Skocz do zawartości

PLK 2013/2014


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, była jeszcze u nas opcja zatrudnienia T.Honeycutta czy A. Tuckera z NBA, ale wedle decyzyjnych byli dla nas zbyt słabi. Śmiechu warte. Cala lista zajebistych graczy oferowanych dla nas i osiągalnych finansowo była naprawde imponująca(jeden gra teraz w NBA;), ale przez ułomność kilku osób z klubu olaliśmy ich. Ogólnie rzecz biorąc to tegoroczny Śląsk idzie łeb w łeb z Zieloną Górą, o najgłupsze wydatkowanie środków. W zasadzie w światku koszykarsko - agencyjnym jesteśmy pośmiewiskiem.

 

Jak coś Koel, to koge opisac mecz z Czarnymi ;]

 

btw. Kostrzewski coś u was gra czy nadal standardowa lipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostrzewski jest fajnym rolersem, który dobrze broni, jest atletyczny ale to, że nie sprawia zagrożenia w ofensywnie na poziomie to tragedia. może jakby grał na parkiecie z innym graczem niż sokołowski to jeszcze jakoś to by wyglądało ale obaj nie grożą rzutem, żadnym zagraniem ofensywym więc dwóch kolesi anty-ofensywnych to za dużo. tym bardziej, że bogicevic nie wie jak ich wykorzystać. na pozyji 2-3 w ataku mamy dziurę bo dulkys ten nowy litwin bardziej gra na 1 aby obciążyć Katnicia. ogólnie przez te kontuzje pamuły i graham jesteśmy w dupie :) całe szczęście, że mamy plk magica-clantona oraz polskiego hakeema-hajricia :) czarno widzę anwil w tym sezonie a pełnym składzie finał ligi byłby możliwy. jak śląsk mógł wygrać?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wow. Dales filmik z 3 akcji jednego kolesia. Na 3 akcjach to i ja wygladalem kiedys jak defensywny potwor blokujac kolesi od tablicy. Swoja droga to ten filmik rownie dobrze moze swiadczyc o wlasnie niskim poziomie tej ligi skoro obronca gubi sie na 1 crossie. Popatrz jacy gracze kiedys byli w tej lidze. Jacy koszykarze graja w europie. A teraz wyciagnij wnioski.

 

Btw. Takich murzynow jest pewnie w polsce ze 2-3 co roku a potem odfruwaja robic kariere w holandii albo 2 lidze tureckiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to żal oglądać to plk. Poziom jest naprawdę żenujący.

 

Jak patrzę na skład i grę Śląska to aż smutno mi się robi. Kiedyś zastanawialiśmy się nad graczami z nba, teraz mamy zawodników z ligi słowackiej, rumuńskiej itp.

 

No i mistrz roberto na rozegraniu

mecz trefl-czarni stał na zajebistym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blackmagic spoko że nie zajarzyłeś ironii, dzięki za uświadomienie

 

Sorry, zasugerowałem się tytułem filmiku ;]

 

mecz trefl-czarni stał na zajebistym poziomie.

 

Być może Koelner, ja widziałem kilka spotkań i bł piach. Zresztą jak w sezonie znajdziesz kilka spotkań na świetnym poziomie to chyba nie świadczy jeszcze o dobrym poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.