Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio mi matula mowiła ze chyba noculak znowu komentuje, ale niechciało mi sie wierzyć w koncu skłocony z michałowiczem, ale skoro tego juz nie ma to jego obecnosc ma sens. Słowem ciekawe o co im poszlo te x lat temu, bo nawet dobre duo tworzyli i Michałowicz tez zyskiwał na tej współpracy, bo pozniej to było Wojtek i potakiwacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dla mnie ciekawszy program od tego z Kanału Sportowego dzięki osobie Hyżego, który mówi ciekawie, ale przede wszystkim wprowadza emocje i ogień w dyskusjach. Na koniec tego odcinka dali też rozpis komentatorów do meczów i na 5 meczów każdy komentuje ktoś inny. Dawniej Michałowicz potrafił robić 5 meczów na 5 w tygodniu teraz nastała tam demokracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Wyparlo napisał(a):

Dla mnie ciekawszy program od tego z Kanału Sportowego dzięki osobie Hyżego, który mówi ciekawie, ale przede wszystkim wprowadza emocje i ogień w dyskusjach. Na koniec tego odcinka dali też rozpis komentatorów do meczów i na 5 meczów każdy komentuje ktoś inny. Dawniej Michałowicz potrafił robić 5 meczów na 5 w tygodniu teraz nastała tam demokracja.

Niestety dla mnie przez osobę Kieppiego jest to absolutnie niejadalne, gość jest generatorem tejków z Twittera, w życiu nic odkrywczego nie powiedział, ale ma najlepsze zasięgi na YT więc oglądalność wzrośnie. Hyży bardzo spoko, takiego gościa brakuje w ogóle w przestrzeni medialnej licząc wszystkie dyscypliny, Zarzeczny to to nie jest, ale i tak na spory plus wśród tych mamałyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Przeglądam sobie tablicę na Twitterze, a tutaj Noculak z wieloma lajkami dzisiaj i szarżą polityczną. Do tego oznacza Marcina Gortata (akurat świetny kompan, bo jemu też zaczął przeszkadzać PiS, kiedy przestała napływać kasa). Oczywiście Noculak zrobił szarżę, kiedy PiS odszedł od władzy, bo wcześniej nie przeszkadzało mu to komentować koszykówki na TVP Sport i brać sianko za to. Przy okazji widzę, że 73-letni dziadek większość swojej działalności na Twitterze ogranicza do reklamowania swoją twarzą zakładów bukmacherskich/hazardu.

Na zdjęciu Mirosław Noculak w 2017 roku komentujący mecz reprezentacji Polski zarządzanym wówczas przez PiS. W 2019 został odsunięty od kadry reprezentacji Polski 3x3, gdzie PZKosz zarządzał Piesiewicz z PiSu. 

Noculak tvp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał(a):

Jasne. PiS u władzy skasuj wszystkie swoje pasje wykastruj zarobki bo PiS u władzy. 

Aż się dziwię sobie że do roboty chodziłem i poprawiałem PiS-owi statystyki 

Można teraz mówić niech mówi 

Mnie po prostu bawi hipokryzja Noculaka. Już to przerabiali z dziennikarzy sportowych Twarowski i Smokowski, którzy szybko przestali pisać swoje polityczne mądrości, bo byli jebani przez ludzi w komentarzach. Noculak kozakiem byłby, gdyby takie wpisy dawał w czasach pracy w TVP Sport. Dodatkowo w jednym z wywiadów chwalił się, że od 32 lat nie pije alkoholu i jest trzeźwym alkoholikiem, a teraz jako 73-letni gość z ogromnym doświadczeniem reklamuje zakłady bukmacherskie/hazard, gdzie +90% ludzi przegrywa i wprowadza się do chorób psychicznych/samobójstw.

https://sport.tvp.pl/47533411/koronawirus-arogant-herszt-niepijacy-alkoholik-trener-miroslaw-noculak-wywiad-rozmowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wyparlo laskę Ci ten Noculak poderwał czy jak? kto miał do niego przyjśc z ofertą reklam, jak myślisz? firma wyplatająca kosze z wikliny? Nike albo Li-Ning? producent oprawek od okularów?

może mieli, ale nie przyszli, przyszedł buk to se chłop dorzucił do pensji i tyle

 

il_fullxfull.3079222138_1a5u.jpg

 

14 minut temu, Wyparlo napisał(a):

gdzie +90% ludzi przegrywa i wprowadza się do chorób psychicznych/samobójstw.

jakby nie Noculak to pewnie by wiedli spokojne i dostatnie życie, ale przez reklamę Noculaka tkwią w długach i zgryzocie, no nie?

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.