Skocz do zawartości

Fb#3 2013/14


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

Wczesniej albo mialem juz wszystko rozegrane albo mialem w to wyjebane bo juz moja pozycja byla jasna.

 

edit:

jako ze zaktualizowali tabelke na Y to...

 

w c*** to niesprawiedliwe ;/ okradli mnie z wygranej;/

Zenada.

Edytowane przez Ice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej albo mialem juz wszystko rozegrane albo mialem w to wyjebane bo juz moja pozycja byla jasna.

 

edit:

jako ze zaktualizowali tabelke na Y to...

 

w c*** to niesprawiedliwe ;/ okradli mnie z wygranej;/

Zenada.

 

 

Nie zazdroszczę Ci przegranej o włos :P ale wiadomo było że ktoś będzie dzisiaj płakał i fajnie, że nie na mnie trafiło:>

Śledziłem dzisiaj na żywo "popisy" swoich zawodników i uważam to że była to surowa kara za doprowadzenie do tak stykowej końcówki sezonu.

Niesprawiedliwość o której piszesz to niewykorzystany bug czy wcześniejsze wyniki z JR Smithem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie zazdroszczę Ci przegranej o włos :tongue: ale wiadomo było że ktoś będzie dzisiaj płakał i fajnie, że nie na mnie trafiło:>

Śledziłem dzisiaj na żywo "popisy" swoich zawodników i uważam to że była to surowa kara za doprowadzenie do tak stykowej końcówki sezonu.

Niesprawiedliwość o której piszesz to niewykorzystany bug czy wcześniejsze wyniki z JR Smithem?

Bug.

 

Gdyby wszystko bylo normalnie czyli kazdy rozegralby tyle meczow ile jest do rozegrania to bym wygrał a tu c*** wielki ;/ zrerszta co tu gadac, przegrac o 20 pkt przy 33 tysiacach dlatego ze Yahoo daje dupy to tak raczej srednio;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bug.

 

Gdyby wszystko bylo normalnie czyli kazdy rozegralby tyle meczow ile jest do rozegrania to bym wygrał a tu c*** wielki ;/ zrerszta co tu gadac, przegrac o 20 pkt przy 33 tysiacach dlatego ze Yahoo daje dupy to tak raczej srednio;/

Sam przecież tez skorzystałeś z buga. Dzięki wszystkim za wspólny sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że po pierwsze ja to zrobilem nieumyslnie, wystawilem 3 na wypadek gdyby ktorys z dwoch wyzej nie zagral, a po drugie mowie o tym ze rozegralem co bylo do rozegrania...a zagralem mecz mniej od Tomko i przegrtalem 20 ;/ jebac Yahoo! ;] czuje sie moralnym zwyciezca :P

 

A tak poza tym to dzieks za sezon bo widac bylo ze kazdy ogarnial, a jak to w FBLu, jeden ma wiecej szczescia i wyczucia, inny mniej (przyklad nieszczescia: kontuzja Horforda).

Pozdro dla wszystkich, bylo fajnie i piona dla kazdego, godni z was przeciwnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) czuje sie moralnym zwyciezca :tongue:

 

 

Miałeś możliwość zagrania Pierce'm w przedostatni dzień na Utilu ale nie wiem czy czułbyś się lepiej bo przegrałbyś o 1,5pkt

 

...a zagralem mecz mniej od Tomko

 

Możesz odjąć mi punkty Thomasa z ostatniego dnia i będziemy kwita:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rownie dobrze moglem dzis dac JR na utilu i byloby po sprawie ;]

 

I nie chce nikomu punktow odbierac (chociaz moglbys oddac jakiegokolwiek z dzisiejszego utila ;] ), nie mam pretensji do Ciebie Bron Boze bo zagrales tak jak zagralby kazdy, tylko nie wiedzialem ze to jest tak liczone, jakbym wiedzial to oczywiscie ze zostawilbym sobie na dzis tylko 1 slot.

Tylko no idzie sie wkurwic jak grasz pare miesiecy, obczajasz coidziennie, robisz te wymiany itp. itd. i przegrywa sie o 20 pkt bo Yahoo wali w c***a, myslalem ze jak jest 8*82 to gra sie 8*82.

Ale itak jestem dumny z moich chlopakow, dali z siebie wszystko i jak juz mowilem czuje sie moralnym zwyciezca :tongue: a niektorzy tu spadkowicza we mnie podobno widzieli ;>

Bylo spoko :smile: tylko zbija te 20 pkt ;/

 

ps. wiadomo kazdy mial kontuzje wiec nie ma co gadac ale ze ja stary Celt dalem sie nabrac na Kobiego... ;/

Edytowane przez Ice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyfikacja końcowa FB#3 sezon 2013/2014

 

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

t_omko 658 33179,5 50,42 ( -0,05 ) ( 48,44 )

Ice 657 33158 50,47 ( 0,13 ) ( 61,00 )

GeDDo 655 32598,5 49,77 ( -0,06 ) ( 45,65 )

marcos 658 32130,5 48,83 ( 0,04 ) ( 51,88 )

Muslii 658 31455,5 47,80 ( -0,02 ) ( 47,12 )

mac 658 31342 47,63 ( -0,13 ) ( 33,33 )

piotreksuper 657 30094,5 45,81 ( -0,08 ) ( 39,78 )

QAS 658 30069 45,70 ( 0,02 ) ( 48,38 )

Krzemo 656 27593 42,06 ( 0,10 ) ( 53,00 )

Wirakocza 650 27343,5 42,07 ( 0,02 ) ( 44,17 )

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ice, tak się właśnie płaci za niewiedzę. Jeśli grasz w to tyle lat i nie wiedziałeś, to słusznie przegrałeś to 1 miejsce ;). Zwycięzca musi znać wszystkie niuanse tej gry i mieć dodatkowo szczęście, że ostatniego dnia wszyscy wystąpią.

 

U mnie skończyło się na 3 miejscu i się cieszę, gdyż na więcej nie było szans. Już jakiś czas temu wiedziałem, że raczej na tym 3 miejscu zakończe. Za dużo kontuzji tego roku, a dodatkowo wybór lebrona z pierwszego picku (pierwszy raz w życiu), też okazał się nie najlepszym wyborem. Gdyby zagrał tak jak w poprzednim sezonie, to może i bym powalczył o 1 miejsce. A tak to dobrze, że miałem na koniec sezonu bezpieczną przewagę nad czwartą drużyną, gdyż końcówka u mnie to był dramat. Rok temu też tak było i ostatnie ostatniego dnia rywalizacji spadłem na 8 miejsce i spadłem niżej. Na szczęście tylko na rok :smile:

 

Gratuluję tym co awansowali, oraz tym co się utrzymali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No cóż Ice, prawie wygrałeś, z tym że tutaj to "prawie" robi różnice.

Wiem jak to boli, i choć po drafcie byłeś moim faworytem do spadku, to teraz widać jaką dobrą robotę wykonałeś na FA mając tak połamany skład. Gratulacje i powodzenia w 2 lidze.

Ja wykonałem plan minimum, za chwilę analiza własnego składu z założeniami po draftowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BullsHaveBalls

1. DMC - tak, wiem, to było duże zaskoczenie, ale w zasadzie zastanawiałem się tutaj tylko nad CP3 i Love, ale miałem wątpliwości co do tego w ilu meczach nie zagra Paul i tego że Love przy Pekovicu to już nigdy nie będą czasy 30-30. A DMC jak będzie grał jak w preseason to będzie trzeci wynik.

Niby okazało się że z DMC nie było źle, ale gdybym postawił jednak na Love to byłbym pewnie 1. Ale takich wyborów było pewnie wiele. Prognozy do ułożenia się w końcu klepek w głowie DMC są więc może za rok nikogo już nie będzie dziwił w 1 rundzie.

 

2. Big Al - Tu planowałem brać Walla ale Piotrek mi go zdjął sprzed nosa. Al to pewniak, w CHA powinien grac jak za najlepszych sezonów, o ile kostki pozwolą.

Było jak przewidywałem, bardzo mocna produkcja w fantasy, idealny zawodnik i klub pod fp, ale za dużo meczy uciekło na początku przez właśnie te kostki.

 

3. Griffin - miałem już wybierać niskich, ale skoro był tutaj koleś na +50, nie mogłem sobie darować.

Poprawka - to był koleś na +60. Dobrze że sobie nie darowałem. Za rok do tej rundy nie dotrwa.

 

4. Millsap, a nie przecież znowu przede mną był Piotrek który znowu mi do zgarnął, więc wybrałem Lillarda. PG przecież powinien mi się przydać (Ice, cena jak dla fanów, wysoka)

Lillard zaczął dość mocno, a potem trochę dziwnie przygasł i grał raz dobrze a raz źle, ale to pewny all-star więc warto było.

 

5. Kemba - tu już był ustawiony Thad, ale znowu rundę wcześniej zebrali go (tym razem Musli) i dalej nie miałem SG/SF ów

Ten za to miał słabszy początek ale potem jak wrócił Al to i CHA zaczęło swój marsz do góry i tak doszli do playoffów a u mnie to był pewniak na utilach.

 

6. Teague - to pick przy którym się najbardziej namyślałem czy nie wziąć Bledsoe głównie ze względu na jego dodatkowe SG

I dobrze zrobiłem, może nie ze względu na jego jakieś wybitne osiągnięcia, ale bardziej praktycznie stracony sezon Bledsoe. Teague się nie umiał zdecydować kiedy gra dobrze i dlatego często grał swoje najlepsze mecze na benchu.

 

7. Hayward - white mamba, trzeba było znaleźć w końcu pozycje, liczę na solidne punkty

Nie wiem czy grał jak grał przez to że Utah tankowało czy po prostu taki jego urok. Kimś po prostu musiałem grać na SG i SF, i przez braki tutaj miałem koszmarny początek sezonu.

 

8. Jeff Green - słaby preseason, ale przecież w Bostonie ktoś musi tą drużynę ciągnąć

Największa pipa tego sezonu. Ileż się na niego nawqrwiałem to ja jeden wiem. To miała być gwiazda sezonu a wyszła zwykła popierdółka.

 

9. Amir - solidny jak dla mnie, potencjał na +45

10. Martin - nie dotrwał Klay ani DeRozan, więc z braku laku...

11. Korver - jakiś backup na SG/SFa ale nie widzę jakiś większych szans na wstawianie do składu, miejsce pod ruchy na FA

12. Splitter - j.w.

Reszta draftowa nie odegrała wielkiej roli poza spaleniem kilkudziesięciu slotów gdy dostawali szansę ;)

 

Sezon uratowały FAsy - Kendall, Meeks oraz trochę wzięci z waiverów Deng i Klay ale akurat Ci dwaj ostatni mieli niewielki wpływ bo potrzebowałem ich tylko żeby jakoś dograć sloty na SG/SF.

 

Było miło, ale mało trejdów pokazuje jak ciężko robić jakieś ruchy w takiej formule gdzie przy małej ilości drużyn gra się głównie gwiazdami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zwycięzca musi znać wszystkie niuanse tej gry i mieć dodatkowo szczęście, że ostatniego dnia wszyscy wystąpią.

Heh, ale ja juz wygrywalem w FBLu nie znajac tych niuansow :grin: nie no serio gram juz pare lat ale zawsze moja pozycja albo byla juz ustalona i mialem w dupie obczajanie utila ostatniego dnia albo juz mialem tam rozegrane wszystkie pozycje.

Co ciekawe w innych ligach tutaj gra dwoch moich najblizszych znajomych...ale oni tez nie wiedzieli o tej opcji ze slotami :tongue:

 

Ogolnie no jest wkurw bo z jednej strony moze sam sie wyruchalem ale no... bez kitu przez mysl mi nie przeszlo ze zaliczają wszystkich i ze mozna miec wiecej meczow rozegranych niz te 8*82 wiec lekki szok przezylem jak zobaczylem tabelke po ostatnim dniu tymbardziej ze jak rano spojrzalem to bylem przekonany ze wygralem ;/

Zbicie bo serio moi chlopacy walczyli do samego konca i generalnie zajebiscie sie trzymali caly rok biorac pod uwage kontuzje a to co robili w koncowce to w ogole mega szacun!! Dlatego tymbardziej szkoda. Nie pytajcie jaka mialem mine jak Y tabelke odswiezylo ...

 

I jeszcze trzy sprawy na koniec- raz ze kiedys ktos mi tu wytknal ze zachowuje sie jakbym byl faworytem. Raz - jak widac mialem podstawy :tongue: a dwa- nie chcialem zeby to zabrzmialo arogancko w trakcie sezonu czy jako brak szacunku do rywali, po prostu caly sezonm wierzylem w moj team i w to ze to sa dobre wybory, po drafcie serio niewyobrazalem sobie ze bede poza TOP3.

Szacun dla wszystkich bo to jedna z najlepszych jak nie najlepsza liga w jakiej do tej pory gralem - kazdy kumaty, duzo ruchow na FA, kazdy czail o co biega i reagowal na sytuacje. 

I jeszcze nie widzialem takiej akcji co Krzemo dawal, generalnie mial tylu graczy w tym sezonie ze jakby zostawil we wlasciwym momencie wlasciwych graczy to pewnie bylby w top4 !

Po drugie- dzieki i szacun dla marcosa za tabelki przez caly sezon. Złota robota!

Po trzecie:

 

1. (nr 6 pick): Melo -  to byla podstawa mojej strategii- wybrac szybko dobrego SG lub SF i pozniej zapełnic wysokimi i niskimi. Melo skonczyl z 8 srednia w lidze (zjebal koncowke bo przez caly rok byl w top6) takze wybor uwazam za bardzo udany, czolowy SF to skarb!

2.(15):Lamarcus - 10 srednia w lidze, tez spadl bo wiekszosc sezonu byl 6-7. solidny grajek, jestem bardzo zadowolony z wyboru.

3.(26): Kobe - ...

4.(35): Noah- skonczyl na 12 wedlug sredniej, poczatek mial slabszy ale co sie dzialo pozniej to chyba kazdy widzial. Nie lubie go i bylem po drafcie zly ze mam jego a nie Milsapa. Za rok raczej wysoko go umieszcze na liscie "must own" ;)

5.(46):Drummondzilla- 17 na koniec sezonu wiec teoretycznie powinien byc wybrany okolo polowy 2 rundy, takze co tu gadac? Ze jestem z niego zadowolny to malo powiedziane,co najlepsze za rok tez go nikt nie wezmie do powiedzmy koncowki 3 rundy a powiadam wam ze ten kto go wezmie bedzie mocno wygrany. Moj ulubiony zawodnik FBLowy z mojego teamu :grin: Bestia!! Jak zacznie ogarniac atak to za 3 lata bedzie chodzil w pierwszej rundzie .

6.(55):Rondo - Rondo skonczyl ze srednia 49,5 gdzie wydawao sie po samym powrocie ze bedzie gorzej. Generalnie pewnie ten wybor obok Kobiego przegral mi lige tak z szerszej perspektywy patrzac bo jednak Rajon wrocil o wiele pozniej niz myslalem ze wroci (jebane tankowanie), gosc nie ghral rok a skonczyl z 49,5. On byl, jest i bedzie FBLowym kozakiem. Zdrowy za rok bedzie napierdalal az milo.

 

Oprocz nich od draftu do teraz zostal u mnie Pierce. Szalu wielkiego nie zrobil ale pare meczykow pogral i byly momenty ze podbil czy na SFie czy na utilu.

 

Inni warci odnotowania:

MCW- steal porownywalny do tego z Drummondem. Nie wiem o co biega, miaelm w rookie season Tyreke'a, Rose'a, Cousinsa, Lillarda...ma sie tego nosa ;)

Stephenson - przez prawie caly sezon moj podstawowy SG. Lance Stephenson :grin: heh, szacun dla niego, pod koniec spuchl i miewal przeplatane mecze ale ogolnie jestem bardzo zadowolony bo pdbijal momentami baaaardzo. Mocno dal rade jak na takiego Stephensona.

 

Poza tym to rozni gracze sie u mnie przewineli, byl moment ze Blake'a dorwalem z FA w momencie gdzie gral swoja najlepsza koszykowke ever przez jakies 6 meczow :tongue:

Pod koniec sezonu w dobrym momencie wziety Morris i przede wszystkim Faried. Tez niezla bestia z tego Farieda.

 

No to by bylo na tyle, dzieki za sezon chlopaki :smile:

 

20 pkt... ja p... ;/ :tongue:

Edytowane przez Ice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ice - gdybym zostawiał graczy, którzy potem gdzieś odpalali to może bym się utrzymał, choć wątpię ...

 

Generalnie tegoroczny pomysł na draft nie wypalił, najlepszy, jak się okazało, z moich draftowanych zawodników - Horford to dopiero 20 średnia (53,6 fp - w założeniu miał robić +60) i na dodatek rozegrane całe 29 spotkań ... generalnie po jego kontuzji praktycznie straciłem szansę żeby trzymac kontakt z top 8, potem jeszcze "wypadł" mi z poważnego grania Deng, kontuzje złapał Chandler, zaczęło się duże kombinowanie i było po sezonie.

Z draftu trafieni Irving 51 (choć to niewypał jak na 10,11 pick), Batum 47,6 od biedy Monroe 45,2 (czyli mniej niż średnia na 8 miejsce) i to by było na tyle.

 

Kogo tam jeszcze na początku miałem po drafcie :

- Turner (33,2 fp) dobry początek sezonu, potem lipa - chyba jeszcze przed transferem poleciał na FA;

- Deng (39,1 fp) zawyżona średnia do czasu gry w Bulls konkretny zawodnik i dobre cyfry, po transferze do Cavs poleciał na FA bo z 30 fp ledwo wychodził,

- Chandler (38,7) poziom FA

- West (41,8 fp) poziom FA

 

To w zasadzie ósemka która miała robić wynik, w perspektywie całego sezonu 2/8 nadawało się do gry.

 

Reszta picków z założeniem, że albo coś będzie, albo zostaną zrotowani na FA :  Lin (32,3) , Klay (38,3), Nelson (39,8), no i Bynum którego nawet nie ma co liczyć.

 

Stracony sezon, szkoda że na następny trzeba czekać pół roku. :neglected:

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale 43 to nie 45 :P jakby nie patrzec 2 pkt roznicy co razy 82 daje 164...nie jednemu te 164 by sie przydaly ;)

 

Nie no przyznaje ze zagral lepiej niz myslalem, jednak , raz - nie oszukujmy sie - 43 to nie jest wynik powalajacy na kolana, a dwa ze z ostatniego miesiaca Leonard mial prawie 52, wczesniej dupy nie urywało.

W przyszlym sezonie ja sie na niego raczej nakrecal nie bede ;) ale fakt- myslalem ze moze nie wykrecic 40 a mial 43 wiec ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na lekkie podsumowanie moich wyborów ...

1.   (1)          LeBron James (Mia - SF,PF) - pierwszy raz miałem taki pick i innego wyboru jak LeBron być nie mogło. Zdecydowanie najlepiej punktujący pod względem fp od kilku sezonów, do tego dwie pozycje i co roku grający sporą ilość spotkań. Liczę na: +75fp

Pierwszy raz w życiu miałem 1 pick, brałem teoretycznie najlepszego i ... wyszło gorzej niż oczekiwałem. Bardziej bym się cieszył z 4-5 picku, bo wtedy miałęm w planach brać Love'a a i w 2 rundzie urwałbym tego którego chciałem.

2.   (20)        Dirk Nowitzki (Dal - PF) - 1 pick jest fajny, bo można sobie wziąć np. Lebrona, ale dalej to totalna porażka, jak się czeka tyle czasu na wybór. Generalnie wszystkie plany musiałem przez to pozmieniać. W drugiej rundzie chciałem LaMarcus Aldridge albo Anthony Davis. No ale z tym pickiem można było pomarzyć. Więc generalnie miał to być ktoś pod kosz. Padło ostatecznie na Drika, gdyż liczę, że jeszcze wróci do świetnej gry. Rok temu tak było z Duncanem, to dlaczego w tym roku nie miałoby tak być z Dirkiem? Liczę na: +55fp

Niestety nie stanął na wysokości zadania. Średnia 51,80fp (czwarta średnia w drużynie). Plus był chociaż taki, że zagrał w 80 spotkaniach.

3.   (21)        Pau Gasol (LAL - PF,C) - odszedł Dwight, więc powinno być dobrze. A jak jeszcze Kobe będzie miał problemy ze zdrowiem, to kto ma to ciągnąć jak nie Gasol i Nash? Myślę, że będzie to dobry jego sezon. Liczę na: +55fp

Ostatecznie średnia sezonu 52,40fp również nieco poniżej oczekiwań. Może gdyby nie kontuzje to byłoby lepiej? Miał bardzo fajny styczeń i szkoda trochę, że nie grał tak przez cały sezon.

4.   (40)        Jrue Holiday (NO - PG) - początkowo chciałem zaryzykować z Westbrookiem. Jednak poleciał. Później liczyłem na Lillarda, ale też poleciał. Szukałem kogoś na PG i SG. No i tym sposobem padło na pierwszego rozgrywającego New Orleans. W poprzednim sezonie zanotował średnią ponad 50fp. Więc dlaczego w tym roku miałoby być mniej? Liczę na: +50fp

Było przyzwoicie do momentu, aż się nie połamał. Generalnie wtopa z tym pickiem.

5.   (41)        Andre Iguodala (GS - SG,SF) - musiałem brać kogoś na SG, aby mieć skompletowaną wyjściową piątkę. No a niestety lepszego SG na liście już nie było. Myślę, że Iggi jednak swoje zrobi mimo zmiany otoczenia. No a to powinno dać ponad 45fp. Do tego co roku gra sporo, więc oby w tym roku było podobnie. Liczę na: +45fp

Kolejna wtopa. Początek sezonu miał fajny. Kręcił 46-48fp. Może i nie rzucał za wiele, ale zbierał, asystował i te +45 robił. Później przyszła kontuzja i już było tylko gorzej. Trzymałem go bo liczyłem, że może wróci jeszcze do dobrej gry. Niestety.

6.   (60)        Goran Dragic (Pho - PG) - tutaj chciałem brać Zacha, ale pick wcześniej mi poleciał. Następny na liście był Dragic, więc brałem. Liczę na: +45fp

W zasadzie pierwszy pozytywny wybór. Spodziewałem się dobrej gry i jak na 6 rundę, to był bardzo udany wybór. Średnia sezonu 50,30fp przy 76 spotkaniach. Zagrał powyżej moich oczekiwań.

7.   (61)        Kyle Lowry (Tor - PG) - tutaj miałem największy dylemat. Pod uwagę brałem L.Sandersa, V.Oladipo, J. Greena oraz S. Hawesa. Bardzo poważnie myślałem o Oladipo, jednak nie miałem pewności co do niego. No i tak przeglądałem listę i patrze Lowry. Przypomniały mi się jego fajne mecze w Raptors, jak to walił po 60fp na początku poprzedniego sezonu. No i go wybrałem. Ostatecznie jednak jak teraz tak sobie myślę, to jednak trzeba było zaryzykować z Oladipo. Mimo wszystko ... liczę na: +45fp

To był mój najbardziej udany wybór w tegorocznym drafcie. Nie spodziewałem się takiej gry. Do chyba dzięki niemu skończyłem na 3 miejscu. Jak dobrze, że nie wybrałem Sandersa, Oladipo czy Greena. Byłaby totalna wtopa. Druga średnia drużyny (za Lebronem) 54,90fp przy 79 spotkaniach. Dziękuję bardzo Lowry!

8.   (80)        Spencer Hawes (Phi - C) - był w planach 20 picków wcześniej. Więc skoro się ostał, to był to prosty wybór. Liczę na: +45fp (ale będzie miał dobre i złe występy i oby więcej tych dobrych było na aktywnych slotach)

Początek bardzo udany i robił powyżej 50fp. Później nieco zwolnił tempo, szczególnie w Cavs. Jednak skończył ostatecznie na 44,50fp. Więc niemal dokładnie tyle ile oczekiwałem i zagrał w 80 spotkaniach. Więc generalnie pozytywnie.

9.   (81)        Brandon Knight (Mil - PG,SG) - myślałem tutaj o Varejao, no ale skoro wybrałem chwilę wcześniej kogoś pod kosz, to zdecydowałem się jednak wziać Knighta. Myślę, że S5 w Bucks będzie miał. Pytanie tylko jak się rozwinie i ile fp dostarczy. Plus jest taki, że ma dodatkowo znaczek SG. Liczę na: +40fp

Liczyłem na +40, i zrobił 40,90fp. Spełnił pokładane w nim nadzieje. Były momenty zajebistej gry, ale niestety trafiały się bardzo słabe. Dlatego tylko taka średnia. Jednak w tej rundzie zyskałem dokładnie to co chciałem.

10. (100)     J.R. Smith (NY - SG,SF) - nie bardzo miałem pomysł na ten pick. Zdecydowałem się na JRa, bo te 40fp powinien zrobić. Ma znaczki SG i SF, więc w razie potrzeby wejdzie do składu na kilka spotkań. Liczę na: +40fp

11. (101)     Trey Burke (Uta - PG) - tutaj był to strzał i albo się uda, albo wyleci. Jak się wyleczy, to S5 powinien mieć. Pytanie tylko jak będzie grał i jak przełoży się to na fp. Liczę na: +40fp

12. (120)     Mo Williams (Por - PG,SG) - zobaczymy czy się do czegoś przyda. Jeśli nie, to mam kilku zawodników na oku, co są na FA :smile:. Na nic nie liczę :smile:

Smith szybko wyleciał i został zastąpiony. Trafił do mnie Henson (chyba nawet dwa razy), który grał naprawdę wyśmiecie. No ale przyszła kontuzja i po powrocie, już tak super nie było. Więc pod koniec też wyleciał. Z Burkiem czekałem, czekałem i nie mogłem się doczekać. Ostatecznie podzielił los Smitha. O Mo nie ma co wspominać, no chyba, że w kontekście pominięcia w drafcie MCW, którego zaraz po drafcie ustawiłem na waiverze. Szkoda, że ten waiver był ostatni :smile:

 

W zasadzie widze, że tylko 4 wybory były u mnie udane Lowry, Dragic, Hawes i Knight (no i wszystkie dość dalekie). Cała reszta zagrała albo dużo słabiej, albo odpoczywała z powodu kontuzji. Więc tym bardziej dziwie, że skończyłem na 3 miejscu z nie aż tak dużą stratą do lidera. W zasadzie gdyby Lebron miał podobnym sezon jak poprzedni, to powalczyłbym o 1 miejsce bez problemu. Cel - awans - jednak udało się zrealizować i trzeba we wrześniu wybrać lepszych zawodników :smile:

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrobnę też i ja:>

 

1.  (8) -  Kevin Love

Trafił mi się dosyć odległy pick i w pierwszej rundzie chciałem wybrać najleszego możliwego zawodnika... Szybko zostali wybrani Cousins, Carmel i Rose także pozostało mi cieszyć się z możiwości wzięcia kogoś z dwójki Love, Howard. Jestem fanem Houston ale wygrał rozum i nie żałuję bo Kevin zagrał w 77 meczach ze średią prawie 72 fp/pg co dało mu drugie miejsce w lidze.

 

2. (13) - Stephen Curry
Nie spodziewałem się, że Steve zostanie do mojego drugiego wybou bo chociaż wziąłem poprawkę na kruchość jego kostek to i tak miałem go w notatniku pod koniec pierwszej 10. Gościu grał fantastycznie, w dodatku wystąpił w 78 meczach - super.

 

3. (28) - Monta Ellis

W trakcie draftu w tym momencie postanowiłem zabezpieczyć jedną z kluczowych pozycji (SG lub SF) i średnio wybrałem - średnia 46 fp/pg.

 

4. (33) - Nikola Vucevic
Fajny pick tylko trochę za dużo meczy opuścił. Zagrał w 57 spotkaniach, średnia 48,4.

 

5. (48) - Rudy Gay

Poszukiwałem SF'a a Tad Young poszedł chwilę wcześniej także skusiłem się na Rudego i nie było to złe posunięcie - 45,5

 

6. (53) - Ty Lawson
Próbowałem wybrać nalepszego z graczy jacy jeszcze pozostali i w tym momencie było tylko dwóch zawodników którzy rozegrali lepszy sezon od od Ty'a 56fp/pg - Lowry i Jordan.

 

7. (68) - JaVale McGee

Totalna wpadka - sądziłem, że gościu w końcu będzie starterem z 30-35 minutami w meczu a wyszło wielkie rozcarowanie.

 

8. (73) - George Hill
Gościu na pograniczu FA ale trzymałem go przez część sezonu ze względu na znaczek SG

 

9. (88) - Shawn Marion
Pierwszą część sezonu miał fajną i grałem nim trochę na SF'ie wiedząc, że Rudy nie rozegra 82 meczy ale później wyleciał na FA

 

10. (93) - Tristan Thompson
Przez sporą część sezonu grał stabilnie w rejonie ~45 ale dosyć niepewny szczególnie po przybyciu Hawesa.

 

11. (108) - Kevin Garnett
Liczyłem, że nie zdziadzieje tak szybko a tu taka niemiła niespodzianka tym bardziej bolesna, że po tym picku mac wybrał DeAndre

 

12. (113) - Wesley Matthews
Od razu po drafcie wywaliłem gościa

 

 

Z FA podebrałem:
- JJ. Hcksona
- I. Thomasa
- A. Varejao (na częśc sezonu)

 

Sezon bardzo fajny chociaż popełnłem spory błąd - w pewnym momencie sezonu chciałem w średniej dogonić GeDDo i mając sporo meczy na plusie mocno zawęziłem skład a chwilę po osiągnięciu najwższej średniej pojawiła się plaga kontuzji (Hickson, Vucevic, Gay, Lawson, później jeszcze Thomas) co przy obniżeniu lotów przez Thompsona i Varejao spowodowało, że w ostatnich meczach grałem asami typu: Sessions, Adrien, Mozgov, Farmar, Henson, J. Hill, Plumlee, Olynyk.....

Pozdrawiam i dziękuję za miły sezon!

 

 
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.