Skocz do zawartości

NBA 2K14


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

dużo lepsza? w czym?

 

W 2k13 rozegrałem około 1500 spotkań, w 2k14 gram codziennie od premiery i nie widzę różnicy takiej żebym krzyczał och i ach.

 

Co więcej, jestem zniesmaczony często tym, że proste rzeczy z 2k13 zostały nie poprawione, albo, że sporo rzeczy jest identycznych (chociaż faktem jest, że trudno coś więcej wymyśleć w tej grze).

 

a tymczasem

http://www.youtube.com/watch?v=Ajy4eVDw2VQ&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wow, wow i jeszcze raz wow... Jeśli ktoś podejrzewał 2K o robienie ludzi w ciula i wypuszczenia promo z niby-gamplayem to tu już nie ma wątpliwości... Gra nie jest tylko podrasowana, to już nowa jakość!

 

Najgorsze, że Sony wycofało możliwość pre-orderów ps4... Porażka, chciałem w tamtym tygodniu wziąć, a tu taki klops... Trzeba będzie sępić przed jakimś sklepem od rana w dniu premiery.

 

PS. Przyłączając się do dyskusji która wersja 2k lepsza, która gorsza - nic nie przebije 2k11, best ever z zajebistym systemem lig online, śledzeniem na www boxscore'ów etc.

 

Ktoś wie, czemu 2k od edycji 2k12 porzucili wprowadzanie takiego rozwiązania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oplaca sie wedlug was kupowac 2k14 na ps3? Rozni sie mocno od 2k13? Bo nie wiem czy jest sens kupowac..

nie kupuj, jak chcesz to tylko next geny. 2k14 jest usprawnieniem 2k13 ale na pewno nei wartym 200zl. to tak jakby kupować nowego CODA...

 

BTW. ktoś wie jak zmniejszyć ilość blokow? notuje średnio 12 na mecz...ten system blokowania jak dla mnie jest zje***y, wcześniej miałem 5 - 6 a od tej wersji po prostu wszystko blokuje i to nawet nashem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze po Youtube w next genowej wersji w trybie myPlayer zje*ali draft. Gościu miał wywiady z nr.2 i nr.4 bodajże a wybrany został z numerem 30 pierwszej rundy. A cały ten cyrk tylko po to żeby trzymać "wątek fabularny" czyli walkę ze swym przeciwnikiem (jakiś ziomek z naszej pozycji któego nie lubimy). Poczekam na inne gameplaye ale nie wygląda to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee chodzi o to że masz porachunki z jakimś wygenerowanym zawodnikiem ... Nie wiem jak to wytłumaczyć, chodzi o to że w gre wpletli storyline i ...ahhhh nie wyjaśnię tego dobrze . Macie trzy filmiki z roookie showcase i draftem skumacie o co chodzi :smile:
 

PS oglądajcie po koleji i w pierwszym filmiku przesuńcie bo na początku pokazuje opcje tworzenia


http://www.youtube.com/watch?v=_L9wbMpIXVI&feature=c4-overview&list=UUnzbVkknmqhRqUKg7RDTDeg



 



Ostatni się nie chce wrzucić więc  macie linka Edytowane przez Kacperro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Przecięcie podania jest prawie niemożliwę. 

 

 

 

 

Flashy passy nic nie dają. W sumie nie udało mi się czegoś incredible zrobić. To z pompką to bardziej przypadkowe. Najczęściej się zdarza jak obrońca jest daleko, Ty robisz pompke, a on ze sprintu sie wybija i wlatuje w Ciebie. Co do alleyow to można w settingsach ustawić zeszłoroczne sterowanie, a do nowego idzie się przyzwyczaić. Ja nadal nie potrafię zrobić flopa, call for alley i drybling jest zje***y, wejść w izolacje po udanym crossover, czy innych czarach graniczy z cudem.  Przynajmniej u mnie. 

 

 

Bezsensu w takim razie. Bo i tak zawszę będzie Cię denerwował gracz z Twojej pozycji. No, a w 30 rundzie jeszcze gorzej bo na LBJ trafisz i co? Walka z LBJ o pozycje SF w Miami? : D Może powiedział w rozmowie, ze ma ich w dupie i nie chce u nich grać to spadł. Ja np. w MyPlayer trafiłem do Bucks i od początku wymuszałem transfer knighta, ostatecznie się połamał i od tego czasu gra głęboką ławę, bo ja za dobrze gre im prowadzę : D. Mi tak naprawdę brakuje opcji dołączania, albo w drugiej rundzie, albo dzięki lidze letniej. Szybciej walczyłoby się o kontrakt, a nie siedzisz na tym rooksowym i zarabiasz w ręcznikach i plackach.

Mógłbyś mi poskrinować jak te alleye zmienić?

 

Ja ogólnie niedługo na pewno ps4 kupie, w sumie tylko dla 2K bo jak na razie to jedyna gra która na prawdę wygląda na next gen, z tym rywalem w my player fajnie wszystko wygląda

 

Summer league i D League brakuje bardzo, na prawdę najwiekszy fun mialem z my playera jak nie dostalem sie do nba czy dostalem i mnie zeslali do d league, realizm wszystko super, no i w association mozna bylo kogos do d league zeslac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na next genie to powinni nawet pójść w kierunku połaczenie NCAA z NBA. Wtedy by się nie dało człowieka odciągnąć od czegoś takiego. Albo w ogóle zrobić chociaż grę o NCAA (kilka lat temu zaprzestali, bo pedały z EA wykupili licencje, EA po paru latach również skończyło tę serię) i połączyć to na te samej zasadzie co wcześniej właśnie College Hoops z NBA 2k7/8 bądź jak teraz NCAA Football i NFL Madden, czyli importowanie swojego zawodnika, draft class itp. 

 

@Kubbas

Wydaje mi się, że to będzie Options -> My Controller -> Controller Settings i tam pobawić się rubryką pro stick. Chyba tylko ta opcja się odnosi do zmiany sterowania w grze.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecięcie podań jest niemożliwe??? 

 

Mój PG (Curry) w MyTeam ma średnią 5,6 stealów na mecz na all-star. Z czego pewnie 4 na 5 to przecięcia podań. Rekord 12 stealów - 10przecięć.

Prosto sprawdzić można to tak - po punktach stajemy PG przy zawodniku bliżej podającego zza linii (na ogół też PG). Przeciwnik poda do drugiego, który stoi dalej. My biegniemy za zawodnikiem przy którym staliśmy. Po przekroczeniu połowy komp zawsze będzie starał się podać piłkę do swojego PG. Steal jak nic. Działa za każdym razem.

 

Przecinacie podania przyciskiem od stealu czy od przecinania podań? (na x360 to prawy drążek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.