Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego ? To jest ksiązkowy przykład żartu, za który klasowy kujon wpychany jest do ciasnego kantorka na szczoty, NIE BEZ POWODU ;]

oj nie włąśnie te jego suchary sa bardzo urokliwe, tego akurat bym sie nie czepiał, plus jednak dobry sucha to dobry suchar coś jest tak denne że aż rozbrajające :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubie P. Wojtka. wg mnie z jego komentarza mozna sie duzo nauczyc o koszu. chlop ma wiedze i doswiadczenie z zzagranicy. jedno co mi sie nie podobalo to jak ogladalem mecz new yorku i on ciagle mowil o nich 'nikersbasters'. chyba probowal zaszpanowac wiedza ze skrot knicks od tego pochodzi. ale powtarzal to w kazdej akcji po dwa razy. nie uzywal na zmiane z knicks czy ekipa z new yorku tylko ciagle knickerbasters i knickebasters.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub "spodenkowcówsredniodługowców"

 

 

a tak na poważnie spojrzałem, że nazwa knickerbocker jest wieloznaczna...

 

1) wspomniane spodenki do kolan;

2) bardziej historyczna bo nazwa własna osadników  Nowej Holandii opisana przez Irvinga w 1809 pod pseudonimem Diedrich Knicerbocker

3) arystokrację z Manhatanu

 

myślę ze ostatnio chłopcy graja pod tą 3 nazwą ;-)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam czerwony guziczek na pilocie który ściąga mecz na dysk dekodera. Zalety bycia starym prykiem.

 

pewnie nie aż tak starym? masz podświetlenie w pilocie jakbyś po ciemku wieczorem nie mógł trafić paluszkiem w tą czerwień która robi się wtedy szara?

 

jak nie to jeszcze o kaczce nie siedzisz przewijając i ściągając.....

 

z resztą użycie słowa sciagam na dekoder jest jak dla mnie zbyt nowoczesne... ja niestety nagrywam.... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co złego w wymawianiu pełnej nazwy NY ?

 

nie ma nic w sumie zlego. chodzi o to, ze wczesniej Wojtek tgo nie robil. a tu nagle:

 

- tuż przed pierwszym gwizdkiem: "dzisiaj knickerbuckers podejmują spurs"

- 'chandler wygrywa skok po pilke i knickerbuckers zaczynaja'

- po pierwszej akcji: 'carmelo trafia z odchylu i knickerbuckers prowadza'

- po pierwszej akcji spurs: 'tony parker przebija sie przez obrone knickerbuckers i zdobywa punkty spod kosza'

...

i tak calutki mecz

 

chodzi o to, ze Michalowicz jak juz polubi jakis tekst to go bardzo naduzywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie aż tak starym? masz podświetlenie w pilocie jakbyś po ciemku wieczorem nie mógł trafić paluszkiem w tą czerwień która robi się wtedy szara?

 

jak nie to jeszcze o kaczce nie siedzisz przewijając i ściągając.....

 

z resztą użycie słowa sciagam na dekoder jest jak dla mnie zbyt nowoczesne... ja niestety nagrywam.... ;-)

no może nie tak starym ale guziczek naciskam za dnia kiedy nie ma problemu ze światłem.

I muszę się przyznać że nadużyłem słowa ściągam, ale popuśćmy wodze fantazji :

Gdyby nc+ miało coś w stylu vod'a tylko z meczami nba, i to różne pakiety gdzie np dostajesz wszystkie wszystkie mecze dwóch (albo za dopłate 4/6/8) zespołów, plus hity tygodnia, plus najlepsze mecze poprzedniego tygodnia. A ty sobie tylko wybierasz które ściągnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespół z Portlandu – 18 listopada 2013, Wojciech Ułaa Michałowicz

 

Wojtek, wiem, że tu zaglądasz, poniżej ściągawka:

 

– z Clevelandu

– z Orlandu
– z Los Angelesa
– z Toronta
– z Detroitu, trochę jak R2D2 (proszę bardzo, dodatkowo suchar sytuacyjny będzie)
– z Denvera

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam czerwony guziczek na pilocie który ściąga mecz na dysk dekodera. Zalety bycia starym prykiem.

 

Słabo. Myślałem, że masz magnetwoid :-)

 

Zastanawiam się jak by się sprawdzał Michałowicz jako "ten drugi". Gdyby znaleźli kogoś kto lepiej i płynniej potrafi relacjownować akcję a Wojtek by tylko dorzucał jakieś detale, statystyki, sucharki i takie tam.

Edytowane przez SzczepanSzczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zespół z Portlandu – 18 listopada 2013, Wojciech Ułaa Michałowicz

 

Wojtek, wiem, że tu zaglądasz, poniżej ściągawka:

 

– z Clevelandu

– z Orlandu

– z Los Angelesa

– z Toronta

– z Detroitu, trochę jak R2D2 (proszę bardzo, dodatkowo suchar sytuacyjny będzie)

– z Denvera

Wojtek ale uważaj bo "som" wyjątki

 

 

z San Antoniego

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty byś z wojtkiem świetną parę stworzył ignazzz, nadajecie się

 

już jestem ale nie ujawniamy się w TV.

wiesz te jego uała są czasem fajne....

 

a na poważnie też ta końcówka Portlandu trafiła mnie w uszy ale dalej gościa bronię bo ostatnio jak Gay zaczął od 5/5 FG to się nim podniecał niebotycznie.... z drugiej strony i to w odróżnieniu od wpadek, trudniej zacytować jego teksty które mimo wszystko mi coś dały jeżeli chodzi o nowe info. Tu także punktuje tylko my tego nie zauważamy. z Toronto lub Nets to nawet dawał rzeczy których nie znałem...ale niestety nie mogę sobie przypomnieć.

 

gość znający się na EuroL swietnie rozpoznaje takich ćwoków jak Alan Anderson i bynajmniej nie milczy na jego temat a że płynnie wymienia kluby w których grał to zapewne przygotowuje się do meczu solidnie...

 

żaden Portlandu tego nie zmieni....

 

a wracając do propozycji pary w TV to mnie mój głos wkurwia i nie jest radiowy więc nici z tego..... na żywca bym się podniecał gra a nie komentowaniem no i po co wam moje subiektywizmy spursowe "ściągać" na dekodery?

 

a w nocy to wole browara strzelić niż wstać do pracy... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem mecz new yorku i on ciagle mowil o nich 'nikersbasters'. (...) ciagle knickerbasters i knickebasters.

- tuż przed pierwszym gwizdkiem: "dzisiaj knickerbuckers podejmują spurs"

Nie czepiam się, ale mam nadzieję, że za trzecim razem się uda i napiszesz już knickerbockers ... :peaceful:

 

A gdyby ktoś miał problem z zidentyfikowaniem od czego się wzięła ta nazwa i od jakiego typu spodni, to trzeba się przenieść do wczesnych lat XX wieku :

 

200px-Avanguardisti.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam się, ale mam nadzieję, że za trzecim razem się uda i napiszesz już knickerbockers ... :peaceful:

 

A gdyby ktoś miał problem z zidentyfikowaniem od czego się wzięła ta nazwa i od jakiego typu spodni, to trzeba się przenieść do wczesnych lat XX wieku :

 

200px-Avanguardisti.jpeg

pisałem o tym wyżej ale patrząc na dwuznaczność już taki pewny nie jestem co do intencji pomysłodawcy bo wszystkie 3 nazwy pasują....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.