Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
992 odpowiedzi w tym temacie

#1 ignazz

ignazz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 9814 postów

Napisano 31 październik 2013 - 02:19

Nowy sezon w TV Polskiej na platformie NC+ więc czas na powrót tematu o naszym najlepszym komentatorze...

#1 " Bonner jest tak wolny, ze nie może za nim nikt nadążyć" 

"They don't say nothing to ya, they just kick your butt. No trash-talking. Kawhi Leonard, I don't even know how he sounds. But he's a bad boy." -- D. Wade

ignazz.jpg

Najlepszy sklep koszykarski

#2 badboys2

badboys2

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6505 postów

Napisano 31 październik 2013 - 07:55

jordan farmer!

"If you throw an elbow into Ron Artest's chest, do you know who you're hitting?" thank u metta!

#3 danny

danny

Starter

• Użytkownik
  • 657 postów

Napisano 31 październik 2013 - 09:11

jordan farmer!

Jak wyżej. Nie wiem kto z nim komentował ten mecz, za pierwszym razem się zawachał, ale później tak samo mówił. Jak widać Wojtek to autorytet w redakcji :)

No i jeszcze Szołni Williams. Ale tu przyznam, że samemu nie wiedziałem jak wymawiać to imię póki nie obejżałem paru spotkań preseason z amerykańskim komentarzem.

#4 Tizz

Tizz

All-Star

• Użytkownik
  • 1254 postów

Napisano 31 październik 2013 - 12:51

Kałi jest no i masa tych KejDi, DżejDi, DiDżej, ale ten Farmer to jest hicior nawet jak na pana Michałowicza, ogólnie start sezonu i juz gada glupoty, no ale to Wojtek, jest smiesznie, na dłuższą mete tego się nie da słuchac przecież. 

Dołączona grafika

#5 ignazz

ignazz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 9814 postów

Napisano 31 październik 2013 - 13:37

nie wiem skąd u Was takie złe nastawienie.... dokładając drugi głos eksperta jak to jest Kijanowski czy Radke uważam, że mimo wszystko się to bardzo dobrze słucha i nie widzę ( z braku i tak jakiejś lepszej opcji) potrzeby totalnej krytyki.

Oczywiście zawsze może byc lepiej ale kto o 3:00 w nocy nie gadałby czasem głupot?

Ja już się szykuję na Gortata w studio po zakończeniu kariery jako takiego ze swoimi mądrościami Mędrca wszech czasów.....

na razie nie jest źle choć już nie mogę słuchać o tym G#6 i pięciu sekundach do Tytułu spurs...

była grane cały mecz heat vs Bulls było grane cały mecz spurs vs grizz

"They don't say nothing to ya, they just kick your butt. No trash-talking. Kawhi Leonard, I don't even know how he sounds. But he's a bad boy." -- D. Wade

ignazz.jpg

#6 shevcu

shevcu

Super-Star

• Użytkownik
  • 2379 postów

Napisano 31 październik 2013 - 14:16

Kałi jest no i masa tych KejDi, DżejDi, DiDżej, ale ten Farmer to jest hicior nawet jak na pana Michałowicza, ogólnie start sezonu i juz gada glupoty, no ale to Wojtek, jest smiesznie, na dłuższą mete tego się nie da słuchac przecież. 

eLbiDżej z wczoraj było kilka razy

Takie pytanie, bo nie oglądam często nba na canale: Jaki jest rekord wypowiedzianego słowa "prawda" w jednej transmisji? Gość czasami gada nie od rzeczy, ale ciągle chce stworzyć u widza poczucie mega eksperta i kończąc non stop swoje wypowiedzi słowem prawda, czy tylko mnie to kompletnie irytuje?

#7 Xamel

Xamel

Super-Star

• Użytkownik
  • 4465 postów

Napisano 31 październik 2013 - 14:27

Eee tam farmer czy farmar to ryba.
Jak Bellinelli trafił trójkę a on zdążył już chlapnać że Ginobili (tak z rozpedu bo przeciez od razu widzial ze nie on) to potem z 10 min próbował wykupić tą pomyłkę szukając połączeń manu z wlochami.
Zaczal jeszcze jakto manu wykreowal marco (nic takiego nie mialo miejsca) a dotarl do tego jak to moga sobie porozmawiac po wlosku.
Wolalbym żeby udawał że nic się nie stało.

. Ale nie winię cię, kibicujesz Wizards, trauma z przeszłości pozostanie z tobą na zawsze, rozróżniania dobra od zła będziesz musiał się nauczyć od początku.

<p>Go Bullets!!

#8 ignazz

ignazz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 9814 postów

Napisano 31 październik 2013 - 14:31

Eee tam farmer czy farmar to ryba.
Jak Bellinelli trafił trójkę a on zdążył już chlapnać że Ginobili (tak z rozpedu bo przeciez od razu widzial ze nie on) to potem z 10 min próbował wykupić tą pomyłkę szukając połączeń manu z wlochami.
Zaczal jeszcze jakto manu wykreowal marco (nic takiego nie mialo miejsca) a dotarl do tego jak to moga sobie porozmawiac po wlosku.
Wolalbym żeby udawał że nic się nie stało.

???Marco ????

18:59 2-5

0-2 za trzy

nie wiem o co chodzi ale nie było trafienia za 3 MB ;-)

IMO miał rację trójkę trafił Manu

ignazz.jpg

#9 Xamel

Xamel

Super-Star

• Użytkownik
  • 4465 postów

Napisano 31 październik 2013 - 14:33

Może zaspany byłem i nie było trojki ake facet mial brode i kedziorki...

. Ale nie winię cię, kibicujesz Wizards, trauma z przeszłości pozostanie z tobą na zawsze, rozróżniania dobra od zła będziesz musiał się nauczyć od początku.

<p>Go Bullets!!

#10 Krzemo

Krzemo

Super-Star

• Użytkownik
  • 2300 postów

Napisano 31 październik 2013 - 14:36

Broda i kędziorki ? IMO jak nic któryś z apostołów .... tylko żaden nie był Włochem ...

Porucznik MO - Lech Ryś sprawuje społecznie dyskretną opiekę nad gromadką urwisów, sprowadzając ich na dobrą drogę. Dzięki trafnym poradom, zyskuje u urwisów przydomek Wujek Dobra Rada.

#11 Xamel

Xamel

Super-Star

• Użytkownik
  • 4465 postów

Napisano 31 październik 2013 - 15:06

Hehe
Na 22-20 na początku drugiej kwarty apostoł Belinelli z nogami na linii za 3pkt.

<p>Go Bullets!!

#12 Xamel

Xamel

Super-Star

• Użytkownik
  • 4465 postów

Napisano 31 październik 2013 - 15:18

Na początku drugiej połowy podał kto wygrał meczu 76ers Miami. Facepalm

<p>Go Bullets!!

#13 ignazz

ignazz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 9814 postów

Napisano 31 październik 2013 - 15:25

Na początku drugiej połowy podał kto wygrał meczu 76ers Miami. Facepalm

Tu chyba należy wystosować po prostu apel o niemówienie wyników innych spotkań licząc że Amerykanie też go w dolnym paku nie umieszczą....

ma ktoś maila do WM czy mam zdobyć?

ignazz.jpg

#14 Findek

Findek

Super-Star

• Użytkownik
  • 3421 postów

Napisano 01 listopad 2013 - 14:58

Ignazzz, k**** mać. Minęło już prawie ćwierć wieku od kiedy skończyła sie komuna i dokładnie tyle czasu mieliśmy, by nauczyć się robić media. 

Wiecie jaki jest problem ?! Właśnie Wy. Ci, którzy akceptujecie wybryki Michałowicza i dajecie mu wotum zaufania, rok w rok. Fanklub Michałowicza rośnie, a wraz z nim poziom ignorancji. Czy tak trudno przygotować się przed meczem, poświęcić 15 minut żeby sprawdzić jak wymówić imiona i nazwiska ? c*** z tym, że to brak szacunku bo Farmar nigdy się nie dowie, że jakiś wieśniak zza żelaznej kurtyny nie umie odczytać jego nazwiska (mimo, że nie ma w nim zagadki). To jest brak profesjonalizmu i przekłada się też na pozostałe aspekty jego pracy za mikrofonem. Uczccie go dalej tego dziadostwa, proszę bardzo. 

Jakiś czas temu rozszerzałem pakiet usług TV. Mimo, że w Canalu jest NBA to ja pi****le takie NBA bo po prostu bolą mnie uszy i jest mi wstyd słuchając tych głupot. Wolę oglądać streamy w gównianej jakości ale posłuchać profesjonalnego komentarza, który stanowi ze 40% przyjemności z seansu dlatego wziąłem pakiet HBO. Ja, wielki fan NBA, tracący masę czasu na śledzenie tej ligi wolałem kanał filmowy niż mecze NBA w jakości HD. To jest moje NIE dla Michałowicza. A skończy się k**** tak, że zrobi się gigantyczny zbiór jego błędów, stworzy słownik a potem grupę na FB "wypierdalaj Michałowicz". 

"Murphy, Dunleavy and Travis Diener to Utah for Andrei Kirilenko, Kosta Koufos and Kyle Korver's EC. Admittedly, this trade makes no sense -- I just wanted to break the record for "most white guys in an all-white trade." - Bill Simmons

Kwame Brown was drafted by Washington Wizards, under team president Michael Jordan, and he reportedly said to then-Wizards coach Doug Collins, “If you draft me, you’ll never regret it.

#15 Mentor

Mentor

Starter

• Użytkownik
  • 859 postów

Napisano 01 listopad 2013 - 15:08

Pełne poparcie. Podobnie jest w piłce gdzie Szpakowski raz po raz raczy ludzi swoimi 'szpakologizmami' a niektórzy wciąż go popierają tłumacząc, że tworzy pozytywny klimat czy jakoś tak. Usankcjonowane pi****lenie bzdur, tolerowanie błędów, aspekt merytoryczny i profesjonalizm gdzieś na końcu, czasem w ogóle niedostrzegalne.

Tymczasem idę przeprowadzić atak transmisyjny na kuchnię. Uuuuuuuułłłaaaaaaaa, ale będzie obiad!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych