Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, rw30 napisał(a):

@Wyparlo laskę Ci ten Noculak poderwał czy jak? kto miał do niego przyjśc z ofertą reklam, jak myślisz? firma wyplatająca kosze z wikliny? Nike albo Li-Ning? producent oprawek od okularów?

może mieli, ale nie przyszli, przyszedł buk to se chłop dorzucił do pensji i tyle.

 

Jako osoba, która przez wiele lat gra w zakładach bukmacherskich zastanowiłbym się sto razy zanim zacząłbym je reklamować, bo wiedziałbym, że będę prowadził ludzi w problemy, ale wygra u mnie chęć łatwego zarobku. Tutaj masz 73-letniego trzeźwego alkoholika, który przeszedł w swoim życiu uzależnienie i teraz w mocno wieku emerytalnym chce wrzucać ludzi w szpony hazardu i uzależnienia. Dla Ciebie to może śmieszne i możesz się śmiać/ironizować, ale znam osoby robiące dla bukmacherów i jakie sami mają zdanie o tym (większość pracuje dla buków i sama nie gra, bo przegrywaliby/przegrywają) czy byłych popularnych sportowców, którzy potrafili przegrać na internetowym koncie u bukmachera mln złotych (ale o tym nigdy w mediach nie ma, bo praktycznie wszyscy popularni dziennikarze/media sportowe są pompowani kasą z zakładów bukmacherskich). Zawsze tylko w kasynie przegrywają wysokie sumy (wiecznie mamy o piłkarzach, którzy w kasynie przegrywali wielkie sumy jak przykładowy Hajto). Jeszcze nie słyszałem nigdy o kimś popularnym w mainstreamie polskim, że przegrał wiele kasy w zakładach bukmacherskich chociaż wiem, że jest inaczej.

Noculak mi się wyświetlił dziś przez przypadek. Nie wiedziałem, że reklamuje zakłady bukmacherskie. Spoko, niech reklamuje bukmachera i walczy wielki bojownik, który wojownikiem stał się po odcięciu od kasy. Dla mnie po tym, co zobaczyłem jest dziadem.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszemy że przesadzasz to napisałeś posta jeszcze bardziej przesadzając. 

Ja go cenię. Ty mniej. Czyli po staremu. Zostaje neutralny. Może dziś nawet zagram. W gry losowe. Kto wie? Ale piwa bezalkoholowego pić nie będę. Nawet jakby zareklamował. 

Lubię twoje wpisy tak historycznie. Ale dziś zdziadzisles. Możesz z tym coś zrobić. Odpuścić krucjatę albo na mnie nasrac że się mylę Twój wybór. 

Facet robi podcast i jak go sędziowie wkurzają to przeklina mimo poprawności politycznej. Na moje fajnie robi ale językoznawcy mogą się czepiać. Czepiasz się? Nie ma sprawy.  

Toż wymyśliłeś. 

Nawet się pogubiłem kto gra kto pije i kto się wkurza. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ignazz napisał(a):

Piszemy że przesadzasz to napisałeś posta jeszcze bardziej przesadzając. 

Ja go cenię. Ty mniej. Czyli po staremu. Zostaje neutralny. Może dziś nawet zagram. W gry losowe. Kto wie? Ale piwa bezalkoholowego pić nie będę. Nawet jakby zareklamował. 

Lubię twoje wpisy tak historycznie. Ale dziś zdziadzisles. Możesz z tym coś zrobić. Odpuścić krucjatę albo na mnie nasrac że się mylę Twój wybór. 

Facet robi podcast i jak go sędziowie wkurzają to przeklina mimo poprawności politycznej. Na moje fajnie robi ale językoznawcy mogą się czepiać. Czepiasz się? Nie ma sprawy.  

Cóż, zazwyczaj się tak kończy wchodzenie na grunt polityki, gdzie prawie zawsze mam w głowie, żeby nie wchodzić w to i omijać z daleka, bo to strata czasu (sam nigdy nie głosuję i staram się omijać szerokim łukiem politykę, bo i tak nigdy nie przekona się drugiej strony dyskusji). Dlatego już końcowo - niech sobie reklamuje Noculak bukmachera dalej i walczy politycznie. Na przestrzeni lat jedynie straciłem do większości dziennikarzy sportowych szacunek, gdzie chociażby Smokowski pracując w Canal+ okazał się w ogóle innym człowiekiem w Kanale Sportowym. Tak tutaj z Noculakiem, którego komentarz w PLK dawniej ceniłem, ale nigdzie nie widziałem jego wypowiedzi w innych sprawach, bo nie było wtedy social mediów. W sumie Noculak od lat raczej był na bocznym torze i te TVP Sport podłączyło go znowu do komentowania. Widzę też, że obecnie w Canal+Sport wrócił do komentowania NBA po odejściu Michałowicza, bo z tamtym miał kosę i nie miał wjazdu do C+ przez wiele lat. Dawniej tworzyli duo komentatorów z Michałowiczem, ale najwyraźniej obaj mają ego na poziomie kosmosu i nie wytrzymały tego korytarze Canal+. 

Jak już jest to temat Canal+ i komentatorów NBA. Jako ciekawostkę dodam, że komentator oraz ekspert Canal+Sport Radosław Hyży chyba wszystkie swoje pieniądze zarobione w trakcie swojej kariery koszykarskiej przegrał w kasynach i cieszył się, kiedy kluby miały opóźnienia w płatnościach, bo dzięki temu nie grał i przez chwilę chociaż miał odłożoną kasę. Ciekawe czy C+ złączy do komentowania spotkania Noculaka z Hyżym będą mogli sobie pogadać przy nudniejszych fragmentach meczów o tematyce hazardowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam podcast Noculaka. Ot fajny dosyć bezkompromisowy gość który ma wiedzę od zaplecza. Czasem rzuci coś mięsem w stronę sędziowania i nie ma bezpiecznika. Mi to dodaje kolorytu. Przy bliższym poznaniu gość zyskuje. I nie zauważyłem wcześniej aby był lizodupkiem. A nie wiem jakbyś się czuł jakbyś miał debila za partnera w biznesie o wybujałym ego i nie mogąc go znieść byś odszedł a na dowidzenia od innych współpracowników usłyszał że jesteś taki sam i masz ego pod kosmos. Czasem tak wychodzi że lepiej unikać toksycznych partnerów w pracy niekoniecznie mieć ego kosmiczne. Nazywam to godnością. 

A Wojtuś raczej mściwy zawsze był i pamiętliwy więc może go odcinał. 

To że blokował nową fale to inna opowieść. Fatalnie przerywał wszystkim i w pewnym momencie tylko tym pokornym dawał mówić. W tle. 

Zawsze z uśmiechem słuchałem tego jego zapętlenia w bredni gdy partner delikatnie chciał coś naprostować aby Wojtka nie urazić. 

Charakterologicznie blisko mu do Ziobry myślę. 

Nocuolakowi daleko do tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, ignazz napisał(a):

Polecam podcast Noculaka. Ot fajny dosyć bezkompromisowy gość który ma wiedzę od zaplecza. Czasem rzuci coś mięsem w stronę sędziowania i nie ma bezpiecznika. Mi to dodaje kolorytu. Przy bliższym poznaniu gość zyskuje. I nie zauważyłem wcześniej aby był lizodupkiem. A nie wiem jakbyś się czuł jakbyś miał debila za partnera w biznesie o wybujałym ego i nie mogąc go znieść byś odszedł a na dowidzenia od innych współpracowników usłyszał że jesteś taki sam i masz ego pod kosmos. Czasem tak wychodzi że lepiej unikać toksycznych partnerów w pracy niekoniecznie mieć ego kosmiczne. Nazywam to godnością. 

A Wojtuś raczej mściwy zawsze był i pamiętliwy więc może go odcinał. 

To że blokował nową fale to inna opowieść. Fatalnie przerywał wszystkim i w pewnym momencie tylko tym pokornym dawał mówić. W tle. 

Zawsze z uśmiechem słuchałem tego jego zapętlenia w bredni gdy partner delikatnie chciał coś naprostować aby Wojtka nie urazić. 

Charakterologicznie blisko mu do Ziobry myślę. 

Nocuolakowi daleko do tego. 

Tylko potem Noculak po odejściu z Canal+ poszedł do Adama Romańskiego komentować w Polsacie przy PLK i również ich duet od jakichś +10 lat lub więcej nie istnieje chociaż bida tam straszna z ekspertami i nie wgłębiałem się nigdy mocniej w temat, ale możliwe, że podobna sytuacja do tej z Michałowiczem, bo Romański też ma wysokie ego o czym można się przekonać wchodząc z nim dyskusję na Twitterze.

Widziałem, że Noculak prowadzi podcast i niech sobie prowadzi, ale dla mnie to strata czasu. Wolę już posłuchać z polskojęzycznych podcasty Karola Waśka, który ma wiedzę zakulisową o transferach i tym podobnych rzeczach i przekazuje ją w swoich audycjach, ale to oczywiście o PLK (Wasiek=Wojnarowski/Charania PLK).

Z mojej perspektywy ogólnie nie ma sensu słuchać magazynów o NBA w Polsce, bo oprócz Radka Hyżego, przy którym chociaż można się pośmiać, co mnie w zasadzie obchodzi opinia losowych osób, którzy też nie potrafią zachęcić mnie do oglądania swoich twarzy, co tydzień. Ci dwaj na Kanale Sportowym zgłosili się sami do włodarzy i dostali pogram, a w Canal+ ci młodzicy Rogaczewski i Kwiatkowski zajmują się też wieloma innymi rzeczami/sportami w Canal+, więc dla zaawansowanego fana NBA/koszykówki to strata czasu. Taki Borek w piłce nożnej chociaż pije sobie z topowym agentem piłkarskim na świecie Pinim Zahavim i potem przenosi od niego informacje do programów, skomentował multum topowych spotkań, widział wszystkich topowych piłkarzy ostatnich 25 lat, przejechał cały świat, wiele przeżył i tutaj dla mnie można posłuchać takiego gościa, bo zarazem jest merytoryka i można się pośmiać, kiedy czasami wpadnie podpity do studia Kanału Sportowego. 

I koniec końców widzę, że lubisz tego Noculaka i właśnie tak to się kręci w Polsce, że kogoś lubimy to nie przeszkadza nam nic. Prawie wszyscy najlepsi/najpopularniejsi dziennikarze sportowi reklamują bukmacherów i dla ludzi ta patologia stała się już normalnością. Nawet Tomasz Hajto, który mówi, że w kasynach przegrał 8 mln złotych reklamował bukmachera ETOTO, Cóż, taki mamy klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej boli sponsoring firm alkoholowych niż zakłady bukmacherskie. 
A odnosząc się do specjalizacji to kosz jest tak niszowy że nic nie da być Borkiem koszykówki. Trzeba łapać się innych sportów aby wyżyć. Borek gdzie kopaną ma o tysiące lepszych zasięgów ( mnożnik) ma luksus specjalizacji.  Bo zarabiał zawsze rekordowo wysoko. Kosz to dla maniaków. I akurat taktycznie Noculak widzi bardzo dużo bo dobry jest z ligi akademickiej i jakie tam systemy ewakuowały. Zarówno w stosunku do Romańskiego ( lubię bo z Torunia ) jak i Wojtka ma prawo będąc spychanym w komentarzu czuć się nieswojo. Rola mniejsza a wiedza większa każdego by drażniła. 

Sukcesy w koszu też największe od tych dwóch panów. 

Przez jego wiedzę lekko merytorycznie top. A że drażni cóż. Każdy kogoś drażni. Nawet Papież. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ignazz napisał(a):

Dlaczego chłopaki co komentują mecze NBA nie znają zasad że techniczny się nie wlicza do fauli personalnych?

Book po 4 tym gwizdku w 2Q dostał extra technika i chłopaki ( obaj komentatorzy) liczą faul #5?

Wydaje mi się że tylko jeden z nich tak stwierdził - drugi wyprostował kolegę po chwili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Dlaczego chłopaki co komentują mecze NBA nie znają zasad że techniczny się nie wlicza do fauli personalnych?

Book po 4 tym gwizdku w 2Q dostał extra technika i chłopaki ( obaj komentatorzy) liczą faul #5?

W FIBA się wliczają, może stąd ta pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.