Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, fansportu1 napisał:

Jaki Wojtek skoro on tam już nie pracuje od paru miesięcy? ;-D

 

i ja właśnie w tej sprawie - nie wiem jakie jest wasze wrażenie, ale ja wreszcie odetchnąłem z ulgą. Pierwszy raz od X lat ogląda mi się dobrze NBA z polskim komentarzem. Młodzi chłopacy bardzo mają fajne emocje, jest dobry Tomczak, Łopaciński mi też nie rpzeszkadza a do tego zatrudnili Noculaka którego brakowało. Nie ma Michałowicza, który przerywał i zmyślał fakty. Duży szacunek za tę decyzję. 

my bad. chodzilo o lopacinskiego, oczywiscie. godny nastepca!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiedziałem, że to było możliwe po Michałowiczu, ale poziom komentarza w C+ poszedł jeszcze bardziej w dół. Ten Tomczak ma wiedzę, ale źle buduje emocje, przy Michałowiczu słaby głos. A jak wczoraj usłyszałem tego Kręcidło jako eksperta, to padłem, trudno zrozumieć co mówi,  dykcja, polot i język polski jak u jakiegoś pierwszego lepszego Januszka z łapanki. Źle to robicie C+ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że te całe „NBA 360” które aktualnie jest transmitowane na żywo na C+ jest mocno irytujące…

Nie da się dobrze skupić na żadnym meczu kiedy co chwile je przełączają i oglądamy kilka meczów na raz ale po kawałku.

Szkoda, że nie ma możliwości wyboru meczu jak chociażby w przypadku Premier League na Viaplay gdzie oprócz jednej transmisji wszystkich aktualnie granych meczów (coś jak NBA 360) mamy możliwość obejrzenia pojedynczego, wybranego przez nas meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo komentatorzy, którzy prowadzili NBA 360 mam wrażenie, że nie mieli pojęcia o koszykówce. Ich czytanie gry i zagrywek to był jakiś koszmar. W meczu Jazz dopiero jak im ktoś napisał na Twitterze, że Markkanen nie gra w tym meczu to zorientowali się, że to był jednak Walker Kessler...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Raven2156 napisał:

Powiem wam, że te całe „NBA 360” które aktualnie jest transmitowane na żywo na C+ jest mocno irytujące…

 

szczególnie te plansze z 6 okienkami po 30 sekund, a na 5 z nich reklamy... ale sądzę że na taki to sygnał nie mają w C+ wpływu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Me Myself and I napisał:

szczególnie te plansze z 6 okienkami po 30 sekund, a na 5 z nich reklamy... ale sądzę że na taki to sygnał nie mają w C+ wpływu

To na pewno. Ewidentnie był to sygnał nadawany przez amerykańską TV odpowiedzialną za ten cały event nazwany "NBA 360".

W niektórych momentach komentatorzy nie byli nawet w stanie dokończyć zdań, bo realizator w niespodziewanym momencie zmieniał transmisje. Na pewno C+ nie byli za to odpowiedzialni i mimo, że nie łatwo oglądało się coś takiego to myślę, że dla komentatorów to też było nie lada wyzwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, kcp78 napisał:

co masz na mysli?...

korzystam z apki na adroid, generalnie mało co działa poprawnie, nawet meczu na żywo włączyć się nie da, tylko trzeba przewijać pilotem, dużo by opowiadać, dobrze, że chociaż cena jest przystępna, to aż tak dupa nie boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Robaq napisał:

wlasnie ciekawe co masz na mysli, ja mam np. przy dzwięk skopany, czasem jest tak, że slysze już ze piłka uderzyla o obręcz a dopiero widze oddawany rzut. 

A przewijanie to też standard jak się mimo wlaczy LIVE

czasem w ogóle z rana nie mam obrazu tylko sam dźwięk, wtedy muszę apke w telefonie odpalać (ta działa względnie ok) czasami tnie mi obraz i nic się nie da zrobić, albo cały czas zmienia mi jakość na najniższą i znowu przeskakuje na HD i tak też cały mecz 

no w skrócie - nie jest to kandydat do znaku Teraz Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ekspresje kazdy ma inna, trzeba na to przymykac oko. podobnie rzecz ma sie z opiniami - moga mi sie nie podobac, ale jest to bez znaczenia, gdyz rola ekspertow jest wyrazanie opinii, a w takim przypadku, jako widz, nie wnosisz zadnych oczekiwan (byloby to niemadre). mnie najbardziej irytuja razace bledy jezykowe popelniane przez komentatorow. o ile jestem sklonny tolerowac takowe u grajkow/trenerow, o tyle u dziennikarzy nie potrafie. czasem szlag czlowieka trafia!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym w dziale NHL ale pewnie większość z was nie miała okazji przeczytać.

Zastanawiające jest jak bardzo dobry (w mojej opinii) mamy polski komentarz w meczach NHL na Viaplay a jak tragiczny koszykarski odpowiednik... Czy naprawdę w tym kraju nie ma ludzi którzy mogą sensownie opowiadać i komentować mecze koszykówki?

Przecież to co czasami się odwalą na C+ to aż krwawią uszy. Komentatorzy zamiast skupić się na meczu to sprawdzają swoją wiedzę i zadają sobie zagadki naśmiewając się z siebie nawzajem, albo opowiadają historię z życia które niezbyt kogokolwiek interesują... Zresztą sami wiecie o czym mówię.

Włączcie sobie hokeja na Viaplay... Po prostu niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia jak pomimo tych oczywistych faktów, o których wspominasz, ludzie tacy jak ty - czyli śledzący NBA dość szczegółowo na co dzień - wciąż się z tym męczą i później jeszcze narzekają. Miałem okazję troche spotkań obejrzeć w ten sposób już dość dawno temu i powiem tak: dla mnie mecz NBA z polskim komentarzem to totalna abstrakcja i choćby nawet jego poziom nie był obecnie tak zły jak piszesz to i tak nie ma podjazdu do tego co oferują stacje zza oceanu, zupełnie inny świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vero1897 napisał:

Mnie bardziej zastanawia jak pomimo tych oczywistych faktów, o których wspominasz, ludzie tacy jak ty - czyli śledzący NBA dość szczegółowo na co dzień - wciąż się z tym męczą i później jeszcze narzekają. Miałem okazję troche spotkań obejrzeć w ten sposób już dość dawno temu i powiem tak: dla mnie mecz NBA z polskim komentarzem to totalna abstrakcja i choćby nawet jego poziom nie był obecnie tak zły jak piszesz to i tak nie ma podjazdu do tego co oferują stacje zza oceanu, zupełnie inny świat.

Mnie osobiście trzyma aktywna subskrypcja na C+ oraz to, że nie mam żadnej przystawki SMART która obsługuje NBA LP. Mogę puścić stream na TV i sterować telefonem ale nie jest to na tyle wygodne co odpalenie apki C+ bezpośrednio na TV i włączenie tego co chcę. Dodatkowo na C+ oglądam też inne sporty/programy.

Nie zmienia to jednak faktu, że w tym roku poziom absurdu osiągnął już chyba zenit i szczerze mówiąc poważnie zastanawiam się nad jakimś sensownym rozwiązaniem by odpalać apkę NBA bezpośrednio na TV (właśnie jakieś Amazon Sticki itp) i od przyszłego sezonu przerzucić się na League Pass.

Z drugiej jednak strony to co chłopaki z forum piszą o LP, to tam również się odwala nieźle... Albo nie działa, albo jakieś spoilery z wynikami itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.