Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, steve napisał:

w jakim sensie (poza tym, jak domniemam byciem stronniczym) jest tragiczny? kto w PL jest lepszy?

ton głosu, przedstawianie sytuacji na boisku, akceptacja błędów sędziów, brak wyczucia koszykarskiego i z dupy komentarze. oprócz tego że był jest zawsze to nie ma żadnego plusu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełen szacunek dla Pana Wojtka za tyle lat ciągnięcia tego wózka dla, nie oszukujmy się, garstki widzów (w skali kraju to oglądalność nba w polskiej tv jest mizerna). Ale od dłuższego czasu mimo posiadania canal plus zdecydowanie wolę oglądać mecze z netu. Te jego skracanie imion i nazwisk graczy brrrr Jak słyszałem te ciągłe Ti Di, Pi Di, Sri Di  to miałem ochotę wyrzucić telewizor. I te z dupy "fakty" i historyjki (moja najlepsza to ta,  że Timberwolves mają na koszulkach napis FitBit bo w tym mieście jest zimno i mieszkańcy musza byc fit 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️). Przez te z dupy historie o graczach człowiek nie wiedział, kiedy on zmyśla, a kiedy naprawdę sprzedaje jakiś mało znany fakt z przeszłości. No i te oceny akcji: gość wali tróję przez ręce i trafia - dla Wojtka super akcja, gość wali tróję z przygotowanej pozycji, bez obrony i nie trafia - dla Wojtka to była zła decyzja 😂 Do tego to wkurzające przerywanie i podważanie słów współprowadzących, choć ci często mówili z większym sensem i wykazywali się większą wiedza o koszykówce od Wojtka. Dlatego cieszę się, że ta formuła się wyczerpała i oby wziął się za to ktoś ogarnięty i bez przekonania, że jest mądrzejszy i ważniejszy od wszystkich.

Duet Radek Hyży i Kamil Chanas - może nie było by technicznie dobrze ale na pewno śmiesznie i z jajem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojego researchu wynika, że w dziale NBA w c+ ma wzrosnąć rola Łopacińskiego, a najnowszym nabytkiem na stołek komentatorski ma być znany i lubiany w środowisku basketowym... Kuba Kręcidło 

także jak zawsze uważałem, że WM przez ponad dwie dekady unicestwiał młodych ludzi z potencjałem, to tak teraz średnio ma przekonanie czy to będzie zmiana na lepsze i czy ten cały Kołodziejczyk czy jak mu tam ma aby wszystko si pod czaszko

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2022 o 04:17, Koelner napisał:

ton głosu, przedstawianie sytuacji na boisku, akceptacja błędów sędziów, brak wyczucia koszykarskiego i z dupy komentarze. oprócz tego że był jest zawsze to nie ma żadnego plusu. 

nie wiem jak można nt. tego samego człowieka mieć tak różne zdania, nie zgadzam się z niczym, ale dobra powiedz mi kto w Polsce lepiej komentuje mecze koszykarskie? Sobczynski, Michałowicz, Łopaciński, Łabedź? przecież Adam ich zjada w każdym aspekcie, w którym wymieniłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, steve napisał:

nie wiem jak można nt. tego samego człowieka mieć tak różne zdania, nie zgadzam się z niczym, ale dobra powiedz mi kto w Polsce lepiej komentuje mecze koszykarskie? Sobczynski, Michałowicz, Łopaciński, Łabedź? przecież Adam ich zjada w każdym aspekcie, w którym wymieniłeś

młodzi z c+ już są ok, na Polsacie też już się pojawiają, jako drugi juć, jankes, szewcu też są ok. a michalowicz > romański 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, cwikson napisał:

że Timberwolves mają na koszulkach napis FitBit bo w tym mieście jest zimno i mieszkańcy musza byc fit 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

oooo k****. Dajcie więcej tego, kolega @MVPrzemek też mi pisał że mu się to podobało, i jego kuziolowi i ojczulkowi (który zaszczepił w nim miłość) i że chętnie by poczytał kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

xd 

no idzie nowe, mamy żużel na Camp Nou 

tymczasem WM 

sporo ciepłych słów pod tweetem

Ciepłe słowa pod tweetem mnie nie dziwią, sam bym pewnie coś napisał jeśli bym używał 

Facet wprowadził NBA do wielu domów w Polsce i sam choć słyszałem jego wady będę raczej ciepło wspominał Wojtka 

Tak jak ciepło wspominał będę łabędzia z szaranowiczem choć jak teraz oglądam jakiś mecz z ich komentarzem to mi się zęby ścierają  

 

Jedynie Swiątka nie będę nigdy ciepło wspominał, tak naprawdę wolałbym nigdy go nie wspominać, a nawet zapomnieć o jego istnieniu ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

Widzę, że chęć jak najszybszego dokopania mi była większa niż przeczytanie całości dyskusji ze zrozumieniem. 
 

Od kiedy AdRom komentuje w C+ ? 

A ja myślę że nie zrozumiałeś że to żart, nie obelga  

Po to są te obrazki zwane emotkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największym hitem było (a pamiętam choćby potrójnego Ribbentropa i Ellisa, który doskonale czuł się w trumnie, gdy grał w Denver) to, gdy Wojtek komentował konkurs trójek przed ASG. Zapowiadał ostatnią, finałową rundę, w której miał wystąpić Klay Thompson i ktoś jeszcze (nie pamiętam już kto). Nie ukrywam, że trochę się zdziwiłem, bo w tej rundzie, którą właśnie skończyłem ogladać było trzech uczestników. No ale myślę sobie "może coś w NBA zmienili". Czekam zatem na finał, a tu biorą Klaya na środek, dają mu puchar, zdjęcia, uściski etc. Jak zareagował Wojtek? Ani zdania, ani słowa, że coś mu się popierdoliło, tylko to: "a przed Państwem zwycięzca konkursu, Klay Thompson". Koniec komentarza. Ja to jeszcze ja - wiedziałem o co chodzi, ale co mieli powiedzieć ci, których Wojtek okradł z finału 3 points contest?

Zdecydowanie nie będę tęsknić (najbardziej tęsknię za Szaranowiczem; oby był dzielny w walce z chorobą).

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już przy ASW jesteśmy to pamiętam legendarną sobotnią noc w Los Angeles roku pańskiego 2011 kiedy komentował wraz z niejakim Ryszardem Katusem, dziesięcioboistą, olimpijczykiem z Monachium (brązowy medal) i Montrealu mieszkającym na codzień w mieście aniołów. Gadali praktycznie o wszystkim tylko nie o tym co się dzieje na parkiecie. Tutaj jakiś konkurs a Rysiek nawija jak to w 70-którymś na zawodach gonił DDR-owca a Wojtuś dociekliwie jeszcze wypytywał czy dogonił itd. Jak Griffin robił wsad nad kijanką to się zastanawiali czy jest ubezpieczona, bo tablice coś tam się nie zgadzały. Generalnie to lałem ze śmiechu słuchając tego, ponieważ akurat tego dnia trafił mi się Polski stream. Gdzieś nawet kiedyś na YT był filmik z fragmentem ich paplaniny. Po tym wszystkim Katusowi jakiś widz tamtej transmisji założył bekowe konto na fejsie na którym jakaś babka z jego młodości myśląc, że to on non stop mu wypisywała komentarze niektóre mające znamiona miłosnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.