Skocz do zawartości

NBA 2K14


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Już 3 października wielka premiera gry NBA 2K14, także pomyślałem, że warto już założyć taki temat. Będziemy tu pisać o wszystkich pytaniach, opiniach, dodatkach... na temat gry 2K Sport. Sam zamierzam nabyć ją już w czwartek, czyli w dniu premiery. Pierwsze recenzje będzie można już zobaczyć jutro, bo światowa premiera będzie miała miejsce 1 pazdziernika.

A na YouTube już można zobaczyć recenzje firm, które miały możliwość już wcześniejszego testowania gry NBA 2K14. Dla mnie zapowiada sie fajnie, jest jeszcze lepsze odwzorowanie twarzy. Dodali indywidualne grymasy, cieszenia sie po trafianych rzutach, czy narzekania graczy po niudanej akcji. Niby maly szczegol, ale napewno uatrakcyjnia gre.
Do tego widzialem, ze sa zespoly z Euroligi, lacznie z ich parkietami, oficjalna pilka Euroligi Spaldinga itd. Nie znam szczegolow, ale wyglada na to,ze bedziemy mogli zagrac BArceloną przeciwko drużyno z NBA.

Nic tylko czekac na wersje jak w Fifie, gdzie mozna wybierac druzyny praktycznie z calego swiata. Mysle, ze za 3-4 lata moze tak samo byc i w 2K14, gdzie bedziemy mogli wybrac Polske, a w niej przebierac w zespolach z PLK. Narazie zostaje tylko czekac na dodatki robione przez graczy z indywidualnymi ustawieniami dla PLK :smile:

choc na dzien dzisiejszy Euroliga w 100% wystarczy. Z nowosci o ktorych slyszalem jest jeszcze mozliwosc wykonywania no look pass, czyli podan bez patrzenia, wyglada to efekciarsko, ale nie wiem, czy daje jakis bonus w grze, widzialem info, ze robiac to zle mozna latwo zaliczyc strate.

Czekam na gre i na wasze opinie i recenzje.

P.S. Gra 2k14 będzie dostępna w naszym sklepie koszykarskim. Takze zapraszam do wspierania forum i dokonywania zakupów w sklepie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w Polsce gra wychodzi 4 października. Co do dodatkowych ekip z Euroligi mam nadzieję, że nie skończy się to tak jak z legendarnymi drużynami gdzie odwzorowana została tylko s5. Z filmików wygląda na to, że usprawnili nieco poprzedniczkę ulepszając szatę graficzną. Osobiście mam tylko nadzieję, że wersja na PC dostanie patcha (albo lepiej, żeby nie był potrzebny). Podejrzewam, że jak za każdym razem gra nie będzei grywalna dopóki jakiś życzliwy człowiek nie zrobi porządnych slidersów. Jak tylko dostanę grę w swoje łapki chętnie napisze kilka słów co mi się w niej podoba, a co nie. Póki co pozostaje czekać do piątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2K14 nie ma Lampe w teamie Barcelony :P, ogólne pierwsze wrażenia naprawdę ładna dla oka.... nieco lepiej zoptymilizowana bo ładnie działa mi na nieco lepszych ustawieniach jak NBA 2K13. Wrócili do rzutów w prawej gałce..... to tak póki co na gorąco..

 

Aha, zwracam honor z premierą, na PC wychodzi w piątek, ale ogólnie światowa i konsolowa premierea była wczoraj. Mea culpa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już wcześniejsza zapowiedź NBA 2K Next Gen była zrobiona na nowym silniku. Zresztą po 2k14 na x360 i ps3 widać, że odpuścili (zmiany kosmetyczne w porównaniu do 2k13) i skoncentrowali się na PS4 i XOne.

Również kupię konsolę dla tej gry, ale poczekam z miesiac po premierze, bo narazie psioczą wszyscy na XOne, a podobnie było z X360 przed premierą. Po premierze rzeczywistość zweryfikowała obie konsolę na lekki plus X360 jednak.

 

A jak wam idzie w 2K14? Ja już skończyłem Lebron Path to greatness opcja poza Heat (zdobyłem 7 tytułów, 99gwiazdki - po 3 w każdym meczu i coś ok 34000pkt).Teraz gram opcję dynastii w heat (która z tego co już widzę jest 1/5 tego co poprzednia opcja).

 

W 2k13 rozegrałem przez rok ponad 1000 spotkań (myślę że nawet ok 1500 :smile:), w 2k14 chyba wskoczę online bo single to już brak wyzwania co widać poniżej.

 

Kilka zakończeń moich meczyków (z trybu Path to Greatness czyli chyba poziom all-star)

 

712w.th.jpg
dj9u.th.jpg
 
 
 
 
 

Gra mogłaby być trudniejsza :smile:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KUBSIOL

 Jak gra jest dla ciebie taka łatwa to czemu grasz na all-starze i nie ustawisz sobie wyższego poziomu? Po za tym widzę, że nieźle sępisz - 51 rzutów LeBronem w 24 minut, come on ;d

 

Co do trailera na next geny - wygląda to tak fantastycznie, że aż nie mogę uwierzyć, że to będzie tak wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukeMorrison, to jest w trybie LEBRON PATH TO GREATNESS. Tam się nie ustawia trybu trudności niestety. Jest zdefiniowany już. Według mnie po grze to All-Star. 

A tyle rzutów LBJ ponieważ w tym trybie jest punktowany performance LBJ'a, performance drużyny, różnica punktowa oraz jakiś dodatkowy objective.

 

I jeżeli chcesz trzy gwiazdki (750pkt) to lepiej wygarnać porządnie LBJ i dostać za to 400pkt niż mieć 4graczami w zespole double-double i tylko 200pkt za to :/

 

W tym konkretnym meczu punkty były za zdobyciu Lebronem więcej punktów niż trójca WAS (wall, beal, porter). Jak widać Walla zatrzymałem w miejscu ;)

 

W innych meczach masz zadanie pomóc zdobyć Player of the Game Wade'owi, jest też Flu game (jak MJ) gdzie LBJ ma statystyki obniżone przez chorobę, są zadania polegające na powstrzymaniu np Johna Trice, granie na pozycji centra, etc.

 

Polecam tryb Path to Greatness w trybie zmiany klubu (przez Heat, NYK do CAVs). LBJ kończy karierę w wieku chyba 36lat po kontuzju pleców z 7 pierścieniami.

 

Na superstarze w normalnym meczu (6min kwarta) osiągnąłem już quarduple-double ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KUBSIOL

A to zwracam honor, ja Path to Greatness nie testowałem, więc nie wiedziałem jak to wygląda. 

 

To jak grałeś już na superstarze to teraz spróbuj na hall of fame ;d.

----

Tak w ogóle to ratingi graczy z Euroligi są zawyżone w c***. Pete Mickael ma 82, Llul 81, Diamantidis 84, Rudy Fernandez 83(a w poprzednich częściach gdy grał jeszcze w NBA miał zawsze koło 70). Jeśli już chcieli wcisnąć tą Euroligę to powinni byli zrobić to obiektywnie, a nie na siłę podwyższać im ratingi byle tylko nie wypadli tak źle przy chłopakach z NBA ;d Dla porównania: Noah 82, Deng 81, M.Gasol 82, Nash 80. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak mi się wydaje. Ale zawiodłem się na 2k14. Mam nadzieję, że next gen mi poprawi opinię :smile:

 

Co do samych NEXT-GENów to pewnie będziemy musieli poczekać z rok, dwa aż opanują silniki na te nowe konsole i wtedy pewnie gierki typu NBA pozamiatają nas :smile: Pamiętacie pierwsze NBA 2K na x360 :) a zobaczcie teraz.

No i mam nadzieję że EA SPORTS odżyje bo ich seria zjadła moje dzieciństwo :)

W2k14 najbardziej bolą drobnostki typu np tatuaże w My Player - no to to tragedia jest zważywszy na to jak dopracowane są te zawodników NBA. 

 

Twarze rookies - wyglądają jak od jednej matki :smile: można zmieniać detale, oczy, włosy, szczękę, nos etc ale ogólnie twarze są baaaaaaardzo podobne.

 

Kto pamięta NBA Street Homecourt - tam to było świetnie rozwiązane.

 

W samej grze też dużo błędów. 

 

Ale i tak można to nazwać symulacją koszykówki i oderwać się od tego za cholerę nie można :smile:

 

A tu screen z 2K13. Mój player w 3 roku gry (nie gram online więc zdobycie Skill Points jest cholernie trudne). Rating coś koło 90 chyba. Poziom trudności Superstar

 

pwga.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no gorsza nie jest. przecież niczego specjalnie nie pogorszyli.

 

Ale fakt, że to taka 2k13 z updatem rostera, kilkoma nowymi animacjami, no i wreszcie bez wszędobylskiego JAY Z. 

 

Niestety, wszystkie największe minusy 2k13 nie zostały poprawione.

 

Pewnie chłopaki tankowali na NEXT GEN'a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.