestnicy ? Masz jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bazie dyskusji o poziomie gry w czwartej lidze i wnioskach, że jest słabo, bo wiele osób nie dogra meczów, a do tego część wykazuje się znikomą aktywnością w ostatnich miesiącach przyszło mi do głowy pewne rozwiązanie. Nie jest ono idealne, bo zaburza ideę jednolitego drzewka, ale może można je przepracować. Rozwiązanie byłoby takie, że wszyscy menedżerowie, którzy przystępują do gry na najniższym poziomie, uzyskiwaliby awans piętro wyżej, o ile spełniliby warunek rozegrania minimum 810-815 spotkań i byli aktywni w do końca sezonu (w ostatnim tygodniu robili zmiany w składach, pobierali fasów itp.). To oczywiście groziłoby rozrostem drugiego od końca poziomu do rozmiarów niekoniecznie idealnych, ale eliminowałoby konieczność ponownego grania z olewającymi nowicjuszami. Jeśli kolejny sezon okaże się, zgodnie z oczekiwaniami, że ligi najniższe są najmniej zaangażowane, to takie rozwiązanie będzie promowało tych, którzy jednak zaangażowaniem się wykażą.

W praktyce przez zastepstwa ten pomysl jest juz realizowany drugi rok z rzedu... ;-)

Choc w przyszlym sezonie na pewno mocniej to podkresle w watkach ligowych, ze samo rozegranie gier moze byc wystarczajace do awansu z IV.

 

Mam w związku z tym pytanie czy jak Yahoo odświeży tabelę po grach z dzisiejszej ostatniej nocy to jest to ostateczny układ ? Czy może dają sobie jeszcze czas kilku dni na korektę statystyk która pojawia się co jakiś czas ?

Tez nie pamietam korekt po sezonie, ale to dobre pytanie.

W razie gdyby jakies wyskoczyly to oczywiscie edytuje posta zbiorczego, ktorego wlasnie wrzucilem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mogę to załatwić :smile: Jeśli chcesz.

Nie chce, ale co roku sie tego obawiam ;-)

 

Z powazniejszych tematow, odnawial ktos jakas swoja zeszloroczna lige?

Bo musze przyznac, ze nie jestem pewien jak w tym sezonie sie wysyla zaproszenia do nowych osob...

wszystkie miejsca zajmuja w lidze druzyny z poprzedniego sezonu, a jak sie chce jakas usunac to wyskakuje ostrzezenie, ze "Are you sure you want to remove the unrenewed team XXXXX?

All of this team's data from prior seasons will be lost".

 

To brzmi groznie i wrecz absurdalnie... Nie rozumiem czemu usuniecie kogos na sezon 2015/16 mialoby wywalac go z historii ligi... czyli pytanie czy opis Yahoo nie odzwierciedla tej opcji czy cos namieszali w opcjach odnawiania lig?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.