Skocz do zawartości

Fb#2 2013/14


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

czas na małe podsumowanie:
1 runda (1 pick) - LeBron James (średnia sezonu: 68.3 fp)
Yahoo wybrało mi numer 1 po raz 3 z rzędu, niestety tym razem Bronek jak i całe Miami potraktowały regular trochę ulgowo zostawiając siły na playoff. Sprawdziło się, że wybór Bronka nie gwarantuje zwycięstwa. Sam zainteresowany miał średnią o 9 fp gorszą niż rok temu, no ale kto wiedział.
2 runda (20 pick) - John Wall (57.0 fp)
Mój drugi zawodnik pod względem punktowania, poprowadził Czarodziejów razem z Marcinem do playoff. Biorąc go jak zwykle bałem się o straty ale nie było tak źle.
3 runda (21 pick) - David Lee (47.2 fp)
Troszke się przeliczyłem, myślałem, że zagra troche lepiej w offesywnej koszykówce GS, średnia poniżej 50 to chyba słabo jak na niego:/
4 runda (40 pick) - Andre Iguodala (37.1 fp)
MIał byc moją podstawową 2. Początek miał dobry potem zastąpiłem go Knghtem i tak już został na benchu, słaby wybór.
5 runda (41 pick) - Zach Randolph (46.9 fp)
Podstawowy mój center, średnia podobna jak sezon temu. Całkiem, całkiem jak na 5 rundę.
6 runda (60 pick) - Andre Drummond (54.5 fp)
Jak na 60 pick to wybór zajebisty,  mój 4 punktujący, maszynka do zbierania piłek, za rok może być jeszcze lepszy.
7 runda (61 pick) - Evan Turner (33.1 fp)
Miał być ewentualnośćia na pozycje 2/3 a wsumie wystawiałem go na utila do momentu transferu, potem pozbyłem się go
8 runda (80 pick) - Kyle Lowry (54.8 fp)
Fajny wybór jak na 8 rundę. 3 punktujący, mega sezon zagrał jak na siebie.
9 runda (81 pick) - Kenneth Faried (41.6 fp)
Początek sezonu miał słaby, za późno się rozkręcił, ale trochę punktów dorzucił.
10 runda (100 pick) - Brandon Knight (40.9 fp)
Jak na 10 runde to niezłą miał średnią, był moją podstawową 2, pierwszy strzelec kozłów, trochę pograł.
11 runda (101 pick) - Amir Johnson (35.3 fp)
Długo go trzymałem i czasem wystawiałem na utila.
12 runda (120 pick) - Kris Humphries (28,6 fp)
Beznadzieja.

G.Dieng - (21,1 fp) - rozegrał parę dobrych meczyków, w 8 punktującej zawsze miał miejsce dobry ruch żeby go z FA ściągnąć
J.Valanciunas - (35,1 Fp) - wzięty pod koniec gdy się trochę rozegrał, ale grał krótko

Sezon bardzo wyrównany, długo prowadziłem, ale gdy PangLoss dokonał trejdu, miał skład kompletny i systematycznie odrabiał, aż wkońcu mnie przegonił. Gratki jeszcze raz dla Niego. Duże brawa też  dla AIR_MJ, po pierwsze za tabelki:), a po 2 za pudło z 9 pickiem dobra robota.

Dzięki za dobrą zabawę do końca, fajna liga nam wyszła do zobaczenia za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za gratulacje Panowie i za świetną rywalizację do końca, 3 teamy ze średnią powyżej 50 fp najlepiej świadczą o poziomie tej ligi. Udało mi się przetrwać kontuzje Westbrooka, Paula i Pekovica i dowieźć prowadzenie do końca chociaż podejrzewam że gdyby liga trwała tydzień dłużej mógłbym już go nie dowieźć. Szczególne podziękowania dla Air_MJ za  codzienne tabelki mimo że przedstawiały coraz gorsze cyferki dla niego.

 

Dodam też że gdyby nie Bosh i Lance, którzy spadli mi jak gwiazdki z nieba nie miałbym szans co myśleć nawet o podium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.